bugün

neva adlı kitabın yazarı. insanların kendinden nefret edeceğini bile bile yazmış garip bir yazar. onun yerinde olmak istemezdim.
1969 yılında izmir de dogdu. 1987 de bornova anadolu lisesini bitirdi. 1993 te cerrahpasaingilizce tıp fakültesini bitirdi. hacettepe üniversitesinde infeksiyonhastalıkları ve klinik mikrobiyolojiihtisası yaptı. asistanlığı sırasında ilk romanı olan neva yı yazdı. 2000 yılında dünya aktüel ödülleri çok satan ödülünü aldı. yüzleri arayan adam ikinci romanıdır.
neva isimli kitabın yazarı. internette okuduğum bazı yazılara göre, neva kitapta yazdığı gibi ölmemiş, intihar girişimi sonunda sakat olarak hayatına devam etmektedir. ve ılgın olut onu bir kere bile aramamıştır. neva ölse de ölmese de, yazardan nefret etme sebebidir. maalesef vardır hayatta bu zihniyette insanlar, yazarlar...
8 yıl aradan sonra küfkedisi romanıyla "hoşgelmedin ve keşke her neredeysen orda kalsaydın" dedirtme potansiyeli yüksek olabilirdi. tabi "dedirten" kalıbı bu kadar itici ve illegal olmasaydı.