bugün

online yazarların hack esnasındaki durumları

hypathia tüm bu yazılanları sadce okumakta, i walk alone yalnız başına dünden başlık getirmektedir de uğraşısı boşadır. hocam sen yaz gene siliyorlar. illetyus durumdan bilhakis illet olan kişidir sitemini infectus ve istanbul icin efkar vakti ile paylaşmaktadır. jadehin aklında çok farklı şeyler vardır hiç bulaşası yoktur bu tür şeylere. yazdığı son entryler ile başın saolsun dediğim kişidir. joe satriani ve karin mesajlar ile geyiğin dibine vurmuşlardır. korkuları mesajların da silinmesidir. yok artık okadar da tırsılmaz be hocam. kasgarli tost bir türlü anlam verememektedir. patlamasına az kalmış iken şu yazarlar ile mesajlaşmalarında hem skopmuş hemde patlamışlardır;

kflli: mikerim ya usta tüm entryler gitti..
kiyisiz: hocam o değil de ben 55 entry girmiştim yazık oldu bana
KoPuSh: olm ben koptum lan.. zaten bugunbir entry girdim o da duruyor emi..
korlerulkesindeaynasatanadam: ben körmüyüm yoksa benim entryler mi yok!!
krmyrdsn: ulan yeni yazar olmuştum 10 entryim vardı onlar da gitti, ulan zall niye açık verdin..
kugu golu canavari: zall'ı ofsayta düşürdüler yıhh yıhh
larker: her gün ben öküz gibi yazardım allahtan bugun kasmadım kendimi..
levoka: oehh
lovedjulia: ben bu hackera aşık oldum, iyi avladı herkesi..
luthien: kaşgarlı düzelene kadar entry girmiyorum ben sen bana ordan bir kaşarlı..
markasiz: göte geldi entrylerim, ben neyledim..

marionette kukla işine girmiş fakat istediği trajı yakalayamamıştır. bu yüzden biraz kalbi buruktur. orjinal oluşu ile dikkatleri üzerine çekip bir şekilde herkese kukla hakkında bilgiler aşılayıp sevdirmiştir. marla singer ise uzun süren yalnızlığını bir kukla alıp oynamak ve bu şekilde geçirmek istemiştir. hazır da entryler siliyorken entry girer çünkü bir zamanlar kendi entrylerini silmekten canı çıkmıştır hazır sözlükte silme moduna geçmişken birşeyler karalar.

master of puppets çok kafa adamdır ki zalla hemen mesaj atar. mesaj ise şöyledir"zall yolun sonuna geldik gibi, bir göt görüyorum seninki sanırım". matrushkaa bebekleriyle oynar durumun düzelmesini bekler ki bu şekilde bekleyen birçok yazar vardır. düşünceleri ise şöyledir;

maymunlarcehennemi: şimdi entry girsem silinecek en iyisi bekliyeyim
mdk47: küfür basmanın tam sırası
menfikedi: hahh eğlence var gidip çay koymak lazım
metin oktay: piff en iyisi maç özetlerine bakayım..
metinmilli: hemen halamlara haber vermeliyim..
mevta: hanım koş sözlükte olay var
mikserde yuzen balik: hep zallın başının altında çıkıyor sanırım bunlar..
mintiminti: facebook a yazan olmuş mu acaba?
montajelemani: lan yazıyor millet aynı anda siliniyor ben ne okuyabiliyom ne yazabiliyorum.. şaştım yahu..
mrrepla: bu hackerı ben bulursam belki mod olurum hiçte fena olmaz..
Muhallebi: tatlı alayım da tatlı entryler gireyim..
murphy: tam benlik ceki çen ile iş başına düşme zamanı
ncldlbz: benim erkek ya da kız olmamdan daha büyük bir sorun bu..
nevi sahsina munhasir: hay şahsıma zıçayım ne vardı bugun okadar entry girecek..
nimue: boşuna okula gitmedim sözlükte oyalandım iyi mi..
nokta: bu sözlük burda biter mi acaba. son noktayı ben mi koysam..
oksijen: sözlüğe oksijen gerekli..
orit: lan mahmut * bi siktir git çay koy..
oyuna devam: oyun mu lan bu? noluyoz şişşş aloo
pablo escobar: bi sk anlamadım, anladıysam şerefsizim bak..
paradigma: sevgilim entryler gitti şurdan paradigma ilacımı verir misin?
paramparca: gitti güzelim entryler, paramparça tüm giriler..
Pinki Floyki: lan winamp açayım da keyfimizi bulalım bari..
piraye: puff isal mi ne oldum
Pncir: lan ben şu kızın msn ini alsam mı ki ne olur ne olmaz..
pokezat: lan henüz yazar oldum hevesimi alamadan miktiniz a.q.
pulera: off mazlum getirin bana off
purple: herşey ne kadar toz pembeymiş demekki
pyndemonium: yorum yapmıcam bu sefer..
rex ares: msnden bi geyik yapayım nedir uludağın hali..
Rick Blaine: (hattan düşmüş)
Rurouni Kenshin: olayları görememiş
sako: ulan şimdi saykoya bağlıcam haa
savaskaradag: ne lan bu savaş mı açtı birisi
SAYKO5: şerefsizim bende neden sayko nickini alamıyorum diyodum herif almış.
selenge: selena başladı mı acaba?
seybn: hıı tam yerinde gitti sözlük bende ders çalışayım bari..
Seytanin Fisildadiklari: şeytan diyor git zallın kapısına dayan..
shawnshank: bunun yarını da var dostum.. paylaşım için de saol..
sidemansmileman: yavaşş noluyoz..

