bugün

dördüncü nesil hoş geldin yazarı..
ilginç nickli yazar hoşgelmiş. *
orjinali için; (bkz: van gölü canavarı)
(bkz: van gölü balesi)
(bkz: tuz gölü senfonisi)* *
en ön sırada oturup balerinlerin kıçını görmeyi hedefleyen sanat düşmanı kişi.
nessie ve van gölü canavarının kankasıdır. boş zamanlarında bale izleyip kuğu yer * * *
(bkz. sabrinin golu balesi)**
türkçe'De "w" harfinin olmadığını hatırlatmak istediğim.
çok yaratıcı bir nicke sahip yazar.
yaran gölü balesi' nden bir nickli yazar. nesildaşmışız. *
doğum günü çocuğu.*
smiley kurbanı, üzgün yazar. yaralarını sarıp yazmaya devam etmesi dileğimizdir.*
(bkz: deişik bi kız)
kuğular'la dolu bir göl'de yaşamını idame ettirmeye çalışan bir su altı raptor'udur.
kafa izni* alıp, dershaneye matematik 1 çalışmaya giden canavardır kendisi.

(bkz: test canavari)
deneme sınavında tam anlamıyla '0' * çekmiş bünyedir bu. 40 sayısal sorusundan 15 neti çıkmıştır, dershane ahalisi tarafından linç girişiminde bulunulmuştur. acıların insanıdır.

(bkz: bizim kız zeki ama çalışmıyor)

bakın, verdim klişeyi, kopun burdan.

`bir netim bile yok anlıyor musun?
hadi, gülümse.`
tanışma şerefine eriştiğim aşırı dobra ve kötü bakışlı yazar kişisi.*
evet kendisinin ağzında bakla ıslanmıyor bunu da öğrenmiş olduk.
nick'ini kıskandığım insan.
harbiden lan ben niye bu kadar çirkin nick seçtim kendime ?
kendisine "ağabey" diyerek pot kırdığım, hoş sohbet ve en zararsız canavar * *.
(#2333669) (bkz: silik)

(#4076165) (bkz: silik)

bu iki silik entrynin sahibi yazar. silik olduğuna göre bir zamanlar doluymuş bu bardaklar demek ki der insan.

şöyle ki; ilk silik entryde hanım kızımız kendisinin de bir bireyi olduğu sözlükteki bayan yazarlar hakkında kendince tanım yapmaktadır. tabi bu kendince tanım kültürlü, zeki, bilimum üst düzet taşıyı tnımlarını içeren bir entrydir.

ve şöyle ki; ikinci silik entryde hanım kızımız, nick altını pisletmemek için burada zikretmeyeceğim bir başlıkta, olaya bilimsel açıdan yaklaşan ve yaklaşmayanlara aslında bir kişiyi kapsamına alarak, halk arasında ibiş, nonoş, gidi, oğlan gibisinden isimlerle anılan kişilerin en iğrenci olmakla itham etmiştir. ben üzerime zaten alınmadım da ukalalık yapana bir ukalalıkta ben yapayım dedim.

şu da şöyle ki; bu hanım kızımızın nick altına entegre ettiğim bu hassas iki entry yönlendirmesinin biri kendisi tarafından biri de moderasyon tarafından silinir. sonra kırmızı başlıklı kız beni babanesine şikayet eder. e sonra? kalkıp en cici en masum entrysini nick altını ziyaret eden kimseler kendisinin zaman zaman çelişkide olduğunu zannetmesin diye siler.

sonra arsız kurt kıs kıs güler.
bugün doğum günün olan yazar. eve bilimum gençleri toplayıp çılgın atan, evvelinde herkes gidince ortada kalan yazardır kendisi. bir sürü cicisi olmuştur. yalnız yalnız pasta yemektedir. yazık.
doğum günün kutlu olsun yazarı nice mutlu senelere diliyorum...

edit: 29'uncu entry bana denk gelmiş
yalnız başına pasta yeyip şikayet eden şımarık doğum günü çocuğu.

(bkz: açız lan)