1. yazarların şu an dinlediği şarkılar

the mamas & the papas-california dreamin.
    https://www.youtube.com/watch?v=N-aK6JnyFmk +

• Sabah 8 de ise gitmek için sahurda kalkıp makyaj yapmaya başlayan bayandır.

Orda burda barda Neredeyse çıplaktır ama ne bakıyorsunuz sizi sapiklar edasıyla yürür, sinirlenir, anlamsız tripler atar.

Bir kadın dekolte giyiyor diye tecavüze uğraması ne kadar anlamsız ise, bakıldığı için kizmasida en az o kadar anlamsızdır.

Sonuçta birilerine beğendirmek için yapıyorsunuz ve size bakan herkes kime süslendiğinizi bilmiyor.
    esql
    1 saat önce
    ...
  • Velet degil, kizandir.

(bkz: trakya)

Ben de ictim lan nolmus. Ne sarhos oldum, ne kustum, ne rezillik yaptim.

Efendi gibi ictim iste arkadaslarla gule oynaya.

Siz bence gidin de universitede 3 yudum millerla saga sola kusan embesilleri taslayin.

Kamu spotu:

Kusacak adam icmesin amk. Sikmeyin insanin goz zevkini.

(bkz: alkolu acilen birakmalisin)
  • Nasturi isyanı (1924- Hakkari)
    Jilyan isyanı (1926- Siirt)
    Şeyh Sait isyanı (1925- Bingöl-Muş-Diyarbakır)
    Seit Taha ve Seit Abdullah isyanı (1925-Şemdinli)
    Reşkotan ve Reman isyanı (1925- Diyarbakır)
    Eruh’lu Yakup Ağa ve oğulları (1926-Pervani)
    Güyan isyanı (1926-Siirt)
    Haco isyanı (1926- Nusaybin)
    I. Ağrı isyanı (1926)
    Koçuşağı isyanı (1926- Silvan)
    Hakkari- Beytüşşebab isyanı (1926)
    Mutki isyanı (1927- Bitlis)
    II. Ağrı isyanı (1926)
    Biçar harekatı (1927- Silvan)
    Zilanlı Resul Ağa isyanı (1929- Eruh)
    Zeylan isyanı (1930- Van)
    Tutaklı Ali Can isyanı (1930- Tutak-Bulanık-Hınıs)
    Oramar isyanı (1930- Van)
    III. Ağrı harekatı (1930)
    Buban aşireti isyanı (1934- Bitlis)
    Abdurrahman isyanı (1935-Siirt)
    Abdulkuddüs isyanı (1935-Siirt)
    Sason isyanı (1935-Siirt)
    PKK terörü (1984-2015)

ulan 24 tane isyan çıkaracaksın 81 yılda sonra anne ben mağdur oldum havalarında dolanacaksın. Bu kadar isyan edersek değil köy meydanında dövmek, köy meydanında toplu tecavüze uğramadığına sevineceksin.
    ulan 1806 - 1923 arası 13 isyan var, bak onları hiç saymıyorum lan. Sen bana bi millet söyle ki 200 yılda 37 isyan çıkarmış, onbilerce asker katletmiş, binlerce köprü havaya uçurmuş, binlerce sabotaj eylemi gerçekleştirmiş olsun. hah bak buna pkk hariç silahlı örgütlerin listesini ekleyelim;

Türkiye Kürdistan Demokratik Partisi (TKDP)
    Kürdistan Öncü işçi Partisi (KÖiP-PPKK)
    Türkiye Kürdistan Sosyalist Partisi ( TKSP)
    Rizgari Örgütü
    Ala Rizgari Örgütü
    Kawa Örgütü
    Kürdistan Ulusal Kurtuluşçuları Örgütü (KUK)
    Kürdistan Sosyalist Harekatı (TSK)
    Kürdistan Sosyalist Birliği (Yekitiya Sosyalista Kürdistan – YSK)
    Tekoşin örgütü
    Kürdistan Kurtuluş Harekatı (TEVGER)
    Partizan

pkk hariç 12 terör örgütü çıkarmışsınız hala biz mağduruz diyorsunuz lan, bu yavşaklık, iki yüzlülük, döneklik değil mi?
    adambovary
    3 saat önce
    ...
  • Gelmiş 2-3 tane bedelli için... diye resim göstermiş burada yalanlamaya çalışıyor 2 kürt.
    siz de kendi işinizi yapsanıza, öşekler nerede hevaller?

