bugün

entry'ler (59)

öpüşen gençlere bile tahammülü olmayan toplum

Edepi hayası olmayanların kalkıp burda salak saçma yorum yapmasını anlamıyorum kardeşim sizin gibi sapık toplumlar nerde ve nasıl türedi bilmiyorum ama siz istiyosunuz diye benim çocuğumun ahlakını bozamazsınız çokda istiyosanız sizin için gümrük kapışarını sonuna kadar açarız.

küçükken yanlış söylenen kelimeler

Sıkıştıma si... neyse devamına gerek yok

Karpuza ve salatalığa hıyar bostan derdim.

doğadaki en seksi hayvanlar

Kurt at geyik

türkiyenin başkenti değişse neresi olurdu

Kütahya simav

erkek çocuklar anne sütüyle beslenmemelidir

Bunu çok mu düşündün merak. Bilim işi gücü kalmadı senin için bunu yapacaklar biri şunu burdan alsın.

beni özlediniz mi

Biri şunun kim olduğunu söylesin.

bilinmeyen numaradan gelen iyi geceler mesajı

Uzun zaman oldu öyle mesaj almayalı.

akp lılere göre pkk terör örgütü müdür

Akplilere göre teröristin önde gideni de onu chp ve hdp ye soracaksın sen yanlış yerde cevap arıyosun.

ceza dinleyen insandan zeki olmasını beklemek

Yılmaz morlgülün izafiyet teorisini ortaya atması gibi.

ölmeden önce gezilmesi gereken yerler

Mezarlık.

bilimden anlayan kız vs sanattan anlayan kız

Bilimse alırım bir dal.

türklerin islama geçmesinden sonra gerilemesi

Bu kadar saçma bir teori görmedim amaçı sadece islamı küçültmek olan ve tarih bilgisi 0 olmasına karşın kafasından önerme çıkarabilen nöron hücrelerini peynirle yiyen elamandır.

16 yaşında olup hala babadan dayak yemek

Dayak yeme durumuna göre değişir. Haklı bir dayaksa 30 yaşında olsan da iyidir.

sevgilisi olan bir kıza mesaj atmak

Adamlığa sığmayan harekettir. Adam madam değildir.

yazar nicklerinden doğum gününü tahmin etmek

Liveyourlife 16 aralık.

kızını suriyeli gence vermeyen baba

11. Entryi giren kardeş daha yaşın ufak bazı şeylerin zamanla nasıl değişeceğini ileri zamanlarda göreceksin

batıdan nefret etmek

Adamlar oryantaist düşünceyle bizim geçmişi araştırıyor biz adamların elimize verdiği oyuncakla oynayama çalışıuoruz vay arkadaş.

akp karşıtlarının daha iyi önerisi olmaması

Muhalefet kesim arabayı kovalayan köpek gibi arabayı yakalasa ne yapacağını bilmez.

akpartili seçmene bir cevap

Adama diyoruz ki 15 sene bunlar bunlar yapıldı. Muhalefet kesim zamanın şartlarıyla zaten olması gerken buydu diye cevap veriyor e ee peki 20 sene önce olması gerekenler neden o dönemin şartlarına göre 50 sene gerideydi. Kriz zamanını bilmeyen şehirlerin en iyi yerlerine yerleşmiş zenginler ve çocukları hayatın ne olduğunu bilmeyenler afedersiniz ama iş g*tü olmayan adamlar çıkmış ahkam kediyor be müslüman sen ne istiyorsun bir an da abd den rusyadan daha güçlü mü olmak istiyosun eğer ki cevabın buysa erken öten horozun başını keserler unutma.

din yoksa bu hayatın amacı ne olabilir

Sorgulamak felsefenin temelidir. Hz. Mevlana diyor ki felsefeye dalarsan dini kaybedersin ama felsefenin dibine inersen dinin kendisini bulursun. Sen daha sorgulama aşamasındasın eğer ki dibi inemezsen hem kendini kaybedersin hem inançlaarını.