bugün

bence duruma çok da aşağılayıcı bakmamakda fayda var, şimdi gidip eyfel kulesinde resim çektirenlere kendi kulelerini yaptırmaları için kredi mi vermek gerekir?
dünyada sahip olma oranı 700.000.000 da bir olan lamborghini reventon araca binmeyi bırak uzaktan görsem resmini çekerim bu da benim ergenliğimle ilgili fikir vermez sanırım.

edit: başlığı açan arkadaş entrysini silince başlığı ben açmışım gibi göründü dikaktinize.
kendisinin olmayan araba hakkında konuşmanın bir başka versiyonudur. artık söz bilir gideceği yeri.
facebook resimlerine eklenecek bir yeni adsız.jpg'den başka birşey değildir.
her ne kadar üst düzey kıroca bir hareket olsada sonu gene 'eşitsizlik' ilkesine dayanır.
kendisinin olmayan 'motorun' önünde foto çekilmek gibidir.
Ergenlik dönemini yaşayamamış ya da yeni ergenlerin sıkça yaptığı bir durum derken ; cadde de park halinde bir ferrari görüp foto çekilme durumudur.
ezikliktir.
bir gün benim de böyle arabam olacak imajı vermeye çalışıyordur ya da çek bakam yakışıyor mu bana görelim gösterelim hesabıdır bununki.
arabayı kendisininmiş gibi benimsemesi komik, arabaya hiçbir zaman sahip olamayacağı ve bari bir resmimiz olsun diye düşünmesi ise acı olan tarafıdır.
kendi arabasının önünde fotoğraf çekinmekten bir nebze daha kötüdür. motosiklet üzerinde, araba direksiyonunda fotoğraf çekinmek ne kadar da aptalca değil mi?
herkesin hayatında en az bi kere yaptığı hareketlerden biridir. ve gerçekten küçükken komik oluyodu
bir süre sonra arabanın sahibi kovalarken ki fotoğrafları oluşturması büyük ihtimaldir.
evlerden, sokaklardan, caddelerden ırak denilesidir. Bu tür fotoğraf çekilirken arabadan inmişte birini bekliyomuş havalarına girer. Birde kameraya bakmaz ya sanki gizli çekim gibi sesli güldürür adamı. Tamam senin çekilirken haberin yoktu anladık biz seni devam.
ergenliktir.
her ergen ve ergen akıllıların yaptıgı harekettir araba kendisine aitmiş gibi fotograf çektirmek.ama garip karşılanması gariptir.hatıra fotografı olarak çektirmiş olabilir.
bu arabaya götünü dayama ihtimali yüksek olan insanın çekildiği fotoğraftır. zira götü her yere böyle dayamamak gerektiğini hatırlatır.
Alışveriş merkezinin tuvaletlerindeki aynalarda fotoğraf cekilen ergenlerden pek bir farkları yoktur...
feyslik.
kim ne derse desin ameleliktir.
muhtemelen kendisinin olamayacak arabanın önünde çekilmiştir.
facebook'da ki 10 yaşında olan veletlerin yaptığı şey.
kendini olduğundan farklı göstermeye çalışan insandır.
kızlar bakın arabam güzel telefonunuzu alabilir miyim dercesine bir harekettir, gereksizdir.
karşılaşılan ünlüyle birlikte fotoğraf çekilebilmek için kırk takla atanların bayağılık olarak gördükleri olaydır oysa olay basit bir özentidir.
hava atmak maksatlı değilde, o arabayı bir dekor olarak kullanan insanlarda mevcuttur. söyle stabil bir nesne önünde durayım istenmiştir.

not: haksızlık etmeyin arkadaşlar sadece 11 yaşındaydım aq.
güncel Önemli Başlıklar