bugün

içinde kimyasal barındırmayan, yüzde yüz sağlıklı bir eylem olan spordur. spor yapmak demek ille de spor salonuna gitmeyi gerektirmiyor. her gün yapılan düzenli ve tempolu yürüyüş bile kronik stresin vücutta birikmesine ve dolayısıyla tansiyon gibi, kalp rahatsızlıkları gibi olumsuzluklardan uzak kalmanıza vesile olur.
depresyonun en bunaltan etkilerinden biri de uykusuzluk. günlük yürüyüşler uykusuzluk sorununa da çare olacaktır. spor esnasında salgılanan endorfin stres altındayken salgılanan adrenalin hormonunu döver. yani napın edin spor yapın fakat anti depresanlardan uzak durun. antidepresan ilaçlarıyla mallaşmayın, sporla canlanın. hem ruhunuz hem vücudunuz fit olsun.
Entry nick uyumsuzluğu yaratan antidepresanlardır.
Evet ihtiyacım olan bir ankettir. Söyleyin ey dostlar.
kesinlikle şiddetle tavsiye ederim, yavru köpek alın.
daha yeni aldık biz 10 gün kadar oldu minyatür cins, insanın tüm stresini alıyor, akşam eve gidip onunla oynayacağım, yoğuracağım zamanı iple çekiyorum. anti depresan diye ben buna derim gerçekten.
görsel
Spor yapmak endorfin salgilar.
Endorfin duygu durumda etken ama cok onemli degildir.

Ozellikle serotonin ve adrenalinin tetiklenmesi lazim.

Yani antidepresan hayati derecede onemlidir.

Onun disinda sevdigin birilerini bul ve sevdigin seyler yap.
sahilde oturup denize bakmak.
namazdır elbette.

ama geçici değil kalıcı olanından.
Psikoterapi'dir.
Sevgilinin bir öpücüğü.
sigaradır.
(bkz: gossip girl) bir kaç sezon arka arkaya gömdükten sonra vay anasını insanlar ne hayatlar yaşıyor diyerekten sıradan hayatınıza dönüyorsunuz.
Sevgilinin omzu.
lustral tartismasiz.
bir kedi.
şu boksörlerin antrenman yaptıkları kum torbasıdır.

vuracaksın ona düşmanının resmini koyup filan. miss. *
Spor.

Eşşek gibi spor yap. Bak bakiyim nerde dert nerde tasa.
--alt yazı--

bu başlıkta ürün yerleştirme bulunmaktadır.

--alt yazı--
5 vakit samimi namaz.

dua.
sevgilidir. ancak doz aşımında zehirleme yapar.

1 ömre 1 sevgili, doktorların tavsiyesi.
Rakıdır. Anti ile depresan arasındaki bağıntıdan mütevellit antidepresanin anlamını unutacak kadar boşaltır beyni.
Lustral ve prozac ben bunlari kullanmistim ama bence uc dort aydan fazla kullanma duygusuz olursun.bir ara xanaxi da kullandim cok kullandim alti yedi ay ilk doktor prozaci verdi sabah bir de aksam iciyordum sonra sadece sabah ictim sonravaska doktora gittim mecbur o dedi bu agir listral verdi sonra bir seyler oldu bende hatirlamiyorum bana kalsa daha cok kullanirdim da annemle tartistik cunku cok uyuyordum bende ilaclari lavaboya doktum bir daha kullanmadim iyiki kullanmamisim yoksa simdi ne olurdum bilmiyorum ama cidden bakin hepiniz hastasiniz doktora gidin saatlerce bir seyler dusundugunuz kafaniza taktiginiz insanlara alimdiginiz oluyor mu oluyorsa siz hastasiniz amk cunku ben iyiyim ehe ehe hakikatten dusununce sacna geliyir belki size bir arkadasinizin soyledigi seyi saatlerce dusunmek gurur gibi gelir ama aslinda o takintidir kanimca.
Yaklaşık 6 ay kadar önce bazı psikolojik sorunlarım dolayısı ile hayatımda ilk defa (29) yaşında psikeatriye gittim. Bana ciplarex yazdı yarım yarım yaklaşık 3 ay kadar kullandım. Daha sonra bir gün iş yerine gittiğimde hapı o sabah almayı unuttuğumu fark ettim. Önce bi tedirginlik oluştu daha sonra kafamın içinde Fight club film replikleri dönmeye başladı. Akşam eve geldim ve psikolojik sorunların başıboşluktan kaynaklanan insanın kendi kendini kötü hissetmesinden başka birşey olmadığına ben ve kendim kanaat getirdik. Ve yaklaşık 2-3 aydır hiç kullanmıyorum ama haftada 3 gün spor a gidiyorum (kickbox, wushu) muhtemelen onlarda iyi geliyor. Uzun lafın kısası Fight club izleyin geçer amk.
Ben biliyom ama soylemem ilactir. Hergece yatmadan once aç yada tok fark etmez bir adet yutunuz efendim.
pederin atacağı sağlam bir şamardır.