bugün

Sevimli alayı bunların.

Dünya ahiret kardeşimler.
Erkek dediğin 180 üstü olur. Bu bücür ve egolu erkekler omuzları kabartıp sallana sallana elini kolunu 60 derece açıp gelirken bi koyasım geliyor 5 metre geri sayarlar neyin havasındalar ki.
Edit: Efendi düzgün olanına lafım yok.
173 olmayı ben mi istedim lan boylara bak 180 190 ama hepiniz lise talebesi inci yazarısınız.
Önemli olan boyu değildir işlevidir diye boşa dememisler atalarımız .
artık bize bile kısa diyorlar mk.

not 1.77
ben 171, olmadi.
yanına gitmeye utandığım tip.her gördüğünde yok efendim fazla uzunsun deve gibisin esprisi yapar. ben senin kısalığına laf ediyo muyum yav.. he zaten etsek de kaldıramazlar egolu ilan ediliriz. kompleksliler defolun pls
1.70 boyundaki insan zengin olduğunda köpeği olursunuz kızlar bu nedenle bu konuda münazaraya girmeyin.
2.10 olup pau gasol'e blok koymamış erkek de kendine erkek demesin bir zahmet.

t: bir erkek
ayağa kalkınca kötü.
Yurt dışında olsa, hollanda, amerika, almanya falan baya komik duruma düşer gerçekten onların çoğu kadını bizim erkeklerimizin boyunda. Tabi türkiye de olunca pek te sıkıntı olmaz bence, boy ortalaması belli zaten. Tek tük uzun boylular var doğru, şöyle 1.90 üstü falan ama onların da çoğu ya uçurtma çıtası gibi eğri büğrü cılız bacaklı ya da götü göbeği salmış hımbıl tipler. Pek çoğunun tipide avarele benziyo. Yani şöyle söyleyim 100 tane erkek toplasan uzun boylulardan, bunlardan hem yapılı geniş omuzlu hem de tipli olan 5 i geçmez emin olun. Yani kısa boylu birisi buraları okuyupta canını sıkmasın sokaklarda öyle çok ciddi rakipleriniz yok. Türk erkeklerinin yakışıklılık ortalaması sanıldığından çok daha düşük. Kızlar bi tık daha güzel bence.
Kendisinden 17 cm uzun olduğum erkektir.
Kendisinden 12 santim kısa olduğum kadın aman erkektir.
1.55 lik yurdum kezbanina dert olmuştur.
toplam mı uçtan uca mı aq.
vladimir putinden daha uzun olan erkektir. putin 168miş.
Benden kısadır ama standartlara yakındır.
Hem 1.70 ve hem erkek alla alla.
ideal boydaki erkektir.
Imkanimiz vardı da biz mi uzamadık arkadaş. Evet boyum 1.70 benim.
1.70 kızdan en az 10 cm kısadır.
boyu değil işlevi önemlidir. sek erkektir.
kısadır. ne yazdınız bu kadar uzun uzun ben anlamadım. bayılıyorsunuz laf kalabalığına.
benden yaklaşık 4 cm uzun olan erkektir.
evet bende erkeğim ancak bu kadar uzadım.
eniştemin kardeşidir. eniştem 176, kardeşi 170.