bugün 2134 başlık

1. natalieflyyn

Hakkında bu kadar entry girildiğinde gore bayan olması muhtemel yazar.

Ergenler okul önlerinde kalabalik yapmayin.

kürtlere bağımsızlık verip ertesi gün işgal etmek
Akabinde kenan doğulu'nun ''kandırdım nazlı yari'' türküsüyle mizah eyleyebiliriz. Bu tip şakalar eminim her iki tarafın birbirine ısınıp, yakınlaşmasını sağlayacaktır. Hem ne demişler, kürtler esprili devletlerden hoşlanır.
evvabin namazı
Kim akşam namazından sonra aralarında kötü bir şey konuşmaksızın altı rekat namaz kılarsa, (kıldığı bu altı rekatlık namaz) onun için on iki senelik ibadete denk kılınır." (Tirmizi, Salat, 431)

Ayrıca Peygamberimiz (sav)'in, akşam namazından sonra altı rekat nafile namaz kıldığı ve

"Her kim akşam namazından sonra altı rekat nafile namaz kılarsa, denizlerin köpükleri kadar olsa bile günahları affedilir." (Heysemi, Mecmuuz Zevaid, II / 230; Şevkani, III / 64)

dediği nakledilmektedir. Her iki kaynak da Taberani'den nakleder.
kadınlar rahat sevişebilirse bu ülke kurtulur
su götürmez gerçeklik...

kadınlar toplumsal tabular yüzünden rahat rahat sevişemedikleri için gergin, kadınlar çok zor seviştikleri için erkekler gergin. o yüzden herkes birbirinden nefret ediyor bu ülkede. o yüzden bu ülkenin kurtuluşu aslında çok basit, toplumsal tabuları elbirliğiyle yıkıp, kadınların suçluluk duymadan sevişebilmesini sağlamak... benim anama bacım da bu özgürlüğe dahil olacak elbet. sizin gibi herkesle sevişeyim benim ailemin kadınlarına kimse yan gözle bakmasın riyakarlığı ve şerefsizliğini yapmayacağım elbet.
hadi hep beraber cinsel devrime...
mcdonalds tüketmenin lüksü
hmna koyaydım da bu günleri görmeyeydim.

Sözlük kezban yuvası oldu iyiden iyiye. Rezillik!

enteresan insan tiplemesinin lüksüdür.
eşine her sabah kahvaltı hazırlayan kadın
zorunda olmamasına rağmen bunu yapan kadındır.o kadındır ki her akşam eve en aşağı bir çicekle gelinip mutlu edilesidir.
türkiye şeriatla yönetilsin mi anketi
şeriatı, Allah'ın (c.c) şeriatı, hz. muhammed'in şeriatı ve gerçek şeriat diye ayırmış. Bölücü kafası işte. yazık.

ayrıca özentilikte son nokta.. (bkz:
ülkenin islamla yönetilmesini ister misiniz anketi)
başak burcu erkeği
iyice yavşak muamalesi yapılan erkektir. Halbuki işinde gücünde yanlızlığı seven , pratik zekalı , mantıklı ve ailesine düşkün bireyleriz. Ancak hiçbir kadına yaranamamış olması enterasandır. Şahsen karşımda aşk istiyorum , ilgi , sevgi istiyorum diye baskı yapan bir kadınla hayatta uğraşamam , bu yüzden de duygusuz muamelesi görürüz.
camileri ahır yapan partiye oy veren seçmen
bunlağğğğğrrr camiye ayakkabıyla girdiler, içki içtileeeğğr. görüntüler cumaya.

1930'larda olduğu iddia edilen bir olayın, 2013 versiyonunu dahi ispat edememiş koyun çobanları tarafından itinayla beslenen troll sıçmığıdır.

çekimler uzun sürdü herhalde, üstünden 1500 cuma geçti hala gelmedi görüntüler.

tanım: iktidar uğruna her pisliği yapabilecek bazı siyasetçilere prim vermeyen seçmendir.
sözlük kızlarını tespit eden inanılmaz yöntem
en garantisi x yapan kızın amacı minvalinde bir başlık açmaktır. böylelikle o başlığı görüp kızan ne kadar hatun kişi varsa anında başlığa üşüşüp feministçe saydırmaya başlıyor. size de bunlar arasından kime yürüyeceğinizi seçmek kalıyor. afiyet olsun.
instagram kullanmayan insan
Benim. öncelikle şunu belirteyim, avrupa'da instagram için '2 lafı bir araya getiremeyenlerin kendini ifade aracı' deniyor. konuşmayı, yazmayı beceremeyen kişiler kullanıyor genelde. ikinci olarak instagram sadece gösteriş yapma amaçlı kullanılır ki bence gösteriş, görmemişlik ayıplanması gereken bi davranıştır. son olarak erkek adam instagram kullanmaz lan! diyerek kapatıyorum, saygılar.