bugün

entry'ler (12)

kürtlerin yeri yok

Bu ülkede kürtlerin yeri yok. Adı üstünde burası TÜRKiye. Kürt asıllı bir Türk kardeşim olabilirsin ama kabul etmiyorsan çıkışı biliyorsun!

vücut geliştirme

Genelde insanların çok basit sanıp başladıkları bir spor. Bu insanlar basit değil, zor bir iş olduğunu anlayınca başarılı olan kardeşlerimize bok atmada üstlerine yoktur.

resim dersi kaldırılsın

Resim ve müzik derslerini gören bir insanın beyini yıllar geçse de daha sağlıklı kalır. Daha kolay öğrenir ve beyninde daha az hücre ölür. Araştırabilirsiniz.

aldatan kadına verilebilecek en kötü ceza

Bende çoğunuz gibi çıkıp gitmek diye düşünüyorum ama bazı öyle duygusuz insanlar var ki bu umurlarında olmuyor. Gerçi ben o kadar duygusuz bir insanla neden çıkıyım ki?

müslümanların gayrimüslümlerden saygı beklemesi

Çünkü medeni bir insan olmanın gerekliliklerinden birisi düşüncelere saygı duymaktır. Kitabımızda bize bunu emreder. Ama duymamaya devam edebilirsiniz. Zaten biraz aramızda fark olmalı

hoş geldiniz

insanın en masum olduğu ve kötü yüzünü maskelediği kelimedir. (Bazılarına o bile yetmiyor.)

zombi saldırısında söylenecek sözler

Hey dostum benimle gelmelisin! Bildiğime göre zombiler beyni olmayan kişilere saldırmıyormuş. Kalkana ihtiyacımız var

akp nin türkiye yi orta çağ karanlığına götürmesi

Türkiye'nin, Dünya'nın süper gücü olma konusunda çok hızlı hareket ettiğinin kanıtdır. Meh!

zombi salgını başlayınca işe yarayacak insan tipi

Şu her filimde bulunan; fedakar, küçük bir kızı olan ve onu korumak için herkesi yönetip ortalığı dağıtan aşırı karizmatik baba.

yeni ateist olmuş ergen diye ateistleri aşağılamak

Çoğu kendi dinlerini kutsal kitaplarından tanımak yerine sadece dinini bildiklerini sanan insanlardan dinledikleri için ateist olmuştur. Aşağılanma muhabbeti pekte anormal gelmiyor durum böyle olunca.

31 mart 2015 büyük elektrik kesintisi

Bir kez daha elektiriğe ne kadar bağımlı olduğumuzu gösteren bir rezilliktir.

deep web

Çoğu kişinin bir halt bilmese dahi konuşup atıp salladığı, ilgi uyandırmaya çalışıp heyecan yaratmak isteyenlerin tercih ettiği bir numaralı konu. irternet tarayıcılarının erişemediği bölüme deniyor. Yani kural yok (çok istediğiniz özgür irternetiniz). Artık içeride neler olabileceğini siz tahmin edebilirsiniz. Her türlü pislik ve saldırıya açık bir mekan.