bugün

1-2-3 aralık günlerinden herhangi birinde girilecek sınav sonrası 10 aralık gibi açıklanacak olan ve 331. dönemlerin askerliklerini nerede yapacaklarını öğrenecekleri sonuçlardır.
20. zh. tugay şanlıurfa'ya düşecek arkadaşlar bana ulaşabilir. *
sonuçları öğrenmek için google da en çok aranılacak cümle.
tuzla piyade okulu tecrübelerimi dileyen arklarla paylaşabileceğim sınav sonuçlarıdır.
"HERHANGi BiR YERE YERLEŞEMEDiNiZ" YAZISININ GÖRÜLMESi iMKANSIZ OLAN SINAV SONUCUDUR. BU ARADA KÜTAHYA HAVA ER EĞiTiM TUGAYINA DÜŞECEKLERE TECRÜBELERiMi PAYLAŞABiLiRiM. *
(bkz: 331 inci dönem askere gidecek sözlük yazarları)
malatya kara kavacılık alay komutanlığına düşecekler mesaj atsın. her nevi tüyo, bağlantı kurulacak uzun dönem askerlerin isimleri verilecektir torunlara.
(bkz: ben mi tutayım)
Şanlı türk ordusunda görev alıcağın yerin belirlendiği sınav.
bir yere yerleşemezsem basarım parayı özele yazılırım anasını satim diyemeceğiniz sınav sonuçlarıdır.
öyle ya da böyle bir şekilde yerleştirecekleri* sınavdır.

b:baba
o:oğul

b: hadi oğlum aç bakalım sınav sonucun ne olmuş, nereye gidecen.
o: aa...herhangibir yere yerleştirilemediniz, diyo...
b: nasıl ulan eşşoleşşek! yine mi? oğlum sen adam olmaycan mı!
o: baba bu sene sınava giren çok fazlaydı, sorular da kazıktı! hem uzman çavuş bana taktı!
b: oğlum yedeğini, kısa dönemini geçtim, hiç olmadı 15 aya girebilseydin!!!
o: seneye daha çok çalışacağım babacığım! görürsün bak korgeneral olacağım!
b: bak nedim'in oğlu geçen yıl girdi yüzbaşı oldu. bi de bizim eşşooğğluna bak!!! *
9 aralık gecesi 24.00'dan itibaren açıklanması beklenen sınavdır.
müthiş bir bilinmezlik içerisinde kaderinizin tayin edilmesini bekliyorsunuz ve elinizden gelen hiçbir şey yok. (bkz: hayat ne garip lan vapurlar falan)
dakikaları saydığımız sınav. öss nin açıklandığı zamanki gibi bir heyecan kaplıyor bünyeyi...
türkiye birinciliğine oynadığım sınavın sonuçlarıdır.
beni öss sonuçlarından daha çok heyecandıran sonuçlardır.
heyecan içindeyim sözlük...
saat 00.00 da açıklanması beklenirken muhtemelen 01-02-03'ü bulacak sonuçlardır.
saatler gece yarısını vurdugunda acıklanacak sonuçlardır. ben degil ama abim gidecektir. olsundur. en az onun kadar ailecek heyecanlıyızdır.
muhtemelen ilk anlarda öğrenemeyeceğimiz sınav sonuçlarıdır.
ya da ben uludağ üniversitesi otomasyonunu çok benimsedim. bilemeyeceğim sözlük...
pazartesi günü belli olmuş olmasına rağmen ancak açıklanan sonuçlardır.
kasmayın derim. ne deolsa göte giren şemsiye açılmaz. *
sınav açıklanırken dinliyor olduğunuz şarkının etkisini göreceğiniz sonuçlardır.
(bkz: istanbul istanbul olalı)
(bkz: izmir in kavakları)
(bkz: ankara nın taşına bak)
ya da
(bkz: bitlis te beş minare)
rüyamda ''18'inci mknz.p. tug. k.liği battambang-kamboçya'' çıkan sonuç. korkuyorum lan.*
site şimdiden iflas etmiştir efenim, rahat olunuz.

gece 2'yi bulur sanırım öğrenmemiz.
siteyi de yazalım bari ;

`http://www.kkk.tsk.mil.tr` adresinden öğrenilebilecek sonuçlardır. açılırsa tabi. *
(bkz: az kaldı lan)
sonuçların açıklandığı site şöyledir efendim:
http://pertem.kkk.tsk.mil...deksubay/AdayNoArama.aspx
an itibariyle açılmayan sonuçlardır.