bugün

entry'ler (44)

katar

covid-19 denen illet henüz dünyaya dadanmadan önce son tatilime çıktığım lokasyondur kendileri. tura turizmin muz adası turu vardı öyle internette rast gelince fiyatı baya uygunmuş diye baktığım. güzel bir şeye benziyor bu diyip gittik ama o deniz, spa falan her şey rüya gibi geçti cidden. iyi ki de gitmişim çok güzel zamanlar geçirmiştik. şimdi tatil hayal oldu zaten.

şarkılarla mesaj vermek

irem - hayalet sevgilim * özellikle şarkılı mesaj gönderilen dönemlerin en popüler şarkılarındandı bir ara.

mesut özil in fenerbahçe ye maliyeti

bu seneki en flaş transferlerden biri oldu bence. kim ne derse desin.

seni çok bekledim

bu cuma günü başlayacak, başrollerde irem helvacıoğlu ile özcan deniz'in olduğu, fragmanından anladığım kadarıyla romantik tatta bir yeni dizi. ayrıca mustafa uğurlu da varmış dizide nam-ı diğer yusuf müdür yani. güzel diziye benziyor bence merak edenler için fragmanı buraya bırakıyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=oQUb9-Vawro

almanya da evden çalışmanın zorunlu hale gelmesi

bu evden çalışma işi firmaların çok işine geldi bence. ne kira var, ne elektrik faturası ne başka bir şey. oh ne rahat.

berlin

her türk bir gün berlin'i tadacak.

asosyal olmak

pandemi sağ olsun istesek de istemesek de asosyal olduk artık hepimiz. evden işeee işten eveee durumu.

4000 tl ye laptop hediye edilen kızın terk etmesi

bu hikayede en çok koyan kısım kızın terk etmesi değil onu birkaç aya unutursun da. her ay taksitleri ödemek ve her ekstrede bunu görmek sana hep o kızı hatırlatacak... işte en kötüsü de o. unutmak istesen de unutturmayacaklar sana.

leopold

meg ryan ile hugh jackman'ın bir filmi vardır kate & leopold diye. bu başlığı görünce o geldi aklıma ne de güzel bir filmdi.

ben zaten 50 liralık benzin alıyorum

artık 50 liraya çeyrek deponun çeyreği bile dolmaz oldu.

baklava

cevizlisine biterim fıstıklısından ayıp olmasın diye anca bir tane yerim.

staj yapmak

fotokopi çekmenin çok ince detaylarını öğrenmek için birebir.

müebbet muhabbet

adamlar yaşlandı esprileri yaşlanmadı ya hala komikler hala gülüyorum.

appgallery

appgallery, android kullanıcılarına yönelik bir uygulama marketi diyebiliriz. tüm uygulamalar buradan indirilebiliyor. hatta bir de her indirme başına çekiliş hakkı kazanılıyor. ben geçenlerde 2 gb internet kazandım mesela ama asıl büyük çekilişler var. huawei mate xs, matebook, akıllı saat falan var ödüllerde. onları kestirdim gözüme. bakalım kısmet artık. ilgilenen varsa buyursun: https://tinyurl.com/y3mmzrq2

süt banyosu yaparken iç çamaşırlarım üzerimdeydi

daha salakça bir savunma olamaz.

sizi terk etmeyecek tek kişi

annendir. ne yaparsan yap annen seni asla ve asla bırakmaz. baba da yine yanındadır falan ama hiçbiri anne gibi olamaz

nesrin cavadzade

güzel kadın vesselam. fazla söze gerek yok yani.

pazarlık yapmak

bazı insanların uzman olduğu, bazılarının ise asla beceremediği olgu. ben mesela bu olayı bir türlü başaramıyorum. azıcık indirsem tamamdır diyorum. diğeri geliyor resmen yarı fiyatından daha fazla indiriyor gözümün önünde hem de

yaay

yeni sosyal medya uygulaması. play store'dan veya apple store'dan indirilebiliyor. şimdilik özelliklerini test ediyorum ama gördüğüm kadarıyla üzerine baya düşünmüşler. rozet uygulaması getirmişler mesela. yazılan mesajlardan ya da gelen beğenilerden puan toplanabiliyor. bir de liderlik olayı gördüm ama henüz herhangi bir kategoride liderliği kapabilmiş değilim.

hiç ateist parti olmaması

halkın %99.9u kesinlikle müslüman değil. doğduğumuz andan beri kimliğimizde islam ibaresi var. kimse değiştirmek için uğraşmıyor tabii. bu uygulamanın bir an önce kalkması gerekir. doğuştan müslümanlık diye bi şey mi olur