bugün

entry'ler (256)

cinsel ilişki teklifini reddeden erkek

sek erkektir.

elle yemek yiyen arap özentisi tarikatçılar

mc donaldsta her masada görebilirsiniz.

bir erkeği kaybetmenin en etkili yolları

erkek aşık olmuşa bunun yolu yordamı yoktur. erkek sever, hissettirmeden sever ama yine sever.

uykudan uyanınca akla gelen ilk şey

uyanmak için bir nedenim yok. uyumaya devam etmeliyim.

düşün ki o bunu okuyor

Frank gallagherın da dediği gibi hayattayım fahişenin çocuğu.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

cem karaca-bu son olsun.

manuş baba

cebimdeki son kuruşa kadar tekel bayiden çıkmadığım zamanlarda keşfetmiştim manuş babayı. şimdilerde derdi olan olmayan herkesin ağzında manuş baba.

felsefeye yeni başlayanlar için tavsiyeler

bundan 6 sene önce sofie'nin dünyası isimli bi kitabı almıştım yaşlı bir sahaftan. bilenler bilir bursa heykelde sönmezin en alt katlarında çoktur bu sahaflardan. o kitap bir başlangıç oldu her şey için. sonrasında hem inancım hem kalbim boka sardı zaten.
dini bir ideolojiye, siyasi ideolojiye kendinizi ait hissediyorsanız ilgilendiğiniz şeyler doğrultusunda felsefeyle ilgilenmek sizi mutlu edecektir. ama benim gibi zaten bu dünyada bir bok değilseniz kendinizi bir şeye ait hissetmiyosanız başlamayın derim. çünkü okuduğunuz her fikre kendinizi ait hissediyormuş gibi düşüneceksiniz. fakat hiçbir zaman kendinizi tamamen ait hissedemeyeceksiniz.

demokrasi nedir

en temel anlamda demos halk demektir. demokrasi halkın yönetimde olması demektir. demokrasi bir nevi ayakların baş olmasıdır.

ben bu yazıyı sana yazdım

sevgilim. sana bir cümle değil, romanlar yazdım. okumaya hazır olursan bir gün, ben burada olacağım.

sevgiliye sarılıp film izlemek

bir gün sevgilimle poların altına girip, yağmurlu bir günde izleriz diye yaptığım bir film listesi var. daha önce hic izlemediğim, kaliteli filmler. ama gel gelelim sevdiğim kız ne beni seviyor, ne onu sevdiğimi biliyor, ne de film izliyor.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

im still loving you.

nakşibendi tarikatı

cumhuriyetin en büyük ihanetçilerinden biri olan, şehy saidin tarikatıdır.

anın düşüncesi

5 senedir tanışmamızı, arkadaş olmamızı bir kenara bırakıp tutayım elinden yalnız kalabileceğimiz bir yere götüreyim kızı. sonra tutayım omuzlarından '' seviyorum lan seni, senden başkası yok, nereye baksam sen varsın. bir an çıkmıyosun aklımdan. sensiz bir hayat, gelecek düşünemiyorum. hayatımda ne olacaksa seninle olsun. sensizlik içinde boğulmak istemiyorum. gel bu okuldan el ele çıkalım'' desem suratıma mı tükürür. yoksa güzel bir tokat mı atar?, belkide hislerime karşılık verir. yada ikisini de yapmaz. bu konuşmayı hiç yapmamış ol, arkadaş kalalım der. 2 gün sonra beni yeni sevgilisiyle tanıştırır. sonra gelsin her gece ucuz şaraplar, sarma sigaralar.

okan bayülgen

nerede, nasıl davranılmasını bildiği halde, yerli yersiz komiklikler yapmaya çalışan televizyon yüzü. severim kendisini.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

akıl verecek yazar arıyorum.

güzel meme mi güzel göz mü

yeşil göz. hele ki sağ gözünün içinde siyah siyah noktalar varsa.

çocukken altın gibi değerli olan kıymetsiz şeyler

taso. geçen sene yolda 2 tane taso buldum. maddi değeri olmasa bile, o tasoyu yerde görmek, yerde 100 lira bulmuş gibi sevindirdi beni.

sevilen kişi için yapılan ilginç şeyler

onunla yaşadığın her anı yazıya geçirmek.
not: kız ne ona aşık olduğumu biliyor, ne de ona yazdığım romanları. sadece arkadaşız. ama bilse ne tepki verirdi merak ediyorum.

çekyatta uyumak

20 gündür çekyatta uyuyorum. bir sıkıntısını çekmedim. tek sorun boyumun 1.90 olması.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.