bugün

entry'ler (275)

meg ryan filmleri

Uzun yazilar yazilasi bi baslik.. meg ryan hastasi biri olarak hangi filminin hangi guzel anini yazmaliyim bilemedim ama. French kiss ve mesajiniz var favorilerim arasinda.. insani mutlu eden havasi var filmlerin o sevimli yuzu goruyoruz diye belki de..

hayatınızı anlatan filmde sizi kim oynasın

Ayy biliyom forum gibi oldu ama napayim cok cevaplamak istedim. Ben tek kisi secemicem julia roberts ya da sandra bullock istiyorum!

kpss ye hazırlanılan yıl

Su an o yildan yaziyorum sana be sozluk. Inan boyle olsun istemezdim ama oluyo iste. Son yirmi bes gun falan kaldi beyni iyi dagittim yalniz bagimlilik yapabilir bu hazirlanma isi Allah muhafaza.

format sonrası kurulan olmazsa olmaz programlar

anında ares!

face de kızının minili fotoğraflarını beğenen baba

yeni nesil genç babalar böyle olabilir pekâla.

hayatı tek cümlede anlatmak

tek kelime de bile anlatabilirim: garip...

evlenilecek erkek

çok çok çok şanslı olmanız lazım böyle birini bulmak için. öyle bi erkek yok çünkü. yok kadar az yani.

bekle

biz gülleri severdik dikenleriyle diye bağırarak söylemeyi ya da çalarken şarkıya katılmayı cok seviyorum.

yılmaz özdil

Eli öpülesi insan...

sevmekten kim usanır

nev-sevmekten kim usanır videosunu facede göre göre sıkıldığım. Müzeyyen senar dururken bu şarkı nev'den mi dinlenir cancağzım? dediğim..

beyazıt öztürk vs okan bayülgen

beyaz okanı çıtır çıtır yer. her şeyi sittir et, Beyaz adam gibi adam dır be!

kendisinin olmayan arabanın önünde foto çekilmek

bir gün benim de böyle arabam olacak imajı vermeye çalışıyordur ya da çek bakam yakışıyor mu bana görelim gösterelim hesabıdır bununki.

eve gelirken karısına biscolata starz getiren adam

esnek erkektir, kıskançlık taşımaz. bi dakka ya toplum baskısıyla girilmiş bi' entry oldu bu, neden getirmesin normal erkektir işte! reklamdaki erkekleri mi kıskanacak fitil olacak da almayacak saçmalığın daniskası yani.

1 nisan da doğmak

şaka gibi. * ama aklıma ilk geleni yazmak suç mu hakim bey!

evli kadının barda tanıştığı adamın evine gitmesi

evli kadın bara kocasıyla gider herhalde şayet ne zaman kocasız gider boşanma durumundalardır, evlilik gitmiyordur yürümüyordur boşanma safhalarındalardır, pekâla da gider içmeye, eğlenmeye, kafa dağıtmaya.. e herifin evine gidip gitmeme olaylarına hiç karışmayalım derim, nerden biliyorsun kocasıyla arasındakileri ya da evine gittiği adamla, karışma yahu kadının özeline.

how i met your mother

bu dizi bende mutluluk hormonu salgılatıyor yüzde yüz eminim.

bayes teoremi

siz eski yöntemlerden çözersiniz vizeniz düşük gelir tabisi birden bayesi sanki siz bulmuş gibi uzmanı olursunuz finalde de siz çakarsınız haliylen... Tavsiyem vizede uzmanı olmaya gayret edin.

sözlük yazarlarının itirafları

büyüdüğümü fark ettiğim sıralar şu sıralar.. her gün içki içip cozutmak ne derler hani tıksırana kadar içip çocuklaşmak istiyorum. Büyüklüğü unutmak istiyorum. Hiç güzel değil, ben böyle hayal etmemiştim!

insan

iki ayaklı köpektir insan, dört ayaklı olanından beterdir ama.. dört ayaklı sadece ısırır, keşke bu ısırmakla kalsa.

kadınların en sevdiği iltifat

"sen zayıflamışsın?" sözü yeter artar kırk yıl bir şey demeseniz olur dermişim! Kadın bu her gün her gün deseniz gıkı çıkmaz.