bugün

entry'ler (19)

kamyon arkası yazıları

kalbinde bana yer yoksa güzelim, farketmez ben ayaktada giderim.

erinç

benim için her anını beraber geçirmek istediğim aşkın ismi.

akraba

bayram yaklaştığı için görülmek zorununda olunan kişiler.

kıskançlık

dozunda olması gereken, aşırıya kaçtığında işin çığrından çıkan illet duygu.

üst katta sevişen çiftler için tavana vurmak

yukarıdakiler için eğlenceli aşağıdaki için bi o kadar iç çektiren durum.

ülkeleri ve başkentleri ezberlemek

okullarda zorla yaptırılan sıkıcı şeydir.

kıvırcık

en küçük bir tokayla bile toplanabilen saç.

mete horozoğlu

gözlerini nadir insanların yapabildiği gibi titretebilen yetenek.

jess molho

türkmax ta her şey tadın adlı programı çok çok başarılı bir şekilde sunan, konuşmaktan zevk alan, kendi hayatından örnekler verirken kadınları ne kadar iyi tnıdığı belli olan sunucu.

esin övet

parmagındaki ismi sildirmek için saçma bir yıldız yaptırdığını düşündüğüm magazinci.

herkesin hem lanetlediği hem de yaptığı şeyler

kesinlikle zina... hem milletin hakkında ileri geri konuşuyorlar hemde kendileri yapıyorlar.

kim 1 milyon ister

ilk birkaç sorudan sonra kazıklaşan program.

ısparta otogarı

toplasan toplasan 12 13 peronun olduğu bu nedenle hiç boş bulunmayan, helede öğrencilerin tatile gidiş ve gelişlerinde iğne atsan yere düşmeyen yer.

süleyman demirel üniversitesi

başka bir şehirde olsa (kıyı şeri gibi)kendinden büyük işler başarabilecek ama ısparta da olduğundan kaybeden 50.000 in üzerinde öğrencisi olan üniversite.

her şey tadında

normal formatlarında 5 saat canlı yapabilen ve yaparkende kendini izletebilen çok çok güzel tv programı. jess ve sena çok iyi partner olmuşlar. çok eğlendiriyorlar

sihirli annem

cem adlı karakterin sevgilisinden ayrılmasının yer aldığı bölümü en az haftada 3 kez yayınlandığı dizi.

yaz sürprizi

hergünü geçtim artık sabah akşam bıkkınlık verecek derecede aynı haberleri yayınlayıp yayınlayıp duran, insanı magazinden soğutan, haddinden fazla kanalı meşgul eden program.

doktorlar

asistanlar ve uzman doktorlar arasında yaşanılamayacağına inandığım ilişkileri konu alan ve hayattaki en önemli mesleğin cerrahlık olduğunu savunan dizi.

roaccutane

bende başlamıştım ilaca. benim sivilcelerimde vardı ama daha çok siyah noktalarımdan şikayetçiydim çünkü siyah noktalarım sıkılmayıp içerde kaldığı sürece ben oluyordu. siyah noktaları sıkıp temizlemekte cok zor kokten olmuyor. sivilcelerde var diye ilaca basladım 3.5 ay kullandım ama daha fazla dudaklarımın olumune yarılmasına dayanamadım. ve ılacı braktım 1 ay sonra tekrar baslasam mı acaba dıyorum. yenıden yararı olurmu. ve yenı kullanmaya basladığımda ılk defa kullanıyormusum gıbı en bastan mı kasınıcak soyulucak derı. bılgısı olan varasa yardımcı olabılırmı acaba. ve tekrar basladıımda sıfırdan mı baslıcak tedavı surecı falanda