bugün

entry'ler (119)

ben vermedim sen vermedin kim verdi

(bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)

dolayli zarf tumleci

ankara'ya gittiğinden beri buraları unutmuş olan yazar.

elektro gitarin eve getirildigi ilk gun

(bkz: bu eve gelen ilk kız sensin)

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük formatını bilmeden yazanlara ağız dolusu küfür etmek istemekteyim. "sanki sen çok mu biliyosun ulan?" diye höykürmek isterseniz bana, evet amına koyim çok biliyorum. üşenmedim saydım ve bir gün içinde yüzlerce gerizekalı entry örneğine rastladım şu sözlükte.

skeyim böyle yazarları.

fenerbahce cumhuriyeti vatandasi

patates dini'nin mensubudur. *

çocukken yapılan salaklıklar

banyodan çıktıktan sonra, çizgi filmlerdeki kedi ve köpekler gibi silkelenmek, akabinde her yerin su olması ve anneden dayak yemek.

dursun önkuzu ve deniz gezmiş arasındaki farklar

çük yarışına giren gerizekalıların oluşturduğu, sonunda hiçbir bokun elde edilemeyeceği kıyaslamalar sinsilesi.

yaran başlıklar

(bkz: ezan okunurken ne dinliyorum özelliğini kapatmak)

biberli nohut ezmesi

dördüncü nesil yazar. (bkz: hoşgelmiş)..

(bkz: fotoğrafları için tıklayın) *
görsel

4 kasim 2007 pentagram izmir konseri

malesef ki ufak çapta bir kazayla sonuçlanmış konser. ama bu güzel konserin sadece bu olayla anılması yanlış olur. zira pentagram yine süperdi. her zamanki gibi in esir like an eagle ile muhteşem giriş ve sonrası... kavır olaraktan two minutes to midnight çaldılar. bu şarkıyı bağıra bağıra söylemesi ne güzelmiş ulen. yandaki elemanların "metin ağbiiii biz seni çok seviyozzzz!!! hastayız sanaaağğğ!!" gibisinden höykürüşleri çok sinir bozucuydu ama olsun. hakan utangaç'ın mikrofonu ele geçirmesiyle herkese bir coşuntu geldi. (bkz: coşuntu)

en sonunda gündüz gece hep birlikte söylenilir ve konser biter. murat ilkan'ın malum olaydan dolayı bacağına dikiş atılması neticesiyle diğer konser tarihlerinde bir sarkma meydana gelmiştir.

şöyle ki:

16 Kasım Cuma - The Jolly Joker XL Pub / Antalya
22 Kasım Perşembe - 222 Park / Eskişehir
5 Aralık Çarşamba - Balans / istanbul
7 Aralık Cuma - Saklıkent / Ankara

buradan o gerizekalı platformu oraya koyan ooze venue yetkililerine sesleniyorum: fuck you!

entry tamamen yazara ait olmalidir

aslı "Entry tamamen yazara ait olmalıdır veya alıntı ise kaynak gösterilmelidir." şeklinde olan silinme sebebi.

the atrocity exhibition exhibit a

taş gibi bir exodus albümü. 2007'nin en iyilerinden biri denilebilir. Funeral Hymn, riot act ve The Atrocity Exhibition ilk olarak dikkat çekenler. b'sini beklemekteyiz ...

1 a call to arms
2 riot act
3 funeral hymn
4 children of a worthless god
5 as it was, as it soon shall be
6 the atrocity exhibition
7 iconoclasm
8 the garden of bleeding
9 bedlam 123

straw

(bkz: the shortest straw)

lovely

ing. hoş, sevimli, latif

akli dengesi bozuk

zihinsel bir rahatsızlığı bulunan kimse.

stewie griffin replikleri

- brocoli must die -

"damn you, damn the broccoli, and damn the wright brothers"

http://www.youtube.com/watch?v=uSy08lmyDeA

stewie griffin replikleri

kıçında bezle dolaşan psikopat bir veledin yaran replikleridir. lois'le olan diyaloğuna diyecek yoktur.

"Hello, mother. I come bearing a gift. I'll give you a hint. It's in my diaper and it's not a toaster."

yaran başlıklar

(bkz: sözlük bana fiş bul lan allahsız) *

öss 3000

soruları tübitak hazırlayacakmış.

noluyo lan

(bkz: what is happening here mister ulan) *