bugün

entry'ler (79)

üniversitenin yemyeşil çimleri

ünimde hiç göremediğim şeylerdir. çok matah bişey gibi geliyo olmayınca değerli oluyo işte naparsın.

gecenin şarkısı

murat dalkılıç- neyleyim istanbulu. o değil de, birincisi ben o adamın şarkılarını sevmem ikincisi istanbulda yaşamıyorum bana noluyosa? napalım şarkı güzel. ne çelişmişim be.

2 kulağına küpe takan erkek

itici olan erkektir.

gecenin şarkısı

bu gecenin şarkısıı ıncubus-love hurts. aşk acıtır ağlatır inletir s*çar batırır alışmak lazım.

the vampire diaries

vampirli şeyleri sevmediğim halde yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izlemeyi denediğim fakat izleyemediğim dizidir. iyidir kötüdür tarzında bir yorum yapmam doğru olmaz sanırım çünkü ben vampir sevmiyorum ki arkadaş izleyemedim bile diziyi.

sevilen kişiye ait detaylar

ufacık minicik gamzeleri, hoş olmayan gülüşü. ama o hep gülsün olur mu sözlük?

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

budala.okumaya geç kalmışım.

trafikte sarı ışık yanınca kornaya basan insan

önde duran arabanın sürücüsü kadınsa normalde bastığının 2 katı kadar kornaya basan kendini bilmez vatandaştır ötesi yok.

sinir bozucu erkek isimleri

bora. boru geliyor aklıma üzgünüm bora isimli arkadaşlarım.

bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar

milli güvenlik hocası ders dinlemeyen arkadaşımıza sorar;
hoca: söyle bakalım kızım anayasa hazırlanırken nelere dikkat edilir?
arkadaş 1: ımm şey ımm
arkadaş 2: hey yazım ve noktalama kurallarına yazım ve noktalama kurallarınaaaa
arkadaş 1: yazım ve noktalama kurallarına hocam B)
hoca: saçmalama kızım.
sınıf: puhahahanfkemd

utanmadan kız olduğunu belli eden yazar

başlıktaki gibi düşünenler siktirin gidin dediğim başlıktır.
bakınız erkek gibi yazdım küfür falan. çok namusluyum, kız değilmişim gibi davrandım. ayıp çünkü sır çünkü bu, ifşa edersem olmaz yani. yeap.
hakikaten utanmadım.

günün sözü

yemişim finalleri sana bişey olmasın gülüm!

kürtlerin türklerden daha zeki olması

"hey güzel Allahım akıl fikir ver" dedirten başlıktır. zekayı ırka millete dine göre ayırmak.. vay arkadaş ne saçma işlerdir bunlar ya. ırkıyla övünen insanoğlunun zekasından şüphe etmemek mümkün değil. ölçtün mü amınakoyim insana küfrettiriyosun hoş olmuyo bak. kurtulun şu yok efendim kürt türkten zekidir hristiyan budistten iyidir aslan tavşandan hızlıdır(olmadı bu olmadı) gibi hastalıklı düşüncelerden. o ne öyle benim babam senin babanı döver gibi.

su bardağıyla çay içmek

çay dediğin ince belli bardakta içilir. bir de, su bardağında ben içene kadar soğuyor yahu.

uzak mesafe ilişkisi

kısa mesafe ilişkileri hiç bitmiyo sanki mk. sevdiğimiz uzakta bizim de entryleri bi okudum camdan atlayasım geldi. çok güven ister, sabır ister fakat eğer taraflar birbirini gerçekten seviyorsa çabuk bitmeyecek olan ilişkidir. çünkü dip dibe olan sevgililere göre daha az zaman geçirilir bi türlü doyulmaz sevgiliye falan filan. zor mu? zor tabi. ama seviyorum ulan katlanıyoruz işte bi şekilde.
ay yolları bahane edenlere mesafeler girsin demeden edemicem.

inanıyormuş gibi yapmak

hep inanıyor gibi yapmıyor muyuz bir şeylere. Hatta Allah'a bile. Kac kısı sorgulamıştır ki. Neyse sonuç ıtıbarıyle bazen karsındakı ınsanı utandırmamak ve onunla yuz goz olmamak ıcın de ınanıyor gıbı yapılabılır.

yeni cep telefonu alacaklara öneriler

nokia e72 almayınız efenim.

ikinci şansı vermek

9. şansı vermekten iyidir. kişinin bu şansı hak ettiği düşünülüyosa verilmelidir. her insan hata yapar mühim olan farkındalık ve pişmanlıktır.

sözlük yazarlarının itirafları

şu yaşıma geldim hala patates kızartamıyorum. az önce gene yaktım şimdi tekrar kızartıyorum kahretsin.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

kendi kendine yetebilen insandır.her insanın her an sevgilisi olcak diye bir şey yok. gayet normal olan bir durumdur aslında hatta o kadar normaldir ki sevgilisi olmayıp da mutsuz olan tipi bana daha ilginç gelmiştir her zaman. hayatta her şey karşı cinsmiş gibi davranan insanlar her zaman sinirbozucudurlar çünkü. ayrıca bu tarz insanlar eğer sevgilileri varsa hayatının merkezine onu oturtmuşlardır ayrılınca da en baba depresyona girip hayatı kendilerine zindan edebilecek insan tipleridir. tamam sevmeyi bilen insana saygım sonsuz ama bunun gibilerine de tahammül edemiyorum artık be.