bugün

evet efendim...

mazisi 5000 yıla dayanan kahramanlıkları, destanları, savaşları, aşkları ve mazlumluklarıyla genelde her alanda kafaya oynayan kürt kardeşlerimizin böyle ayıptır söylemesi ama biri söyleyecekti türklerden daha zeki, daha kültürel gelişime açık, entelektüel, yakışıklı, kaslı, dürüst ve harbiden iri dalgalı olması durumudur.

yani bu bir iddia olmaktan öte bence. çünkü kürt kardeşlerimiz doğduklarında kürtçe konuşuyorlar, sonra türkçe öğreniyor, ayrıca yaşadıkları muhitte zazaca arapça gibi dilleri öğreniyorlar. ee bu zekayı daha da geliştirmiş oluyor. her şeyi çok kolay kavrayıp, her şeyi çok kolay öğreniyorlar ee zeka kardeşim bu neticede. neyse bunla da bitmiyor gidin kardeşim antalya'ya her kürt kardeşimizde turist s.kecek kadar ingilizce, farsça, rumca, almanyaca, kavatça bile var afedersiniz.

şimdi bunlardan öte bir de adamlar bakın ta suriye'den kaçak petrol getirmişler, naylon fatura işi de bunlarda, ticaret kafası da bunlarda, rahat rahat kaçak mazot getiriyorlar. silah kaçırıp eminönü'nde kaçırıyorlar, uyuşturucu desen bi kilo toz bi otoboz.. ee zekasız adam bunları yapamaz, hangi türk ırkına mensup kişi bunları yapabiliyor? hangisi bu kadar delikanlı ve zeki?

hangisi yakayı ele verip yakalanıyor alla'sen? bakın istanbul'Da bütün benzinlikler kürtlerin kafa işte kardeşim hey maşallah türkiye'nin akıl küpleri ya. biz yapsak yakalanırız kafa yok abicim. iyi ki hep beraber kardeşçesine yaşıyor ve halaylar eşliğinde kız alıp veriyoruz.
eğer türkiye bu kadar iyi durumdaysa bu kürt kardeşlerimizin sayesindedir. kimse de kusura bakmasın aksini iddia edenin açık ve net neyse. kurtuluş savaşını bile kürtler sayesinde kazanmışken kimse kalkıpta bana aksini iddia etmesin.

türkler aslında idare eder bir taklidi olabilir kürtlerin. ulan kebabı bile kürtlerden öğrendiniz adana urfa derken. biraz daha kürtler hakim olsa tiramisuyu bile icad edicektik yetişmedi.
trollerin günümüzde ergen ve liselilerle aynı zekaya sahip olması gibidir.
(bkz: jamiryo)
o yüzden kürtler medeniyet nedir bilmez ya.
"hey güzel Allahım akıl fikir ver" dedirten başlıktır. zekayı ırka millete dine göre ayırmak.. vay arkadaş ne saçma işlerdir bunlar ya. ırkıyla övünen insanoğlunun zekasından şüphe etmemek mümkün değil. ölçtün mü amınakoyim insana küfrettiriyosun hoş olmuyo bak. kurtulun şu yok efendim kürt türkten zekidir hristiyan budistten iyidir aslan tavşandan hızlıdır(olmadı bu olmadı) gibi hastalıklı düşüncelerden. o ne öyle benim babam senin babanı döver gibi.
olay çıkarmada , her biji biji demelerinde molotoflama konusunda türklerden zeki olmasıdır.
Kesinlikle irkcilikla alakam yoktur ama pardonda harbiden cok sikimdirik bir mantik yurutme olmus. Bende Turkce disinda 3 dili, ingilizce, almanca, ruscayi ana dilim gibi, hatta ruscayi ana dilimden bile iyi biliyorum ama bu benim super zeka olmamdan degil, hayatimin cogunun yurt disinda gecmesinden dolayi sartlara uyum saglamamdan dolayi. Ayrica kalkipta kebabi, yasadisi yapilan isleri bir zeka belirtisi gibi gostermek sikimdirik otesi birsey olmus. Ben senin yerinde olsam kurtlerin zekasini gostermek icin ornegin rahmetli turgut ozaldan bahsederdim.
(bkz: kürtlerin gereksiz bir ırk olması) bakilmasi siddetle tavsiye olunur.

