• 13578766544 kez yapılan bir tespiti bir kez daha yaparak gereksizlik noktasında çığır açmak.
  • girdiği her savaşta asker sayısınca az olan ve hiç yenilmemiş birine yakıştırılan aptalca sıfat.
  • Kesinlikle dogru olan onermedir. Hemcinsimin Turk kizlari hakkinda yaptiklari yorumlari dogru bulmuyorum. Tabii ki Isvec kizlari falan filan diyeceksiniz. Ama bizde Isvec erkegi degiliz. Kusura bakmayiniz.
  • Erkekten erkeğe farklılık gösterecek geniş yelpazeli nedenlerdir.

Beni en çok sevdiğim kadının mutluluğuna şahit olmak.

Hayatından, benden memnun olduğu için sevincinden şımarık hareketler yaptığını görebilmek mutlu eder.

Ne para ne pul, ne şan ne şòhret.
  • Şüphesiz ki bu ülkenin insanlarının toptan kafayı sıyırdığının belgesi. lan arkadaşım, şu fotoğrafı çekmenin amacı ne lan? nasıl bir insansınız siz olm? gidip de arkadaşlarına " bakın ben düşüp ölen kadının fotoğrafını çektim ehe mehe" mi diyeceksin o fotoğrafla? ölen kadının yakınları ağlıyor, sinir kirizi geçiriyor, bunlar fotoğraf çekiyor. kanım donuyor lan benim bu ülkede artık. insaniyet, vicdan, merhamet adına bir şey kalmadı kimsede. evet.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1267445/+
    http://www.hurriyet.com.t...iler-resim-cekti-40301561
  • istanbul emniyet müdürlüğünün, emniyet araçlarını kullanan personeline verdiği talimattır: “Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi köprülerini kullanmak isteyen araçlarımızın alternatif yolları kullanmaları gerekmektedir. Yapılan geçişlerin ücreti ve cezaları bütçemizden ödenmeyecektir”

sebebi:" ooff of. ne sen sor ne ben söyliyeyim " olabilir mi ?

Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti 9.90 TL - 49.3 TL
    Osmangazi Köprüsü’nden geçiş: 88.75 TL
  • kısaca çha olan ajans.

günlük haber sıralaması

-ekonomi çok iyi
    -dünya lideriyiz
    -erdoğandan batıya büyük rest
    -teröre büyük darbe
    -pkknın x bölge sorumlusu öldürüldü

vs. vs. gibi haberler.
  • Aynı Mehmet Şimşek kamuya alınan makam araçlarının parası için "çerez parası ya çerez" demişti. Halkla böylesine dalga geçip daha yeni asgari ücretlilerin çoğunlukta olduğu ülkede halkın para biriktirmediğinden yakınan birinin bisikletle işe gitmesi şovdur. Yurtdışından örnek verirken, ordaki siyasilere ve ülkenin durumuna da bakın.
  • delta

26.
  • Çarpanlarına ayrılmayan denklemlerde kökleri bulmak için incelenmesi gereken kavram. Sıfırdan büyük olması durumunda denklemin 2 kökü vardır. Sıfıra eşit olması durumunda 1 kökü vardır. Sıfırdan küçük ise gerçek kökü yoktur ( grafikte x eksenini kesmiyordur ) ama arzu edilirse imajiner sayılardaki kökleri bulunabilir (kök içine -1 yazıldığında bu sayıya "i" denir. i'nin karesi -1'dir.)
  • Bugun cuma sahi di mi? Bir hafta daha geride biraktik benligimizi, uzuntulerimizi, yalnizliklarimizi, sevgimizi. Belki gun daha umutlu baslikca bize, belk daha mutsuz. Si bu gune nasil bakmak isterseniz oyle gidecek unutmayin.

Gunaydin yazarlar.