entry'ler (51)

sevmediğimi farkettim diyip ilişkiyi bitirmek

Galiba mottom.

su bardağıyla su içen kız

Bazen şişeden bardağa suyu doldurup suyu şişeden içmek istiyorum *

sevgiliden ayrıldıktan sonraki bir dakika

Bi anlık bilinÇ kaybı.

sevgilisini başkasının yanında aşağılayan erkek

Ne gereksiz bir ego tatminidir sevdigini yuceltmek varken :s o insanin. Secpvgisi sevgi degildir heleki baska birini yuceltip sevgilisini asagiliyorsa!!! Benim icin en iyi ornek en iyi en guzel sevgilimdir arkadas! Yoksa yanimda isi ne ki???

ıssız bir adaya düşsen yanına alacağın üç şey

1. Sevgilim
2.sigara
3.bir omur yetecek kadar molped :)))

kızlardan kızlara tavsiyeler

Kiz oldugunuzu unutmayin kafi..

sözlük yazarlarının itirafları

hiç bişeye benzemeyen tırnağım bile etmeyecek ucube kılıklı bir kızın kanka ayağıyla sevgilime yaklaşmasından, bana saçma sapan numaralar yapmasından ve hala sevgilimin onda bi sorun olduğunu görmeyip gayet rahat davranıp hayatından çıkarmamasından ve bu yüzden şu anda ondan ayrılmış olmamdan ve o bin tonluk erkeklere zekası çok ii çalışan kızdan itiraf ediyorum nefret ediyorum.!

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

kalbine saplanan iğneler..

daha önce cinsellik yaşamış bayana aşık olmak

hayır cinsellikti şuydu buydu değil sen geçmişiyle degil seninleyken yaşadıklarından mesulsun yaşamışsa yaşamış erkek yaşamıyor mu? bunun hala önem arzetmesi bile komik.

bazen aşk gider

aşk gidecekse o aşk değildir ki...
aşk geldi mi gitmez çünkü aşktır o aşk..

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum:
Hiç bitmeyecek tükenmeyecek umutsuz bir ruh halim vardı hayatımdan eksilen şahıs yüzünden.
Umut etmek ne onu bile anımsayamazken birden yeniden doğdum ansızın hayatıma girmenle..
meğer diğer şahıs sen benim ne umudum ne hayalim ne de hiçbirşey değilde tahammül bile edebileceğim bir şeymişsin.
yeni bir hayalim yeni bir umudum var hayaller kurabiliyorum artık..
ve bu senin gibi ne bir anlık boşluk nede bir kaçış planı değil.
hayatımın odak noktası olmazsa olmazı.
sen şimdi otur aç bi yerlerine gül yalancı sonbahar!!! hatta yalancı bir kış bile olamazsın sen !!
itiraf ediyorum sen hayatımdaki en ama en büyük hataymışsın şahıs!!
şimdi çok çaresiz ve acınacak bir haldeymişsin sana sokakta gördüğüm kirlilik yaratan çöplere üzüldüğüm kadar bile üzülemiyorum..
itiraf ediyorum ben yeni hayalime umuduma aşığım daha önce hiç olmamışım ki!!!

sevgilisi olduğu halde mavi boncuk dağıtan kız

çok güldüğüm ve hallice çok buunmaya başlayan kız türü. yetmezmiş gibi kendinde oloduğu yetmezmiş gibi başkasının olanlarada sulanacak kadar gözü dönmüş iki bacaklı ne yediğin bilmeyen kız türü.

yapılmış en aptalca dalgınlık

arkadaşlar içerken bi kanepede uyuya kalıp kabus görüp bi heyecanla dönerken kanepeden düşüp gözleri ayırıp karşında heyecanla konuşa arkadaşa korku filminden fırlamış gibi bakıp sonrada zır zır ağlayıp kendine gelip bide haline gülmek *

sözlük yazarlarının hayalleri

bütün yaşadığım hayal kırıklarının geçmesi güçlü bi şekilde ayakta olmak ve gülmek umursama olmak.

yaran facebook iletileri

önce sevgili yapma aşaması ile ilgili sözler
sonra sevgili ile beraberken yazılan mutluluk sözleri
sonrasında ayrılık sözleri
sonra ayrılana küfür sözleri
en son da aşk acısı sözleri die devam eden sözler.

ölmek

kaybedeceğini bile bile neden çabalıyosun dedi
öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu bozmadım.

anladım

yaşanan herşeyde bulunabilen gerçeklik anladım.

seksi görünmenin sırrı

seksi hisset gerisi gelir.

mehmet ali aydınlar

neden se soyunasım geldi denecek başlık.

yapmaktan nefret edilen şeyler

habersizce gelen misafiri planın varken ağırlamak kallmak bilmedikçe sabırsızlıkla kalkmasını beklemekk.