bugün

entry'ler (54)

dünyanın son durumu

Kıyamete beş var.

kürtlerle kavga ederken dikkat edilecekler

Dikkatli ve mantıklı hamlelerle kavga etmektir efendim. Daha bir ay önce başıma gelen olay, bir mekanın önünde beklerken durduk yere tartıştık birisiyle. Bir iki laf atışmasıyla sustu arkadaş. Önünde beklediğimiz mekandan iki tane daha arkadaşı çıkınca birden alevkendi tartıştığım arkadaş. Üçe tektim belki şansım yoktu sırtımı duvara yaslayıp vurmaya başladım gözüm dönmüştü. Kendim bile inanamadım ama üçünüde tek başıma dövmüştüm. Etraftan ayırmak için gelen bey amcalara, yırtılan tişörtlerini patlak dudaklarını göstererek ben onlara durduk yere salçalık edipte dövmüşüm gibi can yandılar. Garipti.

mhp ye oy veren sözlük yazarları

iki gün evvel demirtaşa gerekli cevabı vermiş bir ERZURUM'lu olarak Ben !

sahnede bağlamasını parçalayan marjinal türkücü

Ozan Erhan Çerkezoğlu buna örnektir efenim. Ülkücüdür. Türkünün coşkusuyla bağmala vura vura tekneyi delmiştir.

250 km hızla radara giren tofaş serçe

Büyük ihtimalle turboludur, giderde dururda efenim.

gönlüm mhp diyor fakat koyum akp ye

"böyle puşt kimin ibine kimin birşey ağam".

hatırlanan en eski reklam sloganı

Cem Yılmaz'ın oynadığı petrol istasyonu reklamı. "Alırım anahtarını maayykk".

misafire hadi gidin artık diyen ev sahibi

Kendisi Erdal Baggal'dır.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Gel alalum bi kilo eruk, yolda giderken yeruk.

eti burçak ın içinden saman çıkması

Tamamiyle doğallıktandır efenim yadırganmaması gereken durumdur.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

bob marley no women no cry.

en sevilen süper kahraman

beni dağda başıboş gezen köpek sürüsünün gazabından kurtaran çoban köpeğimiz Keleştir tabiki. Illa filmi olması lazımsa bitim ite de bi film çekeriz.

evlenecek kişiyi erken bulmak

keşke bi üç yıl sonrada karşıma çıksaydın da ertesi gün nikahı kıysaydık dedirten durumdur.

leyla ile mecnun

dün gece serisini ikinci defa bitirdiğim Türk Televizyon tarihinin en iyi dizisi.

quicksilver

206 ve 106 modellerinin sadece gri renkle üretilen iç döşemesi farklı araçlarıdır.

mode xl

Kral benim adlı eserleriyle tanıdığım grup.

osmanlı padişahlarının cariyeleri

Onlar bizim atamız az saygılı olsak keşke dedirten entrylere sahip başlıktır.

göz bandı takarak uyumak

Bana herzaman marjinal gelmiş bi olaydır efenim.

cübbeli ahmet hoca samimiyeti

"Sen islam alimisin gel Erzurum'a Kazım Karabekir Stadyumunu kapayalım gençlere islam'ı anlat" diye çağrılıp 30.000 TL para isteyen Nihat beyden çok çok daha dobra olan samimi hocadır kendisi.

türkleri 75 dakikada temizleriz

"Biz Ergenekon gibi destana sahip milletiz sen kimi temizliyosun lan şakirt ??" dedirten olaydır.