bugün

entry'ler (61)

mero

bu arkadaşın müziğiyle ilgili ilgimi çeken tek şey wolke 10 şarkısındaki beatin harika olmasıydı. O da zaten lil wayne'nin mirror şarkısından alıntıymış. Ama kim yaptıysa daha güzel hale getirmiş bence.

west berlin

Mükemmel şarkı. 'up to the rooftop out in the rain' kısmı en sevdiğim yeri.

nuh un gemisindeki hayvanların usluluğu

Uydurulan kılïflara bak amk ahahahaha. Olm siz de biliyorsunuz. Sizin din tam saçmalık. G*tünüz yiyorsa açıp 2 sayfa kuran meali okuyun. Korkuyorsunuz.

uyumak zorunda olmak

Nefret ediyorum. Boş oturmak bile uyumaktan iyi geliyor bana. Bir şeyleri kaçırıyor gibi hissediyorum uyurken.

ölüm

Başıma erken yaşımda gelmesinden korktuğum. yapmadığım o kadar çok şey var ki.

Bugün çok güzel bir kızın youtube kanalına denk geldim. Beyin tümörü yüzünden 2016'da hayatını kaybetmiş. Kanalında hastalığının ilerleyiş sürecini paylaşmış. Ölümünden önceki hali çok üzücü. Neleri kafama takıyorum diye insana kendine kızdırtacak cinsten. Buyrun, Charlotte Eades: https://www.youtube.com/c.../UC6bE4OSCx99n7pF3vtZQMrw

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

-arkasında emek var. (Bana ne ulan? Her emek verilen şey güzel olmak zorunda mı?)

okulda hocalara yaranmaya çalışan öğrenciler

okulun %97'sini oluşturan pısırık, ezik topluluk. Geleceğin yancıları, göt yalayıcı ve biatçıları.

halsey

Pembe kısa saçlı hali çok tatlı olan kadın. Şarkıyı okurken telaffuzları da çok hoş.

powerwolf

Demons are a girl's best friend şarkısıyla keşfettiğim grup. diğer şarkıları da güzel.

centilmen erkeklerin bir özelliği

Kızlar tarafından pek sklenmemeleri.

anthony modeste

Kabak tadı verdi. Adını görünce midem bulanıyor artık.

teneke meşrubatların inanılmaz pahalı olması

Az önce 2.5 lt'lik sprite'ı 3.5 liraya alınca farkettiğim durum. 200 ml teneke kutudaki içecekler çoğu yerde 1.5 lira. Tatil yeri falansa 2, 2.5'a kadar çıkıyor. Bu işin anlamsızlığını çözemedim. Tenekesi fiyatın 70%'ini mi oluşturuyor lan?

yuto nagatomo

Geldiğinden beri bir bok oynamayan japon. ofansa katkısı sıfır. Carole'den tek farkı arkasına pek adam kaçırmaması. Onun haricinde al ver yapmaktan başka bir şey yapmıyor.

allah israil i neden helak etmiyor

Allah'ın var olmamasıyla alakalı olabilir.

younes belhanda

tam bir yamyam. topa öyle girilir mi ya.

1 eylül 2018 trabzonspor galatasaray maçı

Fatih Terim'in maicon'u çıkarıp ndiaye'yi sokması gerekiyor. Hem defansif hem ofansif gücümüz artar ve bir faydasızdan da kurtuluruz. ahmet'e maicon'daj daha cok güveniyorum.

1 eylül 2018 trabzonspor galatasaray maçı

Trabzon'un tek gol atamadan kaybedeceğii maç.

ömer bayram

Nagatomo'dan daha isabetli orta açar. Nagatomo'yu keserse şaşırmam.

andreas cornelius

Eğer geldiyse kendisinden çok ümitliyim. Sadece kafayla 10 gol atar.

allah varsa afrika daki çocuklar neden aç

imtihan kardeşim yauv.