entry'ler (93)

24 şubat 2015 malatya uçak kazası

her gün askerlerimiz gidiyor.dünyanın en iyi pilotlarına sahip tsk her gün eriyor.belasız günümüz geçmiyor.biz milletçe ne günah işledik acaba?

allah şehitlerimize rahmet eylesin...

2015 oscar ödül töreni

böyle çevirmen olmaz olsun.ayrıca telefonumu digiturk'e kaptırdım.ben kaptırdım siz kaptırmayın.

34 fire içinde kimler olabilir

tuzluk vekillerdir kesinlikle.detaylar yarınki takvim manşetinde.

skyler white

her türlü küfrü benden almış bitch'tir kendisi.

atletico madrid neden kazanıyor

(bkz: eşeğin tenasül uzvundan dolayı)

beyazıt öztürk ile candan erçetin atışmaları

beyazıt öztürk ve 2015.neyse ben birşey demiyorum...

ttnet

fatura ödemesini 3-5 gün geciktirince telefonla defalarca arayarak neredeyse tacizine uğradığım bir firmadır.

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçı

halkın takımı beşiktaşmış.

aktifbank,passolig ilişkisi + aktifbank,rte ilişkisi. neyse gerisine lafım yok....

maça gelirsek kazanma şansımızı yüksek görsem de olimpiyat stadı tahmini zorlaştırıyor. zor da olsa skor tahminim: 1-2

not: o aksaray'a çıkan yalaka abdürrahim'in amk

3 ocak 2015 fenerbahçe istanbul başakşehir maçı

kadıköy,ibb,göksel gümüşdağ,2011,tarla,semih şentürk,mama kelimeleri ile galibiyetin şifrelerinin çözülebileceği maçtır.

türklere özgü olan şeyler

paralel yapı.

tübitak başkan yardımcısının cv si

bu yıl ygs-lys'ye yeniden girmem için artık gerçek bir sebebim var.ilahiyat'a kapağı attık mı zaten gerisi malum...

aziz yıldırım ın hükümete verdiği tarihi ayar

al abi bir şunu oku...

--spoiler--

Aziz Yıldırım: Şike operasyonunun amacı Fenerbahçe ile Erdoğan’ı karşı karşıya getirmekti

--spoiler--

http://t24.com.tr/haber/a...nlara-suc-duyurusu,280668

16 aralık 2014 milli yas ilanı

müjdemizi isteriz,tüh tam da 17 aralık'a denk geldi,neyse...

--spoiler--

Son dakika

davutoğlu: Pakistan ile dayanışma için yarından geçerli olmak üzere 1 günlük yas ilan ettik.

--spoiler--

14 aralık 2014 zaman gazetesi operasyonu

samanyolu tv tepkisini ortaya koydu * :)

http://pbs.twimg.com/media/B40NBTpIUAAghvt.jpg

tek türkiye

(bkz: 14 aralık 2014 paralel yapı operasyonu)'nun yapılma sebebiymiş.

14 aralık 2014 zaman gazetesi operasyonu

ulan bir yıldır bu operasyon konuşuluyor. ben de dedim ki kesin böyle kuvvetli deliller filan bulmuşlardır,koskoca bir yıl yani. bir de baktık ki sikik bir diziyi bahane etmişler. feto'nun rövanşı olacaktır.

not:ikisinin de amk

para komidinin üstünde

beşiktaş: avrupa ligi son 32'de,ligde galatasaray'ın 1 puan önünde,kupada sarıyer'i yendi ve 3 puanda.

galatasaray: şampiypnlar ligi'nden elendi,ligde beşiktaş'ın 1 puan gerisinde,kupada eskişehir'i yendi ve 3 puanda.

her sezon başarıyı abartan sizlersiniz aslında beşiktaş'ın sorunu bu.tekrarlıyorum çamur atmıyorum.son 32'ye kaldınız,tebrikler ama yarı final gibi de göstermeyin.daha çok erken çünkü....

beter ol galatasaray

ne zaman bunu deseniz sonrasında galatasaray tokadı çakıyor.bakalım...

11 aralık 2014 beşiktaş tottenham hotspur maçı

tebrikler ama bu başlık nedir allah aşkına?

http://galeri.uludagsozlu...g/avrupa-fatihi-beşiktaş/

11 aralık 2014 beşiktaş tottenham hotspur maçı

galiba gene galatasaray kupa alacak.bari bu sefer sahayı sulamayın.hava çok soğuk :((