bugün

entry'ler (252)

interneti açınca girilen ilk üç site

twitter
afili filintalar
fizy

eh bir de sözlüğe girip anket filan dolduruyorum.

sagopa kajmer in ölmesi

geri zekalıca bir şakadır. şaka denmesinin yegane sebebi gerçeklik değeri taşımamasıdır, komik olması değil. bunu yapan vicdansız ve şerefsizdir. ulan ödüm koptu be yapılır mı bu dümbük herifler!

sözlük yazarlarının favori tatlıları

o bu değil de, tatlı niyetine yediğim browninin yahut ambalajlı pudingin kapağını yalamaktan daha lezzetli bir gıda yoktur. hülasa: kapak tatlısı.

tanrıyla konuşma imkanı olsa söylenecekler

seni seviyorum.

facebookanadolu com

(bkz: facebookcorum)

cem karaca da kim

olası nil karaibrahimgil cümlesi.

facebook sohbetteki lok sesi

an itibariyle değişmiş ve yerini "pırıl" gibi bir sese bırakmıştır, biz de rahat etmişizdir. zaten bütün sesler 'lok'tan iyidir.

sözlüğü mallardan arındırma projesi

(bkz: yaptım olacak)

bir annenin çocuğunu dünyaya getirdiği an

dünyanın en kutsal, en mükemmel anıdır. ah sözlük, bir bilsen o kadar duygulanıyorum ki. düşünsene böyle minnacık bi'şey verecekler birazdan eline. reel davranırsan o şey çipçirkin olacak aslında ama sana dünyanın en güzel varlığı gibi görünecek. sıpsıcak olacak, mis gibi kokacak hep. bir kere çok bi'çok sevdiğin insanla ortak varlığınız olacak. sevginin, aşkın vücut bulmuş hali olacak o. kendinden vazgeçip hayatı ona bağlayacaksın. çok seveceksin böyle büsbüyük olsa bile hala bebek gibi seveceksin. aah ah.

(bkz: sözlük bana bebek bul lan allahsız)

kaşlarını alan sanatçının basın açıklama

(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)

iq ile inanç tercihi arasındaki korelasyon

(bkz: istatistik terimleri)
(bkz: istatistik terimi görünce ölü taklidi yapmak)

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

(bkz: ota boka sözlükten soğumak)

yazarların dinlediği parçalar

candan erçetin'den bahar. radyo uludag farkıyla.

(bkz: reklamlar)
(bkz: mola bitti keyif sürüyor)

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

esasen çok üretken olunabilecek bir mevzu lakin benimki hödüklüğün daniskası kapsamında, çok çok uzun bir süre "saf" olarak kayıtlıydı. ama saftı ne yapabilirim.

yeni yıla girerken inanılmaz mantık hatası

(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)

finaller öncesi başa gelebilecek en kötü şey

(bkz: vizeler)

sözlüğe bomba düşse bize düşecekler

(bkz: bok yemek)

iki kişi savaşırken üçüncüye bla bla.

cadbury

küçüklükten beri şeker tasviri amacıyla çizdiğim şeklin vücut bulduğunu gördüğüm mükemmel çikolatalardır. grisi insanı uzak diyarlara götürür adeta, turuncusu ise bir tokat gibi patlar beyninizde, oracıkta vuruluverirsiniz. şu an mesela pencereden boşluğu seyrediyorum, ne kadar da uçsuz bucaksız.**

double haram

(bkz: şirke depar atmak)

önüne gelen erkekle yatan kız

(bkz: kevgir)