bugün

su an caylak olan yazar.su an en caliskan gozuken caylaktir.hos gelmistir.
zeki entryler kaynağı. *
sözlük sayesinde tanıştığım hemşerim olan yazar...akıl dolu entrylerini merakla takip ediyoruz takiple kalmayıp alkışlarımızı gönderiyoruz...*
hede ve hödö zamirlerine nokta işareti misyonu yüklemiş yazar.

birkac ornek (#327956), (#327921), (#327832), (#327821), (#324886) hede hede hede *
sözlük için ciddi anlamda emek veren, kişisel sloganı olan; "türk olmayı seviyorum (türk demek türkçe demektir)" sözü ile kendisini ayakta alkışladığım yazar.
profu iptal edilen kisim sayesinde gecmis bulunan sahsiyet.

edit: uzun sure sonra editlenmistir cunku o kadar kotuydu ki eski hali, bir kac yazari guldurdugume eminim. *
kendisini bundan sonra hembele'yle hatırlayacağım, hatırladıkça da tebessümü eksik etmeyeceğim sözlük kardeşim.
hayret bi'şeydir. ''nasıl yani ya'' insanı, hastasınım.
idealist yazar. sözlük ü yavru vatan da tanıtmaya çalışmaktadır. * * rumlara da bahsetsindir. adamların görüş açıları genişlesindir.
hislerime tercüman olmuş yazar. dedikleri hakkaten doğrudur.
(bkz: rekabet güzeldir)
kaş fatihi! gecelerin adamı! kıbrıs fatihi... gibi bir çok payeyi bağrında bulunduran kuzenim olan, kaş'taki yegane dostluğumu üstlenmiş kişi.
mutlu yıllar denilen yazardır. (bkz: sloganı) *

eksi oy veren ibneye mesaj: böyle günlerde eksi oylanmaz.. ayıp ayıp...
ders calismak ve sozluge yazi yazmaktan baska pek bisey yapmayan yazar anketlerde ilgi alani kismina sozluk yazmisligi vardir. bazi er erbas tuvaletine telefon numarasi yazmak gibi dengesiz basliklarinin yaninda bilgi icerikli basliklarida vardir (bkz: super erkek). ayrica kendini kaybedip dengesiz tezlerde ortaya atmistir (bkz: sívrisinegin dogal serum olmasi). ayrica pkk nin kokunu kaziyacak bir tezide vardir(#790847). kibrista okumaktadir ve odadan atilmadan once ayni odayi paylastigim yazar, ayrica simdilerde kibrista ilk milliyetci eylemini basariyla gerceklestirmis ve bunun devamini bekledigimiz hodo yazardir.
(bkz: allah belani versin)
sözlükle tanışmamı sağlamış değerliği bir kişiliktir. mütavazi bir metalcidir. satanist değildir aşırılıklara kaçmayı sevmez.
(#234964) entrysindeki gibi zorlama olan basliklara mantikli bir aciklama farkli bir bakis acisi sunabilen yazar.
sözlüğümüze kıbrıstan katılan, entryleri ve ders durumu yakından takip edilen kardeş kişisi. *
imzasini bile markasiz diye atan dau'de ismini son zamanlarda cevre faliyetleri ve farkli konulardaki dilekceleriyle adi duyulan farkli insan.
kısa kesilmiş bir kıbrıs tatilinde gidip de ziyaret edemediğim için hayıflandığım sözlük yazarı. (bkz: dost canlısı)
1. yılın kutlu olsun yazarı.
msn zirvesinde tanıştığım bilgi dolu uuser 1. yılı kutlu olsundur
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
sevdim ben bu yazarı.. takip edeceğim yazarlardan biridir artık..* *
kediler, köpekler birbirini ağırlar.. böyle miydi bu söz.. yok değildi galiba.. doğrusunu bekliyoruz merakla...
(#1183085) nolu entrysiyle beni yerden yere vurmuş yazardır.
sol frame'e bir şeyler yazmaya çalışan yazar. y harfiyle başladı, baktı yetişmiyor "ya" yaptı. merakla bekliyoruz.