sidewinder ne yaparsa yapsın bir türlü silinen entry olaylarına karşı yedekleme düşünmektedir ki bu arada sidikli kendi yedeklemesini kendi yapmakla uğraşmakta ve "lan ben bugun ne yazmıştım, neler silindi acaba" diye kendini yemektedir. yaptığı heyecandan altına işemiş ve ortalığı sidik götürmüştür. püff ne yaptın sen öyle.

silentcry da tam zamanında olaya yetişmiştir lakin bir duyuru ile işi kurtaramadı. sngl oy vermeye devam etmekte ama bilmiyor ki entry gidince oylarda uçuyor.. Soulmate ve spaltula başlıklara zall ile ilgili diyalog girip dalgalarını bulmuşlardır, srny de bunları okuyup gülmekten karnı ağrımıştır. statik smileyın yaptığı analiz steril mikrop için temiz bulunmuş ve artı oylanmaya hak görülmüştür. t bag prison break teki adam ise kendi rolüne yakışır şekilde takhisisin arkasından planlar çevirmekte ve bu kargaşa da sözlükte kuşlar gibi uçması için biletini ayarlamaktadır. aynı biletten Taymaskh ve tfcvbgda birbirleri için isteseler de yazdıkalrı şeylerden tez zamanda hawaiye uçuşları için vizeleri onaylanacaktır. the man who sold the world çok specific yaklaşmaktadır olaylara. yazarlardan birinin sözlüğü sattığı kanaatine varmıştır.

gel gelelim time offa. bir yandan şaşkınlıkla olayları izler iken bir yandan da entry girmemek için kendini tutmaktadır. lakin bu ekşi sözlükte ssg nin bir zamanlar oynadığı oyuna benzeyebilirmiydi? nihayetinde sözlük olarak bir klon isek bunun için neden olmayalım diye aklına en kötü ihtimalleri getirmiş ve yedekleme olmuştur diye dua etmiştir. ne duası yaw sadece dilemiştir. daha sonra ne yapsam da neşemizi bulsak diye uğraş vermektedir. aklına bu entyr gelir lakin yazması çoook uzun zamanını alsa da bu yola baş koyar. maksat eğlenmek ve biraz dülmektir. yazılanlar hiçbir şekilde gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmadığı gibi münasip bir yerinden münasıp bir şekilde üretmiş ve kimileri için ağır kaçan ithaflarda bulundu ise de özrünü dilemiştir. dilediysen ben özür diliyorum. *
bazı yazarlar ise düşüncelerini sadece küçük şiirimsi mısralar ile belirtmiş olabilir. nasıl mı? aynen şöyle;

ultrActor: onca yazılar yazdım, bumuydu benim hakkım
untertaker: yazma öküz gibi baştan, sonra pişman olursun kaşınmadan
vierschanzentournee: ich daes gotengh bourg shutgart *
vixen: yaz yaz yaz bi kenara bunları, yedekleme olsun hatıraları
vodka bira: entrylere küstüm ver bir nefes, hayat boş iç efes

kimi bazı yazarlar ise düşüncelerini tek kelime ya da az kelime ile anlatmaya çalışmışlardır;

what if: ne!
white rabbit: zıçtık
witch: lannn
WoLF: ulan zall
wolfshade: göte geldim
xsentos: dur dur dur hoppp
yamuq: şemsiyeyi hissediyorum
yasasinakmayanrimel: rimelim akıyo sanırım..
yav napcan adimi: hacker adını söyle sen bana..
ynglan: hadi be lan!
yoga yapan mistiq kedi: yogaya başlamasam yapacağımı bilirdim..
zargana: off anam off
zebellah: hanım koş.. ya da sittir et geçti bile..
zebun: bi sigara yakayım ben..
zekzen: soğuk su getirin..
zeynep: kızdım bak şimdi..
zigor217: şimdi zigocam ama yaaa..
*