bugün

memleket gençlerine dağıtılması gerekli kitap. hani olaki otttan boktan bir mevzu ile bir kavgaya karışırsınız. siz bir yumruk atarsınız, karşınızdaki ise kabilesini çağırır, kabileden gelenlerin bir kısmı kulağınızı ve ayağınızı ısırıp dikkat dağıtırken, diğerleri ense kökünüze taşı indirir, pıçağı sokuverir. pisi pisine ölürsünüz. bu sebeple bir rehber kitap hazırlanmalıdır. kürtlerle nasıl kavga edilir, kavga da nelere dikkat etmek gerekir gibi.
kavga edilen mekandır. eğer kürterin yoğun olduğu bir mahalse sizin anlamadığınız bir şekilde seslenme biçimiyle etrafınızda anında onlarca kişi olur ve güzelce dayak yersiniz.
kürt diğer barzoları toplamadan hızla dövülüp uzaklaşılmalıdır, yoksa bitmez gider akrabalarını çağırır bi anda 15 kişi olurlar, ha sizde birilerini çağırsanız yine döversiniz bunları, ama biz hayvan sürüsü olmadığımızdan eşimiz dostumuz çalıştığından çağıramıyoruz, en temizi kürdü hızla dövüp uzamaktır.

ayrıca dövdüğünüz yerden geçerken dikkatli olun bunların arkadan adam bıçaklamak gibi kalleş huyları vardır genetikleri itibarıile.
kürtlerle kavga edilecekse, kürtçe bilen bir arabalucunun hazırda bekletilmesi gerekir. ola ki mesele büyürse, kürt ün şiddetini anca bu tanıdık dindirebilir. kürt, kürtçe karşılık veren bu kişiyi gördüğünde, vay benim canım!! vay benim ikigözüm!! triplerine girerek, tanıdık esintisi alacak ve konuyu kapatacaktır.
--spoiler--
Altından bir pula olur mu kail
Konuş ki ehl ile olasın ehil
Konuşma cahille olursun cahil
Kişi itibardan düşer mi düşer
--spoiler--
her an bıçak falan gelebilir. dikkatli olun.
Bugün başıma gelen olay, şu kadarini soyliyim tek kisiydim onlar 6 kisiydi. Ozetle hepsinin amk.
Bir gün başıma gelen olayı anlatacagım sizlere.

Akşam vakitleri saat 9 gibiydi işten geliyordum önümü kesip para istedi bir tanesi neyse bunu dövdüm sen burda bekle bakalım dedi bekledim 3 kişi geldiler baya büyük kavga ettim çocukları patates ettim o arada ben biriyle ugraşırken arkadan vuruyorlar tabi ama o hırsla hiç birini hissetmiyorum 3 ünü dövdüm tam arkamı döndüm gidiyorum çakıyı çıkarıp sag ayagıma sapladı öyle işte olayın sonu hastanede bitti ama tek başına türkün ne yapabilecegini gösterdim ne mutlu türküm diyene.
hiç muhattap olmayın, kavgaya bir değil bin kişi gelirler, konuşurken hönkürdüklerinden ağızlarından salya sümük akabilir, yazarken tiksindim amk.özetle:
(bkz: kaçın k*rt)
Insan misiniz ona dikkat edin.
kürt tekmesi. çok dikkat edin atıyorlar ama bir bok olmuyor. *
Teke tek kavga etmezler, mutlaka köşede size girişecek en az 5 kişi bekliyordur.
Bi ıslıkta elli kişi oluyorlar ama yüz kişide olsa farketmez hiçbisey yapamıyolar.
mümkünse çevrede kimse olmasın neden mi? çünkü bir anda haksız duruma düşer, ezilmiş numarasıyla çevreyi üzerinize salabilir.
Gözlerinin içine bakın, yeter.
yaninizda yedek 20 fighters bulunsun. Mâlumunuz bunlar zigot bölünmeyle çoğalıyorlar.
Hızlı bir şekilde dövüp uzaklaşmanız gerekir, ha oldu da oyalandınız işte o an karşınızda en az 20 kişi belirir.
arkada bir yerlerde 20 30 kişi bekletilmeli. kürtler mitoz bölünmeye başladığında lazım olacaktır.
1vs1 asla ve asla göt yemez, yenildiğini anladığı anda muhakkak ki mitoz bölünme başlar, bir de bakmışsınız ki bütün aşireti toplamış karşınıza.
Size eline ne geçer ise saldırabilir. Artık etrafta eline uygun ne varsa, taş, tuğla, sopa vesaire ağacı kökünden sökebilse onunla bile size girebilir.
lise sondayım, dershaneden çıktım eve doğru yürüyorum. parkın oradan malın biri top diye bağırmaya başladı. önce üzerime alınmadım tabi ama baktım bana doğru bağırıyor. sırt çantası falan süt gördü herhalde bebe. neyse dayanamadım sensin lan top diye bağırdım ve yoluma devam ettim. aradan 5 dakika geçmedi 5 6 kişi üzerime doğru koşuyor. arkamı dönmesem piçler arkası dönük adama dalacak. neyse ilk geleni o sinirle uçurdum. bu kürt ırkı mitoz bölünme yaparak çoğaldı. çevremdeki herkese saydırıyorum. en son kıyafetime asıldılar caaart diye ayrıldı ve yarı çıplak kaldım. kan beynime sıçradı bir taraftan yumruk yiyorum ama her seferinde enerjim daha da artıyor. bütün stresimi bu yavşakların üzerine boşalttım. sonra amcalar falan geldi ayırdı. düşün amk herif durduk yere top dedi ve olay bu hallere geldi. güzel bir hatıraydı benim için iyi stres atmıştım.
Mitoz bölündüklerini unutmamak, ağızdan çıkan salyalar için de kendinizi koruyun efendim.
Molotoflara karşı önlem almak.
Teke tek çıkmayı teklif edin. Zaten cesaret edemeyeceği için kavga da etmezsiniz.
ilk siz vurun korkaktırlar, zira ikinci tokattan sonra mağdura yatarlar.