bugün

sevdiği entry'ler

advntst

uzun süre sonra görünce sevindiğim ağabey yazar. inşallah iyidir. saygılar...

ulu sözlüğün en mükemmel 5 yazarı

Advntst dışında donuz listemin değişmezleridir. Güldüm.

cennette huri becermek için namaz kılan tip

görsel
Adamlar geneleve mi gidiyor allahlarının huzuruna mı gidiyor belli değil.

islamiyet Şiddet, korku ve cinsellik üzerine kurulu bir dindir..

islam toplumlarının geri kalma sebepleri

görsel

islam mükemmel ama müslümanlar kötü. Müslümanlar şu yazılanlara uysaydı geri kalır mıydı?

pkk nın 1200 çocuğu silahlı kadrosuna alması

Başlık altındaki en iyi yorumu advntst isimli yazar yapmıştır eklenecek de bir şey yoktur.

atatürklü iç çamaşırı

Fake tir diye düşünüyorum. Atatürk ü koruma kanunu halen yürürlükte.

görsel

advntst

(#46449848) orduyla korkutmuş birde fkdkdkdkdj.

Burası laik bir ülke olabilir ama halkının çoğunluğunun Müslüman olduğu bir ülke.

Müslüman halkla karşı karşıya gelsen sokağa dökülseler çıkıp senin içinden geçerler ne yapabılırsın ki sen azınlıksın. Onlar sizden fazla.

Ateist dürzü * .

hangi yazarı engellemeli

yazarlık yerine sözlükte soytarılık yapan başlığın tanımı yerine yazarı tanımlayan yazarları engelleme mevzusunda bulunulan fikir alıverişidir. ben muhtar samsunlu mu anteplimi ne idüğü belişersiz biri var onu bi islam müslüman dinsiz var onu ve biri daha var o olmak üzere 3 kişi engelledim 4 numaralı keko kim olmalı.

islam düşmanı

hayal etmeyeceğiniz kadar çoktur. işin ilginci bu psevensler geberince camiye getirilip helallik isterler en tuhafı müslüman olup olmadığına şahitlik isterler en çok sinirimi bozan hadise işte o andır. ben camide görmediğim birinin cenazesinde şahitlik etmem..

advntst mezuza konuşurken dinleyip not almak

olgun, bilgili, elit iki yazardan hem yeni bir şeyler öğrenmek hem fikir almak isteyen kişinin gerçekleştirdiği aktivite.

advntst vs frank lucas

Bu vs'de elbete advntst diyorum. AKtroll Frank'ı birkaç zibidi dışında kim takar?

advntst

Sen bu kadar terbiyesiz değildin hiç yakıştıramadım sana harbiden.

Yapma böyle Küfür bütün dinlerde günahtır.

Çabuk Git papaza domal günah çıkar.

Tanrı seni günahlarından arındırsın yavrum.

elektrikli motosiklet

Ulaşımı çok kolaylaştıran bir nimet. Ne benzin ne mazot hem onlardan daha hızlı ve sessiz. Üstelik ehliyette istemiyor ve vergiden de muaftır. Bir saatten yakın olan iş merkezlerine gitmek için idealdir.

advntst ile kötü adamlara ayar vermek

düşüncesizce hareket edip konuşan saygısız kişilere iyi bir ders vermek isteyen kişinin yanına dürüst ve cesur advntst' i alarak gerçekleştirdiği aktivite.