bugün

entry'ler (41)

pkk ateist ve komünisttir

yok aslında haklı enimadimsefa onlara allahsız demek daha iyi bir genelleme olur. üstünede kansız dedin mi? ha! işte o zaman güzel bir cila yaptın demektir. pkk = or'spu çocukları, ee tabi buna bulunacak denklem oldukça fazla.

edit: ha birde uzun uzun politika yapmaya gerek bile duymadım. dağda gezen 3-5 çapulcudan daha mühim meselelerimiz var.

peygamberimizin sakalı bakalım kaç kişi beğenecek

ee tabi bu başlığı açana facebook haricinde bir dünya olduğunu hatırlatmak gerek.

sen git siyaseti facebook'tan öğren, politika yapmayı facebook'tan öğren, dini yükümlülükleri facebook'tan öğren sonra gel burada " yaa bu niye böyle yaööoooğğ" lan s'ktır git!

çocukken artan bozuk parayla alınan şeyler

tartışmasız cino alırdım. umarsızca, pervasızca midem ekşiyene kadar yerdim. sanırım 5 kuruş falandı.

allah gerçekten varsa neden göremiyoruz

auuufff bu gençlik neden bu kadar zeki ha? hayır düşünüyorumda şöyle mi yapıyorsunuz acaba "nasıl başlık açsamda acaba popüler olsam ha? ahanda buldum!!! s'ktim belalarını hahahaha" etmeyin oğlum yapmayın oğlum 3 korner 1 penaltı değil vallahi lan!!

2 tl ye tavuk döner

hep açmak istediğim martı büfe ismini anımsattı bana.

kocasıyla maç izleyen kadın

ayıp olmasın diye "re re re ra ra... gassay gassay cimbombom" diyen kadındır, sırıtır.

mini etek altında kaslı bacak

(bkz: toynak)

göğüs üstünden kalçanın bittiği yere kadar

jamiryo!!
toynak.

muharrem ince ye cinsel taciz suçlaması

yok o ince mesaj vermiştir, sadece yanlış anlaşılmış. adam chp'li böyle bir şey yapması imkansız tabi. video olayından sonraki bomba. he ek olarak mecliste kendi içinde şiir okumalı. olayları çoh garuşturdular.

filistini vurmak

israil'in orta doğu'da bende varım! demek adına aralıklarla şiddete maruz bıraktığı masum filistin! vahşet 1-2 değil askeri eğitim masum filistinliyi vurmaksa eğer kahrolsun! aa gerçi savaş turizmi olan bir yer için pekte şaşırmaya gerek yok aslında. para ver filistinli öldür! adeletini seveyim dünya senin. bende varım demek adına ırak'ın kuveyt'i vurması ve sonrasında amerikalı abileri sayesinde 2'ye 3'e bölünmesi. tabi! etme bulma dünyası. sovyetlerin vakti zamanında afkanistan'ı vurmasıda bu bilgilerin tam zıttıdır. sovyet teknoloji zengini afganlar aşiret. sonuç afganlar kazandı. zaman birlik beraberlik zamanıdır! geçmişten ders çıkarmayanlar, geçmiş yenilgileri tekrar ettireceklerdir hiç şüphesiz. yo yo saygılar bizden.

dokuzuncu nesil bir yazarı kale almamak

ne başlık açsam acaba diye düşünerek. saatler sonra "ahada buldumxd" deyip girilen entry'dir.

doktorlardan nefret etme sebepleri

tabi genelini olumsuz eleştiremesemde. yapılan bir apandisit ameliyatı sonrası;
+ doktor bey hastananın ateşi yükseldi!
- aaa! enfeksiyon kapmış, oysa ben ameliyat esnasında 2,5 lt suyla yıkamıştım.
+ müşade altında tutulması gerekmez mi?
- yok yok gerek yok.

ulan ateşi 39 lan el insaf!!!! nedir bu rahatlık yahu?

sağlık bakanlığının konuya el atması gerekmektedir, bu konuda sonra derece rahat olan doktorlar hakkında.

mühendislerin hatunlara yaklaşımları

benim ol, bana var. anam avradım olsun, pembe panjurlu evi dikmem iki dakika.

süresi dolan vekilin devletten ödeme alması

benim sürekli düşünüp düşünüp ah çektiğim bir uygulamadır. devletin parası deniz mi? kaldı ki belirli bir süre zarfı içerisinde zaten hizmet bedelini devletten alıyorsun. görev süresi dolumundan sonra almakta nedir? bugün özel sektör çalışanı olarak alınan meblanın devamlılığı hiç şüphesiz işin devamlılığına bağlıdır. sözleşme bitiminden sonra, herhangi bir ödeme alamaz çalışan. amaç burada hizmettir. kamu kurumunda böyle bir çifte standart olası bir suistimalin habercisidir. bu tam olarak ömür boyu memurluk zihniyetin bir ürünüdür. acilen değiştirilmesi gerekmektedir. dikkat kamu çalışanı zihniyeti!!

sözlük yazarlarındaki muazzam bilgi birikim

bu muazzam bilgi birikimi ev yaşantısında da kendini göstermeye başlamıştır;
- ne yemek var?
- pirinç pilavı, seversin.
- ne! pirinç mi? senin enflasyon rakamlarından haberin yok sanırım. git bulgur yap bana!
- am'na koyim senin kazım.

babanın boy abdestini anlatması

- baba boy abdesti nasıl alınır?
- asıldın dimi lan seni köftehor!!
- :(

öldü demenin alternatifleri

- hasta yakınları sizler misin?
- evet!
- hastanın gözleri ameliyat sonrası bir başka bakıyordu.
soğuk bir sonbahar esintisi tüm vücudu kaplamıştı.
sıra dışı bir gülümseme vardı dudaklarında....
- öldü dimi lan!
- öldü lan işte!!

okul çıkışı sigara içen liseli

aldığı harçlıktan büyük bir kısmını diğer güne bakiye bırakıp, ertesi gün sigara aldıktan sonra, keyfini süren kişidir.

sahaya girip hamit altıntop u öpen kız

sarhoştur, bıyıklıdır da.

vajina işe yaramayan bir organdır

üzerine bina inşa edilemeyecek kadar işlevsiz, merak uyandıracak kadar sondaja yakındır.
"gelin lan gelin petrol buldum galiba"