bugün

entry'ler (17)

ben bu yazıyı sana yazdım

ahh ahh o iktisat asistanı sen yok musun sen ben bu yazıyı sana yazıyorum gerizekalı herif senin yüzünden ortalamam düştü beyinsiz senin görüşünü paylaşmak zorunda mı herkes aptal adam 100lük kağıda 30 veren dengesiz dingil armut heriff !!!! ohh rahatlamış sayılır...

hayatı çekilir kılan insanlar

annem , babam , kardeşlerim ve dostum.

önüne gelene kezban diyen türk erkeği

aynaya bakmayan , kendisini bir halt sanan , bol bol ret edilen erkektir.

sosyogenç

geleceği parlak, yeni kurulan bir sözlük. beğeniyle takip ediyorum.

uğur dündar ın birand ın cenazesine gelmemesi

terbiyesizliktir. ölüye saygısızlıktır. kişiliksizliğin belirtisidir.

bir bardak demli cay

huzur, dinginlik ifadesidir. yanında da püskevit ve dost muhabbeti bulunursa pek iyi, pek faydalı olur.

cebinde para olan pantolonu makinesine atmak

dayak atmak ve dayak yeme sebebidir. hele birde babanın pantolonuysa.

sarı elbise giyen sarı saçlı bayanlar

sari civciv misaline uyan varlıktır.

erkekten soğuma nedenleri

tam hoş çocuk olduğunu düşündüğün anda burnunu karıştırması, apartman misali ağzını açıp esnemesi gibi sebeplerdir.

katkı kredisi ile silikon yaptıran genç kız

gerizekalı kızdır. para buldum nereye, nereme harcayacağımı bilemiyorum en iyisi slikon taktırayım diyen canlıdır.

msn kisisel iletisine ozlu sozler yazan bilge

o kadar çok bilgili, kültürlü bir insanım ki taşıyor artık bende msn kişisel iletime yazıyorum diyen tiptir.

en uçuk seçim vaadi

Ankara ya deniz getireceğim, bundan sonra petrol bedava olacak diyen siyasetçiler in vaadleri dir.

arkadaşları dışarda oynarken camdan bakan çocuk

Acınılası, hüzünlenilesi, saçları okşanılası çocuktur. sorarsan; canım neden sende çıkmıyosun? diye. ' ödevim var annem izin vermiyor abla' diyen çocuktur. nedir bu ödevlerden, okuldan çektiğimiz ya bıktım ben ya. vizelerim, finallerim olmasın istiyorum çok şey mi istiyorum. ağlamaya gidiyorum.

haftada 6 gün avm ye giden kadın

Alışveriş düşkünü, psikolojisi bozuk, hayattan sadece alışveriş yaparak zevk alan, sık sık kocasıyla tartışan, sürekli ağlayan kadındır.

ygsye girmeden önce dinlenilmesi muhtemel şarkılar

Hatasız kul olmaz hatamla sev beni, bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz, satmışım bu dünya nın anasını babasını umurumda değil vs. şarkılarının olması muhtemeldir.

kan kokusu

paslanmış demir kokusunu andıran kokudur.

dershaneye denemeler dışında uğramayan öğrenci

Ya sorumsuz bir öğrencidir ya da bu öğrenci de para ganidir.