bugün

entry'ler (13)

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

parmakar, temiz düzenli ise, temiz ve düzenlidir *

imam çağdaş

kebablar fena degil ama baklava suoer, ortam cok gurultulu ve dandik.

pipiyi sunnetteki inanılmaz mantık hatası

bakar bakar aglarim pipme.

ezandan hemen önce megafondan gelen cızırtı sesi

wiz ciz tis alah ekber. arada ses kesilir tekrar cis alah ekber sonunda yine tis ciz kapanir

türkiye neden bilim adamı yetiştirmiyor sorunsalı

3.sayfaya kadar yorumların çoğunu okudum, kimisi ülkeye atmış topu kimisi müslümanlığa. Yapmayın arkadaşlar biraz açın okuyun kulaktan duyma şeylere kanmayın.
Ülkemizden çok zeki insanlar bilim adamları çıkıyor Bu işin müslümanlıkla alakası yok bunu kesinlikle çizmek isterim. Avrupanın nasıl rönesans yaptığını biraz araştırırsanız matbaanın icaadından sonra işlerin nasıl değiştiğini farkedeceksinizdir.
Ayrıca Bilim adamları bizim ülkemizde yetişenler ülkemizde kalmıyor çünkü öyle bir ortam yok, var ama tubitak falan la filan la olacak iş değil bu daha çok ne bileyim Teknoloji konusunda çok ileriyiz kullanım açısından bütün bu konudaki teknik elemanlar hatta tanıdığım birinin yakını google'da çalışıyor ABD'de Türkiye'de bu ortam yok. Tam emin değilim telefon markası olarak sadece 1 tane markamız var neden 2-3 tane olmasında yerli telefonu alıp ucuza kapatmayalım bu kısa bir örnekti sadece. Ama unutmayın bizde olmayınca dışarıya yöneliyorlar. bilim adamı yetiştiriyoruz ama içeride tutamıyoruz..

atatürk yaşasa kesinlikle erdoğan ı desteklerdi

Atatürk yaşasaydı hala tek partili sistem ve devrimlerin oturması için uğraş gerekiyordu. Ki aradan 90 yıl geçmiş hala oturmayan birşeyler var.

aydın olmak için yapılması gerekenler

Aydına gidin? Neden olmasın ha o Aydın ha o Aydın.

ben kız olsam kendimi bütün erkeklere siktiririm

içindeki duyguyu bastırma gay sitelerinde kendine birilerini bulabilirsin hala.

parası olmasa ömür boyu 31 e mahkum olacak ünlüler

Serdar ortaç kesinlikle. tipe bak çay demle.

kürtlerde kadının yeri

Ya aslında hani bunu ben Laik ve muhazafakar olarak ayırmak istiyorum ama şahit olduğum mahazafakarlar var hani kadınına öyle bir değer veriyor ki inan ben böyle değer vermiyorum. Aslında Bu iş çağdaşlıkla ilgili. anadolunun her yerinde geri kalmış çağdaş olmayan insanlar kadınlara önem vermiyor. ama şimdi üniversite okumuş eğitimli dediğim bazı kesimde önem vermiyor. Aslında herşey aileden geliyor önemli olan ailenin yetiştirme tarzı..

yunan doktora karıyı muayene ettiren müslüman

sorunu beyninde olan insandır eğer düşünürse.

aşk ve ilişki aramadan sevişen kadın

Normaldir, canı istediğini yapan kadındır. Yadırgayan ibnedir önce herkes kendine baksın. erkek yatacak kalkacak kadın yerinde sayacak.

ismet inönü nün yaran onuncu yıl konuşması

Sanki konulara muhabbetlere çok uzakmış ya harbiden bu adam neyse tövbe tövbe..