bugün

genc yazar.
koşarken kayaya çarpmış misali çarptığım, fakat hiç canımı yakmamış, sözlüğün sessiz okur ve yazarı. *
türkçe meali cadı olan ingilizce kelime. bilmem kaç senelik nickim , amaç britanyanın köpegiyim ondan ingilizce yaziyorum degildir , türkce karakter sorunudur. ayrıca sevdiğim varlıklardır cadılar.
(bkz: blair witch)
bazı insanlar ısrarla büyücüyle karıştırırlar.bu yanılgıyı önlemek adına:

(bkz: wizard)
gerçekten kötülük yapan veya aksine çok sevimli olan insanlara takılan lakap. her ikisinede nasıl yakıştırıyorlar anlamıyorum? bende nicklerimde witch olmasını severim ama bazı küçük kızlar "aa sendemi witch okuyorsun" derken yaa sabır..
2002 senesinde ben mezun olurken sal* a katılmıs, anlattıklarıyla beni o yıllara tekrar dondurmeyi basarabilmis, ardımızdan gelen jenerasyonun gozumuzu arkada bırakmadıgını hissettirerek beni huzura erdiren yazar*
946. yazar.. beni düelloya davet etmiştir nick hırsızlığından ama aramızda 134 yazar var. yani ben üye olduğumda o yoktu.
(bkz: kaşınıyorum)

bu durumda ben barış ilan edeyim. sonuçta meslektaşız dimi..
keşfedebildiğim kadarıyla sözlüğün okunulası tek kadın yazarı
yeni yazarimiz hos gelmis, entrylerini bizzat begenmissimdir.
bugun itibarı ile kendisiyle tanışma imkanı bulduğum elf kızı,sanırım sözlükte varolan en güzel şey olsa gerek,üstelik mütevazi,üstelik iyiliksever
sözlükte takılacağına üniversiteye hazırlanması kendisi açısından daha iyi olacak yazar
bkz:2.entry
yazın gelmesini dört gözle bekleyen, yazın patlama yapacak ve sözlüğün altını üstüne getirecek, her konuda başarılı olduğu gibi az ama öz yazdığı entryler ile sözlükte de tepelerde yer alan * sessiz sakin durduğuna bakılmaması ve yanılınmaması gereken uuser. **
Bu da tatlı cadılardan.Sözlüğü cadılar bastı.Büyük sınava hazırlanırken sözlüğü ihmal etmemesini takdir ettim.
hoş sohbet yazar...ayrıca her yazdığım şeyde amaç arar...beni zorLuyor gerçekten...amacınıda söyLemek zorundayım...yoksa çizer suratımı...cadı işte...*

-witch şöyLe oLsun böyLe oLsun
+amaç?
-amacı şey...eee...ııı
+hadiiiii
-düşüneyim biraz
boşluktaki insan.. bu aralar bunalımların aranan ismi. gecelerin yargıcı. karın deşen jack.
gece gece susmayan telefonuyla ve doğum gününü kutlayan tüm arkadaşları sayesinde mutlu olan cadı.. hepsine teşekkürü bir borç bilir. *
bilgi icerikli entry giren yazarlarimizdandir.tebrik edilesidir.
film repliklerinde bitch ile karıştırılan kelime. çok benziyolar.
kıvrak dansçı, tutarsız insan...
beni kekleyen yazardır..*
neyse ki bana 1000 inci özel mesajımı atarak kendini afettirmiştir..*
ayrıca kolay gelsin kendisine..*
(bkz: which)?
Bir an için kendisini başka bi cadıyla karıştırdığım kişi
Samsundanmış bir de..

(bkz: hatun yazarlara selam ederim)*
yalnız değiliz..
sözlükteki cadı sayısının farkedilir bir şekilde artmasının arkasında, sözlüğün ilk cadısı olarak kesinlikle parmağının olduğunu düşündüğüm, sözlüğü cadı topluluğu tarafından işgal etmeye çalıştığını düşündüğüm grubun başında beyin olarak bulunması muhtemel ziyadesiyle minik cadıdır. **