bugün

entry'ler (117)

rüya

Kapıyı açtığımda seni gördüm önce şaşırdım sonra içimde uzun zamandır hissetmediğim his.. Sarıldım öyle uzun uzadığa mı bilmiyorum çünkü bilmediğim şekilde uyandım..
kavuşmak hayal oldu...

çalışma izin belgesi

Yaşadığım durum bana çıktı aynı sebepten yanımda başvuran arkadaşıma çıkmadı, yola giderkende bir kere bile polis çevirmedi ilginç.

bir ihtimal daha var

4 sene önce bugün bir gece nöbetinde dinlemiştim.. koridordan yürüdüm bir ihtimal daha var diyordu durdum kulağımı kapalı kapıya dayayıp dinledim .. sen orda bir ihtimal daha var dinlerken ben sessizliğim ile ölmek belki de dedim.. duymadın beni duymak istemedin.. vuslat başka bir şey ne zaman dinlesem gece nobetim o sessiz koridor gelir aklıma sen bilmezsin ama sen bir ömre bedel sin.

ihtimal

Bir gün gelirsen eğer önce biraz kızacağım. ihtimaldir ki sonra bunu yaptığım için üzüleceğim. Ve ihtimaldir ki seni daha çok seveceğim. Abi..

sözlük yazarlarının itirafları

Aklıma geliyorsun rüyalarıma giriyorsun yapma ne olur. Seni bulmaya çalışırken kayboldum. Bilmediğim bir şehirde yeniden yaşamaya çalışıyorum ne olursun git..

insanın ağrına giden şeyler

Sen bana gelmezsin. Ben de bu karanlıkta bulamam senin yolunu zaten..

içinden geçeni yaz

Her köşe başında seni görecekmişim gibi hissediyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Uzun zamandır buraya yazı yazmadım. Hayatımda çok şey değişti mesela seninle aynı gün istifa ettik ve ben onca nöbetlerde sarılmak için can çekişirken ikimizinde son gününde sarıldım. Şuan başka şehirlerde başka hayatlar yaşıyoruz, itirafım ise özledim seni belki hala nöbetler de buralara gelip ara da bakıyorsundur kimbilir.. velhasıl kelam sana dokunamamayı özledim.

gecemin şarkısı

Bir ihtimal daha var abi.

charles bukowski

Ümitsiz adamları severim, dişleri kırık, usları kırık, yolları kırık adamları. Buk..

aşk

Izdırap çekiyorum, sen de beni seviyor musun? Sus sus ben de ızdırap çekiyorum.

günün sözü

Gülüşünde bişey var içime dokunuyor.

koyan ayrıntılar

Bazen insan bazı şeylere hasret kalıyor.

düşün ki o bunu okuyor

Bir yerlerde seninle karşılaşmaya ihtiyacım var. Sevdiğin bir akşamda, beklemediğin bir anda.

aşk

Bir yerlerde yine en güzel sen gülüyorsun biliyorum, abi.

cemal süreya

Boynun diyorum.. Cemal usta ısdırap çektirdin gece vakti. O şimdi uyuyor bende senin şiirlerinin arasında kıvranıyorum.

gecenin şiiri

Boynun diyorum..

bu başlıkta 17 yaşımıza tavsiyeler veriyoruz

Bugünki aklım o günkü yaşım diyorum.

hüseyin nihal atsız

"vaktiyle bir atsız varmış"; var olsun!
boş mevzu konuşanlardan bıktık. beni nihal atsız ve kitapları ile tanıştıran sen yaptığın en doğru şeymiş.

en güzel bakan gözler

onun gözleri.