Edit: kusura bakmayin, kurt yerine yanlislikla turk yazmisim, uyku hali iste.
-duzeltildi
Güneş gibi belli olan gerçektir. Ancak kürtlerin cebren ve hile ile öğrenim görmesi engellediğinden dolayı bu gerçek arka plana itilmiştir.
(bkz: kan davası) (bkz: töre) (bkz: berdel) (bkz: akraba evliliği) daha sayayımmı bu saydıklarımın hangisi türklerde var ?
Hayırdır inşallah ya kürtler önce bir tuvalete nasıl yapılacağını , hastane'de sırada nasıl bekleneceğini , yaptıkları çocukları adabıyla büyüttükleri zaman belki o zaman Türklerin akıl yaşlarına erişebilme gibi bir ipucunu el ederler.
(bkz: kürt faşistlerin giderek çoğalması)

biz türküz diyemedikçe kürt faşistleri dahada çoğalıyor.
bir ibne kuyuya taş atmış kırk kişi çıkaramamış. demişlerki bu taşı buraya atan ibneyi bulalım o çıkarsın. aramışlar taşı atan ibneyi bulmuşlar." attığın taşı çıkar lan kuyudan " demişler kuyuya taşı atan ibne demişki "ben nasıl çıkarayım o taşı" diye cevap vermiş. buraya başlık açıp kuyuya taşı atıp sonrada kıs kıs gülen ibneler iyi düşünsün! o taş kuyudan çıkar adamın götüne girer! türk ırkçılardan sonra birde sen çıktın. herkes akıllı olsun tahriklere kapılmasın diyoruz. sen elinde benzin bidonuyla gelmişsin. o benzinle on şişe molotof yapar senin götünde patlatırım...demedi deme...
tamamen hayalperest, faşist bir önermedir. bir insan bir başka insandan zeki olabilir lakin bir millet bir diğerinden zeki olamaz. bu karadeniz'de ki balıklar ege'dekinden daha kıvrak demek kadar saçmadır.
hiçkimse anne babasını seçemediği gibi ırkınıda seçemez. hiç bir ırkın diğerinden üstünlüğü yoktur. tek üstünlük islamdadır.
(#20770790) 7. Sınıf kardeşlerimiz tarafından mükemmel bir örnek ile güçlendirilmiş tespit. Yerine oturabilirsin canım pekiyi. Alkışlayın canlarım arkadaşınızı.
Telefon tamiri olayında şahit olduğum ve katıldığım durumdur .
bu dahil tüm genellemeler yanlıştır. Nietzsche *
Türklerin çekemediği gerçektir. Yakında kürdistan'da kurulacak, kürt hava yolları'da. Sonra işiniz düşer sizin kürtlere...
Bir ülkeyi taşlayıp yakmak aynı zamanda bu ülkede bedava yaşamak tabi ki zeka işidir.
Tabi hilecilik duzanbazlık zekadan sayılıyorsa. Kürtlerin bir ülke kurması için dünya üzerinde keşife çıkması lazım arkadaşlar zira kürt hava yolları bilmem ne işimizin onlara düşme durumu falan ütopyadan ibarettir.
kötü yollarda zekiler dedirten başlık.
taxiye binersiniz sizi kazıklamaya çalışırlar,aksaray da gezersiniz kolunuza girip ortam mı arıyorsunuz derler,kenevir satıcılığına pek yatkındırlar. illegal olan bütün işlerde çok zekidir kürtler ve kimse ellerine su dökemez.

(Sözüm meclisten dışarı)
Sadece Açtıkları başlıklara bakarak çökertilebilecek saçma önerme.
Tıp fakültesinde sınıfta 150 kişiyiz. Toplasan 10 kürt ya var ya yok. Başka sözüm yok.
görsel
güncel Önemli Başlıklar