entry'ler (17)

kadınların iğrenç özellikleri

ister güzel ister çirkin konuşmaya başladıkları an iğrençleşiyorlar.

islamın kadınları dize getiren tek din olması

Bakıyorsunuz diğer dinlere, 4500 küsür dinin de hepsine bakacak değiliz. Hangisinde kadının yapması gerekenleri söylüyor, hatta islam dışında hangi din kadınları dize getirebiliyor? Emin olun bundan daha iyi rehber olamazdı. Ve görüyorumki bu dini takmayan bi üniversite kızları var. Genç kızlar şehir dışında üniv kazanınca vurdurmaya gidiyormuş gibi gitmeyin. illa vurduracaksanız da dinden uzaklaşmak niye ? Cinsel ilişkiyi böyle yerler altına alan yine kadınlardır. Sevgilisinden ayrılıp 2 gün sonra yaralı kızımız alfa bir erkeğin kucağına oturup hoplamak istemese bunlar olmaz. Allah aşkına hayatın sırrını siz mi çözdünüz de neyini inkar ediyorsunuz şu öğütleri ve emirleri akıl alır gibi değil.

açık gezmek fahişelik alametidir

Önce bi okusaydınız adamı taşlamadan önce. Açık dediyse parmak açıklığından bahsetmiyor herhalde.

Hele siz bana şunu söyleyin. Dap dar kot giyen makyaj yapan dekolte bırakan türbanlılar nasıl gözünüze batıyorsa kısacık etek giyen dekolte bırakan kadın da ilişkiye girmek istiyorum demek yerine alfa erkeklere girişimde bulunmaları için böyle sinyal bırakıyor. Fahişe biraz ağır olmuş, kaşar desek daha doğru olur. Götünü vermeden 2 gün rahat duramıyorlar nede olsa

erkek erkeğe öpüşmek

Bir kadınla bir erkeğin öpüşmesi değildir. kimse kusura bakmasında evlerinde komşuyu rahatsız etmeyecek şekilde ne yaparlarsa yapsınlar ama bu iğrenç tabloyu yolda parkta görmek zorunda değiliz.

bakire misin diye soran erkek iticiliği

düşünce özgürlüğü dediğiniz şey bu değil mi? Alt üstü bir soru sorulmasını rahatsızlık görenler var. Kimse kusura bakmasın yirmi tane erkeğin kucağında hoplattığı kız mı gelecekte annemin elini öpecek? ikiyüzlüsünüz. Modernlik sıçmak adına sevgilinizin ya da flörtözün geçmişte evine gidip sakso çektiği erkekler veya cinsel ilişkiye girdiği erkekler kısmını atlıyorsunuz. Bir insan geçmişi kkskanmasına rağmen nasıl toplum modernliğe özeniyo diye bu sürüye katılmak ister anlamıyorum. ikiyüzlüsünüz

her özel günde mustafa kemali anmak

Bu özel günlerin ortaya çıkmasında öncü olmasındandır.

otobüste kitap okumak

Yeni yeni türemiş kulaklık takıp uyuma numarası yapan ergenin evrim geçirmiş daha uyanık daha sinsi halidir. Her şeyi yapmanın bir yeri var derler ya. hakikaten öyle. Köye gidip kahvede bir tane martini alabilir miyim dersen ne kadar abes kaçar değil mi? Otobüse niye biniyoruz bir yere ulaşmak için. Ha son zamanlarda bir de bu türedi. eskiden yaşlılara yer vermemek için kulaklığı takıp uyuyo numarası yapan gençler vardı. Bakıyorum nesil harbi akıllanıyo ha şaka maka. Kitap okuyanlar çıktı bir de. Benim bacağım sakat kalkta ben oturuyum desen " ben kitap okuyorum " diye savunacak argümanı var. valla ne desem bilemedim okuyacak olan ayakta da okur. Galiba herkes villada köşkte büyümüşki kimse çocuğuna "biz gaz lambası altında ödev yaptık çalışmanın bahanesi olmaz" dememiş diyememiş . velhasız kelam kulaklık takıp uyuma numarası yapan ergenlerden sonra bir de bunlar çıktı .

