bugün

uzun zamandır çizgi romanlarla başlayan akım filmler ve dizilerle devam etti. yüzlerce super kahraman arasinda herkezin en azından bir favorisi olduğunu düşünüyorum. benim listem uzun ama zirvedekiler. wolverine, hulk, iron man...
belki kötü kahraman ama Joker.
wolverine, hulk, iron man ??? ancak sig bir insan bunlari sevebilir. ya da 13 yasindasindir ona birsey diyemem.
halbuki punisher, constantine, daredevil gibi tek yonlu degilde derinlemesine islenen kahramanlar daha cok sevilesidir.
wolverine hulk ve iron man tamamen farkli 3 karakter. hepsini sevme nedenim ayrıdır. uzun konular. constantine bir super kahraman değil bu arada...
(bkz: scorpion)

Biliyorum süper kahraman değil ama benim süper kahramanın. Aşığım amk.
starscream (bkz: transformers)
quicksilver (bkz: x men series)
sub zero - scorpion biladerler (bkz: mortal kombat)
Joker süper kahraman değildir ama benim için eğer batman süper kahraman sayılıyorsa Joker de sayilmalidir zira süper kahramanlığı belirleyen ahlaki seçimler değildir olmamalıdır.

Süper kahraman olduğu kuşku goturmeyenler içinde ben Hugh jackman Wolverine cisiyim.

Ayakları yere basan süper kahramanları daha makul buluyorum. Superman ney lan.
babamdan daha iyi kahraman daha ne gördüm ne de duydum.
Black widow kahraman mı bilmiyorum da süper lan.
Tibi ki sipirmin.
hz. thor efendimiz.
beni dağda başıboş gezen köpek sürüsünün gazabından kurtaran çoban köpeğimiz Keleştir tabiki. Illa filmi olması lazımsa bitim ite de bi film çekeriz.
tayt giymeyen kahramanlar *
Samurai Jack.
ay savaşçısı.
(bkz: Harry Potter) *
she ra.

hey gidi hey.
(bkz: ışidmen)
adı batman olandır.
dc: batman, hawkgirl

marvel: captain america, wolverine.
halid bin velid .
Kaptan amerika?
açık ara batmandir. neden? adamın bir amacı var. intikam. ayrıca senin benim gibi sıradan bir insan. abartılı değil, mütevazi. ayrıca fazlaca karizmatiktir kendisi.
red kit, asterix, tsubasa.

yıllar geçsin dursun bunlardan daha süper kahraman gelmedi bence.

özellik ile red kit ve tsubasa.
Çocukluğumdan beri tek başına lider. Gazman.