bugün

entry'ler (55)

kumralkral krallığı

nüfusu an itibariyle 2 dir.

türkiye deki en büyük parti kararsızlar

doğru bir bakış açısıdır.

hiç bir şey yaşanmamış gibi ayrılmak

serçe parmağını kapıya çarpmaktan daha çok ve uzun bir acı bırakır. insan kafasını meşgul etmemelidir unutulmaya bırakılmalıdır.

edit: geçmiş olsun karşim.

baattin

abimdir.

sırf erkeklerin olduğu bir dünya

nazlanmak diye bir eylem olmazdı.

nefret edilesi hitap şekilleri

Yürü, bürü, sürü, fürü, Bob, cürü. Nefretlik.net.

çocukken söylenilen yanlış kelimeler

Televzon.

esnerken ağzını kapatan kız

Candır.

mount and blade warband

Ben de severdim. Ordum sarranidlrrden olusuyodu. Sirf bi kızla evlenmek için girdim kralin yanina. sonra kızın abisi gitti pustluk yapip dusmana gecti. Haliyle düğün iptal oldu. Ben de sinirden rodoklarin Tüm koylerini ucer kez yagmaladim. Onlardan aldiklarimi kendi koylerime ucretsiz dagittim. Sonra kaleleri aldim. Sonra sehirleri aldim. Ana sehrime 500 adam yigdim. Yok ettim onlari. Emir sultan bana 1 kale bir sehir vermisti. Leydi safiya bana geri donmedi. Sinirlendim sarranidlerden çıktım. Bos bos capulcu avladim. Pisman oldum. Sinirlendim. Çıktım oyundan sildim çari. Birdahada görmedim...

uyku getiren sesler

Kitap sayfası çevirme sesi.

türk kızları neden bu kadar havalı sorunsalı

abazaliktan dolayı erkekleri parmaklarinda oynatmak için.

fıkralarla türkiye izleyip gülen bir kızla çıkmak

Kezonun dibidir. Sakın ha bulaşmayin hala yayinlaniyomu lan o?

poğaçadan meteor çıkması

Sinir bi olaydir.

14 santim penisle utanmadan sevgili aramak

Utanılacak ne var ki erkek dediğinin tek amacı bu olmamalıdır abaza mısınız mına koyim. Tek kisiyle ilişkide bulunan kadın daha fazlasini bilmez, bu yüzden de aramaz. Doğrusu budur. Adam olcak adam bunla mı belirlenir ergenler bi siktirip gitsin Sözlükten.

hoşlanılan kızı köpek gibi sikmek

Hayvanliktir.

mutluluk

Sevgilisi olmaktır. istediğin yerde istediğini yapabilmektir. En önemlisi yaz tatilidir.

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız

Candır.

eski sevgiliyle tekrar çıkmak

Kısır döngüdur. Madem bi'daha birleşcen, niye ayrılıyorsun? Madem ayrılıyorsun, niue geri dönüyorsun? O değil de ayrilma sebebi geçersiz mi oldu noldu yani?

7 yıl bir kızla çıkıp hiç aldatmayan erkek

Adamdır.

anne ve babasını sevenlerin mal olduğu gerçeği

Ya zengindir ya da zengindir... ikiside maldir.