bugün

yeni ipad air.
2012'den beri ipad'de 1GB ram kullanan apple'ın 2 gb ram'e terfi edeceği tablet.
16 ekim'de tanıtılacak olan tablet.

http://wp.me/p4zqqg-f1
özellikleri neredeyse kesinleşen yeni ipad. 2gb ram'e, grafik özellikleri geliştirilmiş a8x işlemciye, touch id sensörüne ve altın renk opsiyonunsa sahip olacak.

http://edevat.technology/...-hakkinda-tum-bilinenler/
isminin ipad air 2 olacağı sızan ios 8.1 dokümanından doğrulanan tablet.

http://edevat.technology/...ni-3-isimleri-dogrulandi/
6.1 mm kalinliginda

A8x işlemciye sahip

Ilk ipadden 12 kat daha hizli

10 saat pil ömrüne sahip

Gold rengi mevcut

8 mp kameraya sahip 1080p video kayıt var

Touch id geldi

apple pay icin touch id kullanımı mevcutmus

Fiyat: 16gb - 499$
Fiyat: 64gb - 599$
Fiyat: 128gb - 699$

Ipad mini 3 399dolAr
ipadi air 1 ile arasında çok fiyat farkı olmayan bugün aldığım cihaz. güzel alet. oldukça hafif ve hızlı. bazı underground işlerimi çaktırmadan yapmak için aldım işin özünde *
ihtiyaç fazlasından satılığa çıkardım efsane ipad modeli. ilgilenenler ulaşsın.
16 gb olanı 3 aydır bana fazlasıyla yeten,şuan piyasadaki en iyi tablettir.
Kendisine ücretsiz bir şekilde hem de kablo kullanmadan film atmayı çözdüğüm tablettir. Öğrenmek isteyen yazarlar mesaj atabilirler (gülen ifade)
Smart tv ye nasıl bağlandığını anlamadığımdır kendisi. Screen mirroring gibi birşey yok mu bu lanet olasıcada?
hoparlör sorunu olan tabletimsi.

evet sevgili sözlük, internetten bu cihazı sipariş ettik, hayatımda ilk ios deneyimim olacaktı, akşam tableti kutudan çıkardım, gerekli ayarları yaptım, online bir film açtım. ama o da ne, sesi biraz açınca tablet zangır zangır titriyor, dahası ses çok tiz geliyor. sesi yükselttikçe konuşmalar zor anlaşılıyor. hd birkaç klip açtım onda da durum aynı. hoparlörleri elimle kapatırsam ses biraz düzeliyor ama o zaman da kalınlaşıyor. haporlörler açıkta olunca sesin cızırtısı ve tizliği insanı çok rahatsız ediyor. tablet, haporlörden gelen sesten dolayı kesintisiz olarak sürekli titriyor. ellerin uyuşur karıncalaşır ya aynı öyle. 1 saat kullanıp tableti kutusuna koydum, iade için alışveriş sitesine kayıt açtım.

Eşşek kafam, zengin bebesi gibi ipade heveslenirsen olacağı bu. ipad kullananlar da bu berbat durumun farkında ama, sanki tarikata girmişler ve şeyhlerine toz kondurmayacaklar ya "titreşime alıştım, hatta sonradan güzel bile gelmeye başladı" diyorlar. Ulan alet her an elektrik çarpıyor gibi titriyor, son sese getirince seslerin şaftı kayıyor, ama ipad tarikatının müritleri hala cihazı normal buluyor. Neymiş, apple store varmış, uygulama zenginmiş, neymiş ios kararlı sürümmüş. Lan biraz film izleyim, biraz da forumlarda takılayım diye aldım şu mereti, yatakta uzanırken belgesel izleyelim, bilgisayarın başına çakılmayalım diye hayal ettik, on dakka bile video izlemeye kulaklarım dayanmadı. Elim karıncalaştı.

300 TL civarı Kipa'dan aldım dandik bir tablet vardı, dokunmatiği bile düzgün algılamıyordu, o tabletin bile sesi bundan daha mantıklı ve net çıkıyordu amk.
Klavye mouse bağlanıyor mu merak ettiğim tablet. Klavye oluyormuş galiba da mouse bağlanıyor mu bu tablete?
Ülkemizde artık amerikadan bile ucuza satın alınabilecek teknolojik cihazdır.

entry tarihi ile abd'de 32 gb kapasiteli wi-fi modüllü bir ipad air 2 tablet $ 399 + vergi ile satılmaktadır. New York eyaletinden satın aldığınızı hesaba katar isek % 8 vergi eklenmiş hali ile $ 430,92.- etmektedir. Bu miktar doların da mevcut kur ile ederi (3,94) ₺ 1.697,82.- olmaktadır.

aynı cihazı türkiye resmi apple mağazasından ₺ 1.499.-'ye alabilmekteyiz.

yani bir abd'li kendi inovasyonu olan ve tüm know-how'ına sahip olduğu cihaza kendi topraklarında $ 430,92.- ödemek yerine, bizim gibi iğneden ipliğe, buğdaydan samana her şeyi ithal eden bir ülkeden kendi geliştirdikleri ürünü $ 380,46.-'a alabiliyorlar.

Şimdilik tek sorun bu ufak farkın uçak bileti masrafını karşılamıyor olması, ama eminim ki biz onun da üstesinden geleceğiz.

artık biz türkler abd'ye giden eş dosta "bana ipad alsana gitmişken" demiyoruz. onun yerine amerika'ya gideceğimizi duyan johnny'ler, mike'lar bill'ler "abi, sizin orada ucuzmuş bana da bir ipad getirir misin?" diyorlar.
Biraz abartılı mı olmuş ne? Sudan ucuz değil sonuçta.
Bana hediye geldi bu tablet, o zaman bile kabul etmemek için baya direndim.
Almaya calistigim teknolojik cihazdir. ipad 2017yle kapisir diyorlar ama 2017 de 5 sene daha kullanilir sanki?
ipad serisinin belki de en iyi modelidir. 1 ay önce cellular yani sim kartlı modelini aldım diğer en iyi tablet markalarını çok geride bırakır. tabi ki bunu markaya borçluyuz. kalite.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar