bugün

liseliden beklenecek harekettir. bir marifet sanır. havalı olduğunu düşünür. ama kafası sikilecek bir maldan başkası değildir.
sen kafanı yukarı kaldırıp sigara dumanını üflerken ne kadar mala benziyosun haberin yok. ama devam et. kızlar senin çok daha cool olduğunu düşünecek. hatta ertesi gün seni tuvalette yalnız yakalayıp oranı buranı yalayacak. sigara içtiğin için tam anlamıyla "erkek" olacaksın. arkadaşların sana reis gözüyle bakacak. ben içime çekiyorum diyince milletin gözünde havalara uçacaksın. he amk he. şimdi siktir git liseli ve bir daha aynı şeyi yapma. sen farkında değilsin amma aciz bir mahluksun.
havalı gözüktüğünü sanan ezik ergendir.
allaha sukur lise yillarimda hic yapmadim.ben kurtuldum beyler...
kendilerini adam sanar bu ezikler.
Üniversitede verilen sigara içme özgürlüğüyle muradına erecek olan liseli.
bunun neresinde mallık neresinde eziklik. nasıl çalışan bir insan boş anında çıkıp dışarıda sigara içebiliyorsa liseli de okul çıkışı içer öğretmenler odasındamı içsin nerede içsin amk.
ergendir. özentidir. sigara içerek kendini polat sanmaktadır. öyle bir sigara içer ki, kendini yeraltı dünyasından sanar. zavallının tekidir işte..
Okulun yakinindaki arsada kimse yokken icmek daha guzeldir ama bu mal farkinda degildir.
adı üstünde ; *liseli*
aldığı harçlıktan büyük bir kısmını diğer güne bakiye bırakıp, ertesi gün sigara aldıktan sonra, keyfini süren kişidir.
hırıldamaya başlayınca sigaraya başladığı güne lanet edecektr.
sigara içmekten en çok zevk aldığım dönem lise yıllarımdı.
güncel Önemli Başlıklar