cinlerin etrafa yayılma saati

Mahallemdeki iyi bir Camiye her gün 4 saat 8 yıl boyunca gitmiş biri olarak: Cinler hep vardır ve her yerdedirler. Sadece insanın aklını çelebilcek boyuta ancak yatsı ezanından sonra inerler. Zaten günahlarınızı yazan da yine cinlerdir. Akşam etrafta dolaşılmasının hoş karşılanmaması da akşam gezenlerin cinlerle temas edildiği düşünülen insanlar olmasındandır. Muhammed peygamberin hadislerine göre dışarda başınıza gelecek her musallattan onlar sorumludur bazı kültürlerde onlar için 'kötü şans yaratırlar' bile denir. O yüzdendir ki bu dinde akşam dışarda olmak hoş değildir. "Emma hocam, kutuplardağğğ nağapacağaz 6 ay gece 6 ay gündüz "diye sorun olursa elimin tersiyle ittiririm ben mi kurdum lan dini?

erkeklerden sabun yapılsın kampanyası

Eğer dünya nüfusunu 1 milyar kız erkek dengesine indirmeyi kabul ediyorsanız için neden olmasın dediğim tekliftir.

starbucks a kahveye giderken gratis e takılan kız

Bakışmak istediğim kızdır. Vücuduna bakıyordur bir tüycük bile yoktur hiçbir yerinde.

içki içince wowow haram ama yolsuzluk yapınca oyes

Yolsuzluğun Allah ile kul arasında olduğunu ama içki içenin etrafa zarar verdiğini bilmeyen genç isyankarlara dert olmuştur. Sokaklar alyaş doldu şunun fiyatını artırsalar da en azından zenginin sarhoşluğu etrafa zarar vermiyor adam içip içip ya ölüyor ya sızıyor

ingiliz gemisiyle götün götün kaçan islam halifesi

Kaçmasını iyi bilen ama icraata gelince havada uçuşan toz gibi dağılan kafiledir.

Umarım bir gün savaş çıkarda o küfür ettiğiniz adamların yarısı mı olacaksınız göreceğiz hiç sanmıyorum ama. Mocha içmeden ayılamıyorum diyen 15-35 yaş arası kitleden ne olacak şu ülkeyi insanlarıyla at çöpe sadece geçmişteki başarılara ve çabaya yazık olur başka bir şeye değil

sodaya ötv getiren dünya lideri ülke

Yetmez isyan çıkana ordu inip halkı tarayana kadar koyulması gereken vergilerdir. bu ülkenin insanları sağcısından solcusuna boykot nedir bilmez. Umarım bir gün su ve ekmekte zamlanır ama kuruş kuruş değil fakir ağzına attığı lokmayı saysında o zaman görüyüm sizi 40 yıllık dostluk bile bozulur en büyük değeri para olan insanların yaşadığı ülkede

vazgecemedigimiz alışkanlıklar

insanın karar alma mekanizmasını ele geçirmiş yapması bizden çıkmış eylemlerdir. Tuvaletten sonra çoğu zaman el yıkamamak ve sınav dönemleri diş fırçalamamak.

soğanlı yumurtanın fakir yemeği olması

Malesef öyle ya da böyle doğru olan gerçektir. Bir zenginin şu besin değeri olmayan şeyi öğün olarak sayacağını bile sanmıyorum

plüton a üzülmek

1 milyar yıl sonra Güneş hidrojenini bitirip helyuma geçtiğinde yutacağı 4 iç gezegenden sonra plüton üzülesi değil sempati duyulası gezegenlerden olacaktır. Hele jüpiter güneşe en yakın konuma gelip katılaştığında o devasa gezegenin ne kadar insan taşıyabileceğini ve ne kadar madene sahip olduğunu siz düşünün! zaten jüpiter elmas çekirdeğe sahip olduğu bilgisi ortaya çıkınca astronomların açgözlü olduğu açığa çıkmıştır

kalasnikov

Benim gibi kantır oynamış herkesin şimdi bile eline aldığında tutuş olsun nişan duruş şekli olsun yabancılık çekmeyeceği silahtır.