bugün

50 gb alan 150 gb kota veren, önce bana indir sonra aynı dosyayı benden izle diyen acaip bişey. ya benim anlama kabiliyetim yok ya bu adamlar önce bana indir sonra benden indir üstüne bana para ver diyor. Neymiş süper, hiper hızla indiriyormuş. Efendiiii, kendine gel bugün bir bluray film olmuş 50 gb, senin 50gb alanın 150 gb kotan neye yarar. işte neymiş, herkes put.io kullanırsa arkadaşlarımın harddiskine de erişirmişim, geçinir gidermişiz. Put.io ya üye ol para ver, rapidshare'a üye ol kotası yetmesin extra kota satın al, filmi eş zamanlı izlemek için sınırsız en az 4mbit adsl al. ben de zaten monaco vatandaşıyım. 2 gün sürmez yasaklanır zaten.
google wave davetiyemle invitation kodunu takas etmek istediğim site.
elinde davetiye olan şahısla demonoid veya google wave davetiyemi ya da 2 davetiyeyi birarada paket olarak takasa girebileceğim site.
2 nisan itibari ile fiyatlandırması açıklanmıştır.

üyelik fiyatları şu şekildedir:

10gb alan 10gb bandwidth: aylık $4.90
50gb alan 50gb bandwidth: aylık $9.90
100gb alan 100gb bandwidth: aylık $19.90
türk girişimi diye adlandırabileceğimiz alternatifi henüz bulunmayan bir girişim.
bugünden itibaren tüm paketlerdeki bandwidth miktarına iki katına çıkmıştır.

yeni üyelik fiyatları şu şekildedir:

10gb alan 20gb bandwidth: aylık $4.90
50gb alan 100gb bandwidth: aylık $9.90
100gb alan 200gb bandwidth: aylık $19.90
alldebrid - premiumize varken yüzüne bile bakmam, torrent hızı resmen sürünüyor, allahtan deneme sürümünü almışımtım, tavsiye etmem.