bugün

fight club filmindeki karakterleden birisidir. marjinal bir abladır. her sigara icisinde insanin cani sigara ceker.
(bkz: helena bonham carter)
(bkz: sigarayı içmemek sigarayı sömürmek)
filmde* yayınlanmayan* bir repliği de "senden çocuk düşürmek istiyorum" olan karakter.

(bkz: bir filmi 28 defa izlemek)
"eğer bir tümörüm olsaydı adını marla koyardım" şeklinde sözlere konu olan fight club'ın olmazsa olmazı ablamız...
fight cLub fiLminde yaşam feLsefesiyLe dikkatLerimizi çeken marjnal abLa
(bkz: her anı ölücek gibi yaşamak)
bir insan bu kadar mı güzel sigara içer dedirten fight club'taki sorunlu kadın.
(bkz: marla singer i tanimayan fight club sever)
dibe vurmuş kadın silueti. kadınların ne kadar tehlikeli olabileceklerini bir kez daha kanıtlamış olan karakter.
kadim dostum. sakin, oturaklı, yeni bir draconian hayranı. hoş sohbet, vefakâr, dinlemeyi seven, kendi sorunlarını başkalarıyla paylaşmaktansa kendi halletmesi gerektiğine inanan ve başaran, düşünceli, zeki, akıllı, mantıklı ve uğraş vermeyi seven arkadaşım. nesildaşım, fikir ortağım, düşünce paylaşımcım.
Doom MetaL dinler, sever, sevdirir. sevimlidir, sevecendir, sevendir, sevdirendir.
tarif edememekteyim kendilerini. mükemmel kişilik daha ne diyim.
tatlı sohbetiyle zirveye renk katmış yazar arkadaşımdır. tanıdığıma çok memnun oldumdur. *
bire bir muhabbetine doyum olmayan, sözlüğün kazandırdığı en büyük değerlerdendir...
1. fight club'taki fenomenleşen karakterlerden biridir.
2. ortak bir dertten muzdarip olduğumuz, hatta nickimin kendisine daha çok yakışacağını düşündüğüm yazar kişisidir. her türlü nick paylaşılır. *
19 ekım ankara zırvesınde tanısma fırsatı buldugum guzel, sırın, akıllı bir yazardır. ılk bes dakıka dunyanın en tuhaf yanlıs anlamaları lıstesıne gırebılecek bır dıyalog yasanmıstır aramızda.. amma ve lakın cabuk toparladık fazla kopmadan. en yakın zamanda gorusulesı kısı.

(bkz: sevdım ben bu kızı)
19 ekim ankara iftar yapıyoruz zirvesinde tanışıp fazla konuşamadığıma inandığım uuserdır. perde arkasından zirveyi yönlendirdiği izlenimi vermiştir bendenize, bilmem yanılıyor muyum. gördüğüm kadarıyla ağırbaşlı ama sıcakkanlı bir insandır, bir sonraki zirvede daha iyi tanışmak dileğiyle demek istediğim yazar kişisidir.
bu dünyaya böyle bir insan gelirmi sorusuna bknz. marla singer ve benim dosttan da öte bağlı olduğum bir sözlük yazari.
canım benim....
zirve öncesinden dost olduğum**, zirvede daha bir kaynaştığım, sıcakkanlı, sempatik, şeker mi şeker, herşeyin en iyisine, en güzeline layık olan, her zaman gülümsemesi istenen kaliteli yazar.
(bkz: gülmek sana yakışıyor)
dumanı içine bir çekişi vardır ki dövüş kulübünde,sigara içmeyende bile sigara içesi bir hal bırakır.
charlie'nin çikolata fabrikasındaki çocuğun annesi rolündedir.
sigara içişine kurban olma ihtimalinin yüksek olduğu kusursuz dişi. zeki, çevik ve ahlaksızdır.obsesifi de kompulsifi de bozuktur. tyler'a sorsan 'salak et parçası' der. *
bu manyak hatun sebebiyle çevredeki sigara içen hatunların sigara içişi dikkatle izlenmeye başlanır. sigarayı sömürür vesselam.
ayrıca kız olsaydım alacağım nicktir.
ilkokul ve seks ile ilgili olarak söylediği cümle dumur eden replikler listesine girmeye adaydır
(bkz: Fight Club)

(bkz: my god i haven't been fucked like that since grade school)

Ayrıca yazarmış burada,selam olsun,hoşgelmiş
"e be güzelim biz yine ayrı kaldık kaynaşamadık" uuserı kendisi. bir dahaki sefere sadece seninle oturup konuşucam uuserı. sevimli, tatlı uuser.
kol bağlamaya aşırı tepki gösteren yazar. ne yapayım abla, cebime mi koyayım yani kollarımı yazarı. ayrıca zirvenin en güzel kızı. * *
vallah da billaha da gizliden gizliye zirveyi yönlendiren yazardır, bu sefer iyice emin oldum. muhabbeti de
sağlam insandır. ilk gittiğimiz mekandan biraz rahatsız olmuş ve ne yapıp edip bizi de mekandan çıkaran uuserdır.** ha bir de çay bardağında kaşık gördü mü, gözü dönen uuserdır. *
isyan çıkarmayı iyi bilen yazardır.* isyanda etrafında kitleleri toplamayı bildiği gibi, muhabbetindede toplamayı bilmektedir.
abla tanımının çok yakıştığı yazar. kendisine abla demek istiyorum bundan sonra. yok öyle yaş açısından değil bu, kendisi abla resmen. böyle otur iki dakika konuş anlaşılır abla olduğu. o derece abla birisidir kendisi. yakında "ablaa bana ayar verdileer" diyerek gitmek istiyorum kendisine. abla, size abla diyebilir miyim?