Ben söyleyeyim. 5-10 tane bedelli diyen şeref yoksunu tabiki çıkacak, her zaman da çıktı. Ama biz davulla, zurnayla, geri gelmeyeceği ihtimalini de bile bile asker uğurlayan milletiz. Anaların bir oğlum daha olsa o da vatana feda dediği milletiz. Ayn el arab'dan etekle kaçanlar bilmez.
    tomris hatun
    4 saat önce
    ...
  • http://www.evrensel.net/h...-sayida-olu-ve-yarali-var

Evrensel, haber sol gibi cihangir aydınlarının sitelerinde yer alan haber. Kaynak daha vahim, dicle haber ajansı.

insana sorarlar, be kardeşim kaç gündür bombalanıyor o bölge. Senin ne işin var orada? Yoksa sen sivil değil misin şakacı pekekeli seni?
    gakgos
    5 saat önce
    ...
  • korkunçlu bir eylem olmuştur.

evet, pkk 3 kamyon yakmış tunceli'de, ama bu yakılan kamyonlardan birinin freni boşalmış ve kürtlerin üzerine doğru gelip onlara da zarar vermiş.

buyrun video;
    http://www.mynet.com/habe...esip-arac-yakti-1944994-1

videoda görüldüğü üzre kürtler eylemden gayet memnun, teröristler ile birlikte fotograf ve video çekimi yapıyor masum kürt halkı.
    1.44'den sonra kamyonun frenleri boşalıyor ve kekoların üzerine doğru yürüyor.
    protest sanayici
    6 saat önce
    ...
  • ahmet davutoğlu beyanıdır.

hangi evlat ahmet? bilal mi? yoksa milletvekili çocukları mı?
    hadi bir tane villadan şehit çıksın(ki asla istemem bunu) tamam diyeyim bu ülke hepimizin zengini de ölüyor, fakiri de.
    neden hep kerpiç evlerde bu şehit anaları, babaları? neden cenaze hiç teşvikiye'den kalkmıyor? ray ban takan takım elbiseli adamlar vatan sağolsun demiyor?
    insanları aptal yerine koyup gazlamayın. ben askere nefret ede ede gittim. nefret ede ede geldim. götü boklu uzman çavuş bile askerine köpek muamelesi yapıp tuvalet temizletip, ayakkabısını boyatırken hangi maneviyatla koruyacak ülkesini bu çocuklar?
    karşımızda düşman yok, devletin yaşamasına izin verdiği üç beş köpek gelip yolda pusu kurup vursun diye mi büyüttü o analar çocuklarını. ki bu vatan, evlatlarını çanakkale'de lise mekteplerinden annelerinin isteğiyle gönderdi cepheye. bir nesil yok oldu. aslında yoklukta varlığı buldular. öyle bir durum olsa feda edelim ama bu feda değil gerizekalılıktır.
    hiç mi istihbaratınız yok, hiç mi önlem almıyorsunuz. bütün çatışmaların hepsi mi pusu olur?
    şu an ben gidip bir vekile taş dahi atsam beni bir saat içinde tespit eder bulur affedersiniz skertirler. ama şehirlerde yol kesen, karakol tarayan bu şerefsizleri tespit edemezler.
    boş konuşmayacaksın ahmet.
    zaten sen; suriye'den sekiz on bomba atar gireriz diye konuştuğun zaman benim gözümde bittin.

kendinizi feda edebilirsiniz o konuda bir sıkıntı yok. hatta devletin bekası için en hayırlısı olur. evlatlarınızı da alın gidin.

(bkz: bilal'i sahneye alalım)
    gobel odullu yazar
    7 saat önce
    ...
  • çözüm süreci ayağına doğuda askerlerimize yaşatılan eziyeti bir kez daha gözler önüne seren video.

şu görüntüleri izlerken bile insanın kalp atışları hızlanıyor, o kadar insan aracı taşlarken hiçbir şey yapmadan yoldan geçen askerimizin elini ayağını bağlayan şerefsizlerin allah belasını versin başka diyecek bir şey yok.

ayrıca afganistan gibi bir yerde askerlik yaptım. toplasan 4 kere falan kamp dışına çıktım. orada bile türk askerine bırak taş atmayı insanlar alkışlarla karşılıyordu, kendi topraklarında, kendi insanı bu orospu çocukluğunu yapıyor ya, adama da en çok bu koyuyo lan!
    lannoldu
    8 saat önce
    ...
  • filozofa sormuşlar:
    bir insanın zeki olduğunu nerden anlarsın?
    konuşmasından.. demiş
    ya hiç konuşmazsa?. demişler
    yok canım dünyada o kadar zeki insan yoktur demiş
    deli hasim
    9 saat önce
    ...
  • ben değilim. imkanım da fazlasıyla var. kaldı ki 2000-3000 euro çok bir para değil zaten. nedeni safari sırasında filleri rahatsız etmemek. siz iki macera yaşayacaksınız diye oradaki hayvanları rahatsız etmenin anlamı yok. çok mutsuz ve gerginler. turizm şirketlerinin berbat bir oyunu. doğa turu yaptırıyorum ayağına hayvanların bir çoğu gergin bir ortamda yaşıyor.
    when i was a child
    10 saat önce
    ...