bugün 1585 başlık
kapat

Eğlenmeyi Bilen Biri Aranıyor

Seni neden seçmemiz gerektiğini anlatan bir video çek, Nestea Türkiye hesabını etiketleyerek #eğlenceyebırakkendini hashtagi ile Instagram'da paylaş !

1. gemilerin karadan yürütülmediği gerçeği

bizans / lehistan büyük elçisi radoslawın warsaw pyzak 5.günlüklerinde de bizzat tanık olduğu için belirtilmiştir.

Türk kaynakların yanı sıra yabancı kaynaklarda da mevcuttur ve times dergisininin clever history ekinin tarihte 50 büyük zeka - isimli ekinde de değinilmiştir.

yani efsane değildir. Gurur duyun demiyorum da gölge etmeyin.

cemaatçi yazarlar buluşuyoruz zirvesi
yeni katılımlarla beraber 31 mayıs 2015 tarihinde düzenlenecek zirvedir. ilahi okuyacak kardeşlerimiz de belirlenmiştir, maaşallah.

ilahileri söyleyecek yazarlar:

aglama duvarinda gulesim geldihttp://galeri.uludagsozluk.com/r/777978/+

bahsettiği ilahiler düzenlenerek kendisine okutulacaktır inşaallah.

bunickondokuzharfli mümin kardeşimiz http://galeri.uludagsozluk.com/r/777985/+

''yer ağlıyordu hamzaya '' ilahisini söyleyecek.

antifascist action din kardeşimiz koro olarak eşlik edecektir. http://galeri.uludagsozluk.com/r/777990/+ maaşallah.

cadisila mümine kardeşimiz, cemaat ablamız iki ilahiyle iştirak edeceklerdir.

sordum sarı çiçeğe http://galeri.uludagsozluk.com/r/777992/+ maaşallah güzel kardeşimiz.

taleal bedru aleyna ilahisini de yine cadisila kardeşimizin o mübarek sesinden duyma imkanı yaşayacağız. http://galeri.uludagsozluk.com/r/777994/+ hey maaşallah.

niqaheuse kardeşimizse ay doğdu üzerimize gel gör beni aşk neyledi ... ilahilerini seslendirmeye çalışacaktır inşaallah. http://galeri.uludagsozluk.com/r/777998/+
kaskodan gelen kiralik araç
Benim arabam chevrolet spark 1.2 lt 2013 model. Toplamda 4 kere kaza yaptim 2 si benden kaynakli 2 si benim kontrolum disinda gelisti. Her neyse arabayi servise birakinca kaskodan yedek arac istiyebiliyormusum. Bende istedim. Sureli olarak i20, polo, corsa falan verdiler. Amk is yerinde ise beraber basladigimiz sozde sinif arladasi oldugumuz 2 hiyar var. Bunlar benim arabama olan bagliligimi, hassasiyetimk cok iyi biliyolar. Ne zaman bi yedek araba gelse: "olm bu daha iyi la bu kalsin" diyolar.

ya.. cok agir kufur eserdim ama artik etmemeye calisiyorum. Ama bu nasil bi laftir e amk cocuklari. Ben o arabayi ne kadar severek almisim, 2 yildir taksidini oduyorum. Haftada bi ic dis yikatiyorum, gozum gibi bakiyorum.

senin kici kirik 10 yillik fiat punton varsa, arabayi 3 ayda bi yikatiyosan, ici pet sise probis paketleriyle doluysa, arabani sevmiyosan tabi o kadar rahat konusursun. Bide demeyin abi soyle diyorum adamlar kazayla ilgilenmiyo yedek araba ne geldi diye soruyolar.

iste bu adamlar bir gun eslerine de bu muameleyi yapacaklar. Cunku bu adamlarda maneviyat yok duygu yok sahiplenme yok.
hizbullah ın israile döşeyeceği boru hattı
lübnan hizbullahı, namı diğer "allahın aslanları" nın, siyonist köpeklere ulaşabilmek için yer altından döşeyeceği boru hattıdır. aynı anda suriye'deki israil döllerini de kovalayacaklarmış, o ayrı tabi. inşaallah onu da yapacaklardır allah'ın izniyle.
musa nın ne kadar da çok şerefsiz olması
tartışılmaması gereken gerçektir.

arkadaşlar şimdi bu musa iti genç güzel biraz sıska olsa da mis gibi bir kızın hayalleriyle oynamış bu da yetmezmiş gibi apaçilikte doktora yapan bir kezbanla bu kızcağızı aldatmıştır. kalıbından polisliğinden utanaydın bari pislik herif.

