bugün

niye ki yani?, neden ve nasıl yani?, bize ne ayrıca!, sen kimsin ki kız olsan ne olmasan nedir ki bu triplerinle sözlükte bulunman?, gibi bin bir türlü soru ve sorunları bizim gibi elit ve de sırf bilgi amaçlı olarak bulunan yazarları bile isyan derecesine getiren durum, yada bir ön görüdür.

öyle ya kardeşim kızsan bayansan kadınsan ne öyle nick alıyorsun ki bana ne ya senden!, beni niye başka şeylere itiyorsun ve düşüncemi tersleştiriyorsunuz ki?.

ben buraya okumaya giremeyecek miyim adam gibi?.

yada yazı yazarken aklımda neden senin burada olduğun da olacak ki mecbur muyum ya ben soruyorum ya sana?.

hey allah'ım sabır ver yarabbim ya!. nerede o eski günler vallahi billahi sıkıcısınız bazen yani.
baslik acip abaza oldugunu belli eden yazardan hallicedir.
abazanlar abazanlıklarını belli etmeseydi kız olduğunu belli etmeyecek olan kız olurdu bu kız. Sen neye aç olduğunu o kadar belli ediyorsun ki, arz talep karşısında arzını açıkça sunuyor sürekli parlayan mesaj kutusu için.
utanmaz haysiyetsiz kaltak, bir de "nbr yavrum" diye mesaj attığınız zaman defol der, olacak şey mi efenim...

ama dikkatinizi çekerim isim verip rencide etmiyorum....
paçozdur.
orospudur, utanmaz, arlanmaz ve ahlaksızdır.
utanmadan kızların yazar olmasını eleştiren yazardan daha az utanması gerektiği kesindir.
utanmadan kalitesiz bir troll olduğunu belli eden yazardan daha iyidir.
sözlüğün saçmalama sınırlarının zorlandığını gösteren yazardır. size ne lan kız olduğunu belli ediyosa? siz de her lafınızda küfür ediyosunuz/ediyoruz. o zaman biz de utanmadan erkek olduğumuzu belli eden yazarlarız. ayıp lan.
sözlükteki dallamalar sayesinde sayıları yavaştan azalmaya başlayabilecek olan yazardır. halbuki ne de güzeldir arada hemcinsler dışında karşı cinsten yazarlarla da muhabbet edebilmek, onların dünyasına girebilmek, geyikler yapabilmek falan ama bunları anlayabilecek kapasite lazım insanlarda tabii...
aa benim lan bu. çok utanmaz bir insanım. nickimin başındaki üç harfi sonradan ekledim o derece. belli edince de harun abi oluyoruz gerçi. sözlükte kızların yazamayacağı inancı hakim. sonra da kız gelse diye bakarlar. samimiyetsizsiniz diyince suçlu ben oluyorum. vicdansızlar!
bir erkeğin yazdığı ve geyik olduğu 30593509 metreden belli olan bir entry sonrasında bile mesaj kutusunun dolduğu böyle bir ortamda kendisine kolay gelsin dediğim yazardır. çünkü o tarz tiplerle çok uğraşmak zorunda kalacak burada.
saçmasapan başlıklar açıp utanması gereken bu denli yazar varken kız olduğu için utanmanın anlamı yoktur.kızlar içlerinde kalan gizli bastırılmış hayvansal güdülerini sözlüklerde yazmıyor zira.
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
malmısınız amk ya.
neden utansın ki sorusunu akıllara getirir.
sen ayakta işemeye utanmıyorsun yazar kız olduğu için mi utanacak sorusunu akıllara getirir.
kızdır.

bi gün moderasyon bu saçma tanımlar yüzünden beni dövecek ama neyse.
yolludur.net.
erkek sözlüğü mü ya burası size ne siz hasan23 diye nick alıyosunuz da niye bi bok olmuyo? yolluymuş. sen nesin?
utanmadan erkek olduğunu belli eden yazardar farksızdır.
durun biraz da utanarak belli edilsin pasa hasretlerinin gonlu olur kim bilir.
Sen nasıl "pipim var benim ahaha zaaa" diyebiliyosan o da "bayanım ben" diyebilir abi. Normal bişey ak.
daşşaksızdır.
cümle gayet açık evet utanmazlar, çünkü utanılacak bir şey değildir.
birde utanmadan erkek olduğunu belli eden yazarlar vardır ki tam bir kepazeliktir. bunlar nasıl insanlar anlyamıyorum nasıl kadın olduklarını erkek olduklarını belirtirler hiç mi utanmıyorlar. hayır yani travesti değilsen bile öyleymiş gibi davranmalısın edep haya denen bir şey var bu memlekette.