bugün

entry'ler (12)

iyi geceler

iyi geceler sözlük ve güzel kız, belki biri bize çarpar *

sözlükteki her kız güzel her erkek yakışıklıdır

Unutmuşsun gözlerimin rengini diyecek kadar yakışıklıyım.

anın düşüncesi

An dediğin şey geçmiş ve gelecek arasına sıkışmış bir benlik gölgesi,
Şuan için kuzenim bu sene üni tercihlerini kazansın bidaha başkasının yerine tercih yapmak istemiyorum yeter ulaaaan..

pokemon go

Yazar arkadaşlar o kadar çok reklam görmekten ve o kadar çok kulak aşinalığı olması hasebiyle oynamadığım halde ruyama girip pokemen kovaladığım oyun üzüldüm açıkçası keşke daha zeka ve mantığın bir izdüşümü olan şeylere yönelememiz temenisiyle..

sözlük yazarlarının doğum günleri

Milenyum çocuklari bu çağı doldurdu, birinci bin yılın çocukları ne akıllı idi şimdilerde hoppalara kaldık

ilginç bilgiler

Çocuk yapmadan torun sahibi olmiyacaginiz için çocuk yapmanız gerektiğini yada yeni bir terimle üvey torun sahibi olursunuzzz. hahah

türk insanının yüzde 90 ının aptal olması

Doğru demiş adam entry karaladıkları yetmemiş adam iceride %95 yazmış olum sen kendi bindiğin dalı kesiyon akıl yoksunu musun? ben değerlendirmeye katilmiyorum kime göre, turkiyede insanlar bi kere eşit şartlarda yarismiyor sonrasında gel de karşılaştır, yok gardaşimmm anca buna sktr deli derler..

kendi şehrini 3 kelime ile anlat

Süriyeli bi başka Suriyeli ve daha başka bi süriyeli..

gecenin duvar yazısı

Mesele çaylak olmakta değil, tüm mesele çaylaklarla dans edebilmekte..

kendini jiletleyen insanın zekası

Kan akarken insan bi hafifli yo, herşey şöyle bi kenara çekiliyor güzel bi his sanırım
Zeka konusunda
160 aqyu geçmiş olmanız yada büyük bir aşk yaşamınız gerekmektedir
ilk önce kolunuza baş harflerini kazirsınız bu ilk rütbenizdır sonra ismini kazırsınız burda subaylık gelir şahsiyetinize. sonra yazdığınız yeri örtme ve karalama mahiyetinde yapılan sanatsal çalışmalar sizi orgeneralliği takdim eder. Allah yürü kulum derse Nobel bile alırsınız.

dünya

Mavi bi top, hangi kaleye gireceği belli olmayan, ofsayti çok olan, canlılara ev sahipliği yaptığı kadar kazık atan organizmamsi yaratik.

şiir seven erkek

Bir dokun bin ah işit bi erkektir, zaten şairlerin çoğu erkektir, bazen bir çay bir sigara bide şiirsel bir hayat tarzı bazen kinayeyle geçirilen günlerde yaşarlar, farklı rüzgarlarla sizi mutlu edip sizi uçan halisina bidirip farklı diyarları gezdirir, anlmassin ama az lafta çok şey ima etmiştir.