entry'ler (134)

en karizmatik sporcu isimleri

John utaka.

kendini sürekli abartarak anlatan insan

Güzel bir tespit olmuş.1 numaralı cinsten bir arkadaşa sahibim.dayanamıyorum artık insana kendisini mal gibi hissettiriyor bu tipler.kırmak da istemiyorum bilemedim ne yapsam.

imkan olsa evlenilecek ünlü

(bkz: zooey deschanel) isterse 40 yaşında olsun.i don't mind, i don't mind.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

red hot chili peppers dinlemek.her zaman işe yarar.

levent yüksel

Slapçi.

1 cümleyle uludağ sözlük

Dişi yazarların neden burada olduğunu sorgulamak.

uyuyamama nedenleri

Büte girecek arkadaşı beklemek olabilir.zor bir gece.

gecenin şarkısı

Müslüm gürses - affet
(bkz: temple of the king)

bütünlemede 100 almak

Kalan Son kale.yıkılması muhtemeldir.

her derdini içine atan insan

Ata ata dertleri hep içime attım insan gibi yaşamak benim de hakkım ... gerisini bilemedim.

eskimeyen şarkılar

Pearl jam - black.

vampir sözlük yazarları

ikinci öğretim okuyan yazarlardır.

havalimanında beklerken dikkat edilecek hususlar

Sızcak gibiysen alarm kur gerçi o seste siksen duyamazsın.yanındaki insanlara uçağa giderken beni de kaldır diyebilirsin.

tarihteki en önemli olay

Camel'ın 6.5 lira olması.

gecenin şarkısı

Miserable lie - the smiths.

böbrek

.avi her türlü korku anında varlığı hissedilir.kendileri vücuttan ayrılmaya pek bir meraklıdır.hala vücudumda olması beni şaşırtır.

eyes wide shut

Filmin yarısında arkadaşımın gitmesiyle içimi bir üperti kaplamıştı.fazla dayanamadım kalktım lambayı açtım.ve meşhur ayin sahnelerini tırsık bi şekilde durdura durdura sigara molaları vererek izledim.tam film bitti derken sırttaki göz yansıması olayını okudum bi daha geri döndüm filme ama elim ayağım titriyor ha çıktı ha çıkcak diye.gözü gördüğümde hafif bi boşalma hissi yaşadım.lakin çok iyi bir filmdir kubrick dayının son filmi ve anlattığı şeyler uykuları kaçıran cinsten.

sigara dumanından halka nasıl yapılır sorunsalı

Eğer oh diyerek çıkartamıyorsanız yine ağzınız "o" şeklindeyken parmağınızla yanğınıza pıt pıt vurun.küçük halkalar çıkacaktır bu da sizi tatmin eder sanırım.

asla okunmaması gereken kitaplar

Bye bye türkçe.

evine dönen üniversiteli

Hunharca büte kalmıştır ama kendini kandırıyodur.yine de ff i görmek için sayfayı refreshliyodur.