bugün

Bir tek cümleyle Sözlüğü anlatmaktır.
Trollerle yasiyoruzdur.
am göt meme dibini dövdürmek istiyor izmirli kevaşe, 1.60 boyunla senin neyine ,türk kızı değil misin ,değilsen türk erkeği erken boşalır bilir misin yaşasın faşizm kahrolsun demokrasi.
her tel bu kadar mı yakışır zalın kafasına dediğim sözlük .
bozduğu bilinen bir gerçek , başlıklardan anlarsın okuyucu, keşke bozulmasa idi.
her zihniyetin bulunduğu sosyal platform.
moderatör içkili, yazarlar bonzaili, karı kız ne olaki.
ırkçı ve yobaz ergen yuvası.
Süperliğine her geçen dakika süperlik kattığım yer.
solcu yuvası. solcu da denmez bunlara da neyse.
(bkz: ataerkil)
(bkz: faşist)
(bkz: homofobik)
(bkz: iki yüzlü ahlak anlayışı)

aynı toplum gibi.
Caylagim daha nedir nedegildir kimler vardir kimler yoktur ne konusulur nasil kullanilir bilmiyorum ama sevicegim eglenebilecegim bilgilenebilecegim biseye benziyor.
ne ekşi ne itü en kralı uludağ sözlük!
iyi vakit geçirmemi sağlayan platform.
edit:trollünden ergenine kezosundan loser ına hepinizi sevgiyle kucaklıyorum iyi ki varsınız.gelin öpücem.
Her gece birileri dünyayı kurtarıyor bu Sözlükte. Dini yok ediyor, Türkiyeyi bölüyor, Müslümanları yer yüzünden kazıyor, savaşları ve açlığı bitiriyor falan filan. Ama sabah kalkıp bir bakıyorum ki her şey yine aynı.
ırkçıların sanal buluşma platformu.
ırkçılar ve ağır abazalar(normal abazalara eyvallah) tek dert.onun dışında
-samimi.
-duygusal.
garip mekan deek en uygunu galiba.
faşist yuvası.

(anlamak için haftanın en beğenilen entrylerine göz atmak yeterli, ne kadar faşist yorum varsa beğeninin amına koymuş, pis küçük faşistler sizi, hanimiş hanimiş.)
Bombacı.
terör yuvası. geçen gün bir bomba yapmışım...
Dişi yazarların neden burada olduğunu sorgulamak.
trollsüz olmuyor.
Orta sınıfı olmayan sözlüktür; ya çok kaliteli ya da çok kalitesiz yazarlardan oluşur.
Uludağ Sözlük'ü sallayan referandum skandalı

http://www.birgun.net/hab...ndum-skandali-154934.html