1. 1.
  ali sami yen'de oynanacak tsl 7. hafta maçıdır.*
  4 ... i belong to che
 2. 2.
  büyük ihtimal harry kewell, arda turan, ümit karan ve hasan şaş'ın tamamen sakatlıklardan kurtularak kadroda yerlerini alacakları maç olacaktır.
  3 -1 ... i belong to che
 3. 3.
  trabzonspor'un ilk mağlubiyetini alacağı maçtır.

  edit: bu kanıya varmamın sebebi: lige verilecek aradan dolayı galatasaray'ın sakatlarının iyileşmesi ve trabzonspor'da defansif zaafiyetlerin baş göstermesidir.
  8 -2 ... melankolik
 4. 4.
  galatasaray ın yenilmesi halinde daha ligin 7. haftasında şampiyonlar liginden elenmiş, uefa da pek iyi görünmeyen ve ligde 8 puan geriye düşmüş olacağı maç; aslında gayet ciddi bir başarısızlık var ortada ama baros filan diye kandırılıyoruz işte.
  4 -2 ... disco inferno
 5. 5.
  oldukça zevkli bir mücadele olmasını beklediğim niyahetinde ise galatasaray'ın kazanacağını umduğum maçtır. kıran kırana geçmesi ise en büyük dileğim...
  3 ... exclamar
 6. 6.
  galatasaray'ımızın çıkışının başlayacağı maçtır. en azından ben öyle temenni ediyorum. sakatların bu maça kadar iyileşmesi çok önemlidir.
  1 -3 ... jigga
 7. 7.
  trabzon balonunun söneceği maçtır.
  4 -4 ... ayagini organina gore uzat
 8. 8.
  mehmet topal'ın iyileşip, yetişmesini umduğum maç. hele hele bursaspor karşısındaki orta sahanın milli yıldızımız yusuf şimşek'in extra oyununa çare üretememesinden sonra bunun gerekliliği giderek belirgin hale geldi. sakatların iyileşmesi durumunda favori kesinlikle galatasaray...
  1 ... neodervish
 9. 9.
  karadeniz fırtınasının istanbulu etkisi altına alacağı maç. * *

  (bkz: bordo ulan)
  4 -5 ... kel kör kirpi
 10. 10.
  kaybetmesi durumunda galatasarayın zirveden iyiden iyiye uzaklaşacağı maçtır. Lakin kazanacağını düşünmekteyim. Zira defansif oynayan takımlara karşı zorlanan fakat gardı düşen takınlara gol yağdıran cimbom, ersun yanal'ın açık futbolu karşısında öne çıkarak farklı galip gelecektir. trabzon defansının sigortası songun da son haftalarda formsuz olduğuna dikkat çekmek gerekir.
  2 -1 ... altair