bugün

fikir teatisinde bulunmak istediğim ,okunması keyifli ve yararlı olan yazar büyüğüm
yönetmenin "in ver...out ver" sözlerine uyuz olan, ama sesini çıkaramayan kişi
güzel ruhlu sevgi kelebeği yazar.
Goz renginin yesil oldugunu dolayli yoldan ogrendigimiz yazar *
evet o bir montajelemanı bir yönetmen fotoğrafcı ve senarist, eski çalışma arkadaşım...
beşiktaşlı olması, şarap sevmesi, yeşil gözlü olması****süper entryler girmesi yeter de artar olan yazar.
pis uuserlardan sadece biri!!' *
hakkini yemisiz..temiz uuserlarimizdan.. *
her ne kadar siyasi fikirlerini tasvip etmesem de(hatta bunun için salak bi tartışma bile yaşasak) gerçekten sözlüğün vazgeçilmezlerinden biri. bunu sakin kafayla düşünüp söylemek gerçekten çok güzel. ayrıca kırıldımı bana bilmek isterim.
imali bir nicki oldugunu düsündügüm, sevilesi uuser..sözlügün demirbaslarindan..

2 dk sonra gelen edit: ima fln yokmus..* *
bir anda bombayı patlatıp monitör başında yerlere serilmemi sağlayan ultrakomik sözlük yazarı. *
yazdıklarını parmak ucunda, sinsice takip ediyorum. ilgiyle okuduğum yetmezmiş gibi şahsını da pek bi seviyorum. bi tartışma çıksa, hadi olmaz ya, haksız da olsa direkt onun tarafını tutarım.*.
sabahlara kadar montaj masasında delirme eşiğine gelen elemandır ,kamera arkasında işi en zor olan insandır,hele bir de kararsız ve plansız bir yönetmen ve çaylak asistanlarla çalışıyorsa vay haline
ek$i okuru. dikkatli, çok aktif. çok kibar. sevilesi... reşat çalışlar kadar populer olmayı hakeden kişilik...
sevilesi sözluk yazarıdır.*
sözlükten ayrılmış yazardır. kendisi ile mesajlaşma fırsatım olmuş, yazılarını da keyif ile takip ediyordum. umarım geri döner.
sözlüğün demirbaşlarından. sözlüğe en çok emeği geçenlerden. (bkz: otur oturduğun yerde)
çok severek okuduğum yazardı,kimbilir ne oldu canını sıkan,önemli bir problem olduğunu düşünüyorum çünkü genelde naif bir çizgisi vardı
genc kızların sevgilisi, seviyeli ve dolu sozluk yazarıdır. ilgiyle takip edilesi, ısrarla istenesidir.

bir guzelligi için;

(#63812)
nice 1000 entrylere dediğimiz, hatta her gün 1000er entry girsin dediğimiz sözlük yapıtaşı.*
1000. entrysini maalesef geç gördüğüm yazardır. kusura bakmasındır, ayrıyetten kutlu olsundur.
pek sevdiğim bir sözlük yazarı,bize gönderdiği mp3 lerle ışık tutmaktadır,sohbeti güzeldir,sözlükte bölücü değil birleştirici etkidir... swh
moderator olmayı hakeden, siteye ciddi emeği geçen yazardır.
ben yakın bi zmanda söyleyip söylememekten emin olamadığm bişeyi yazdıktan ve kimse benim yazdıklarmı okumuyo diye de ezik (ve de talihsiz) bi söylem verdikten sonra ben okudum diyen ve ciddi moral veren belli ki iyi bi yazar.
tanımıyorm ama dediğine uyup "hiç susmamayı" düşünüorum *
sözlüğün olmazsa olmazı. yokluğu da varlığı gibi hemen hissettirir kendini.
güncel Önemli Başlıklar