hani istemeye gelcektin bak bekliyo kayseriye gelin gitçekti kiz.
akp döneminde sağlık sistemi
Evet şimdi bu konuyu daha iyi pekiştirmek için örneklendirelim;
Çapa Tıp Fakültesinde dişinize dolgu yaptırmak istiyorsunuz diyelim ve devam edelim. Önce internet yahutta telefonla randevu alıyorsunuz, sonra size verilen randevu saatinde hastahaneye gidip kayıt yaptırıp sıra numarası alıyorsunuz ve ilk muayene için bekliyorsunuz. Sıra size geldiğinde ilk muayenenizi oluyorsunuz yani hasar tespiti yapılıyor ve elinize bir a4 kağıdı vermek suretiyle sizi dolgunun yapılacağı birime yönlendiriyorlar. (ne kadar güzel değil mi?) dolgunun yapılacağı birimde de size verilen kağıt alınıyor ve isminizin okunmasını bekliyorsunuz ne kadar heyecanlı değil mi az sonra dişinize bedava dolgu yaptıracaksınız, eğer asgari ücretli bir çalışansanız özel bir muayenehanede diş dolgusu başına 100-120 tl arası bir ücret vermekten kurtulacaksınız. Allah razı olsun diyorsunuz başbakandan sağlık bakanından cumhurbaşkanından falan filan sonra isminiz okunuyor gidiyorsunuz bir öğrenci sizi muayeneye alıyor ben sizi muayene edeceğim randevu vereceğim diyor bakıyor sonra kağıdın arkasına bir kaşe vuruyor randevu tarihini yazıyor ve size hiçbirşey söylemeden elinize kağıdı veriyor sorunca arkasında yazıyor diyor randevu tarihi sizde bakıyorsunuz ve o da nesi kasım 2017. yani ikibin onyedinin kasım ayının bilmem kaçıncı günü gel eğer o dişin orada sağlam kalırsa biz dolgusunu yapacağız seni asla mağdur etmeyeceğiz diyorlar. Ha çürürse şanslıysan o gün çekerler eğer yine çekim için randevu verirlerse ne zaman vizyona girer bilinmez. Unutmayın onlar konuşur ak parti yapar. sağlıcakla kalın sevgiler.
elazığın iğrenç bir memleket olması
türkiye nin belki de en iğrenç ili olan elazığın neden böyle olduğunun incelenmesidir.

bu şehrin erkeği kadar dünya üzerinde beyinsiz başka erkek yoktur. bunlar kadın görünce uzaylı görmüş gibi şaşıran, 8 yaşında çocuğa 7 yıl tecavüz eden bir millet.

sorsan hepsi Müslümanın alasıdır. hepsi inançlıdır. zaten ne geliyorsa bu çok süper Müslümanım diyenden geliyor. çok süper Müslümanım ama 8 yaşındaki çocuğa tecavüz etmekte bir sıkıntı görmüyorum zihniyetindedir. hazır ramazan da yaklaştı kıza bir yemek ısmarlar 30 gün oruç tutarlar iki de kurban keserler tamam... allahtan müslümanlar da içleri rahat.

piç kuruları.
whatsapp
sevgilim acaba kiminle konuşuyor uygulaması.

ben buradan takip ediyorum, normalde asla girmez, ne zaman ayrılsak ve ne zaman çevrimiçi görünsem orada öyle ben çıkana kadar durur. aslında orada beni mal gibi izlediğini biliyorum ama ulan bu kiminle konuşuyor duygusuyla öyle ekrana bakıyorum, gözümü kırpsam ya da çıkıp gitsem bir şey kaçıracakmışım gibi. nasıl bir psikoloji bilmiyorum ama yalnız değilim onu biliyorum. barışırsak hemen bundan konu açılıyor.

- bilmem ne günü sabaha kadar oradaydın, gördüm ben seni
- ben sabaha kadar oradayken sen ne yapıyordun hala bilemiyorum?

sapık gibi seni izliyordum, ne yapacağım. yani bu anlamda yararlı bir uygulama, ben destekliyorum.
volkan demirel
Son maçta ağzından çıkan küfrün çatır çatır okunabildiği , fenerbahçe'nin kalesini korumaya "çalışan" şahıstır. Neden kırmızı kart görmediği merak edilendir. TFF maç kasetini izleyip versin bi 15-20 maç ceza şuna. Ya inanın Mert daha iyi kaleci bu adamdan. Ama bu adamın arkasında yaşlandı aq Mert. Hala genç Mert diyoz. La adam 25 yaşına geldi la 25. Genç dediğin 19 olur 20 olur hadi bilemedin 21 olur.

Neyse.
dinden çıkanın katli vaciptir
dinden çıkanı öldürüyorlar ama bak uyarıyorlar çok masumca bir davranış tam bir hoşgörü diniymiş öyle böyle değil.

o zaman hristiyan biri dinden çıkıp müslüman olanı öldürsün, ateist biri dine inandı diye birini öldürsün.

bu mu mantık?

yani kafanız hiç mi basmıyor arkadaş bunu da anlamak mümkün değil. la buna inanıyorsun sonra inandığın şeyin hoşgörülü olduğunu söylüyorsun.

yani bir kafa nasıl bu kadar körelir anlamak mümkün değil.

ayrıca dini entry girmek suç değildir, vahşeti bir takım malum dinden olanlar işliyor bu suç değil ben bunları gösterince suç işlemiş oluyorum. bu da ayrı bir dengesiz kafa ürünüdür.

eleştirilmesi gerekenler vahşeti işleyenlerdir bunu gösterenler değil.

gerçi dinden çıkanı öldürürler değip, sonra islam insan öldürmez diyen bir kafadan ne beklersin?

neyse, öldürüyorlar efendim dinden çıkanı ve tek öldüren din( resmi olarak) islam gözüküyor.

( şimdi bunu dedim kesin suçlu ben olurum öldürmek suç değil ama kafanızı sikeyim)
dinden çıkanın katli vaciptir
hüküm doğrudur ama uygulaniş sekli önemli. Mesela Osmanlı'da islam'dan dönen biri olursa önce uyarilir. uyariyi dinlemezse hapse atılır. çıkınca yeniden islama donmezse bi daha hapse atılır. 3 defa böyle tekrarlanır. Hapisten 3. defa çıkınca da hâlâ devam ediyorsa müslüman topluma fitne verir onlari Islamdan dondurmeye çalışır diye toplumun iman bekası için öldürülür.