bugün

entry'ler (15)

ilkokulda statü farkı yaratan nesneler

Markasını bile hatırlamadığım kahverengi, metal ve 0.5 uçlu kalem, Faber Castell boya takımı, beslenme çantasından çıkan muz ve renkli peçete.

erkek kıyafetiyle gezen kız

Tasvip etmediğim durumdur. ama benim Tasvip edip etmediğimi kim sallayacak? orasını da ben siklemem.

en güzel ikililer

Doritos ve çiğ köfte uyumu denen bir şey varmış. bunu Ben de yeni keşfettim. ilk başta önyargılı davrandım ama yiyince ön yargılı davranmamam gerektiğini anladım. Bana göre en güzel ikililer Doritos ve çiğ köftedir bundan sonra.

tuzla

istanbul ve Gebze arasında sıkışmış istanbul'un bir ilçesidir. hiç gitmedim görmedim, gidip görmek de istemem.

devrecilik

Uludağ sözlükte olan durumdur. çaylağız diye ezikleyip durmayın lan!

sen anca benim amımı ye

Duyulabilecek en güzel sözlerden bir tanesidir. tabii ki yerim hep yerim.

yabancı bir kadınla evlenip yurt dışına gitmek

Her şeyden önce bir yabancı dil öğrenmek gerekiyor. ondan sonra yabancı kadın bulunur. her şey uygunsa evlenilir ve gidilir. mantıklı mı Evet mantıklı.

erkin koray ın ölümü

Demek ki erkin koray'ın ölümüzyle ilgili entry'i uludağ sözlüğe girmekte varmış. Yattığı yer incitmesin. Değerli sanatçılarımızdandı.

kadın poposunun müthiş hipnoz etkisi

Ah bir de kalın bacaklıysa ve o göt jöle gibi lambır lumbur oynuyorsa öff izlemeye doyamazsın.

instagramdan bir kıza yazmak

Artık buna bile üşeniyorum. Çünkü sonu hep aynı bitiyor. Biraz konuş ve sonra engelle gitsin. Sonra yenisine geç derken hayat yoruyor aq

götüyle masadaki telefonu alabilen kız

Götüyle o telefonu masadan alıp giden kız, elimi götüyle tutup beni parka bile götürebilir.

özel hastaneye gitmek

Tırnağımın ucu ağrısa özel hastaneye koşardım. Geçen haftaya kadar böyleydim. Ama muayene ücretinin 1100 tl olduğunu öğrendikten sonra ve muayene olduktan sonra soluğu şehir hastanesinde alan kişiyim artık aq.

an itibarıyla yazarların nerede olup ne yaptığı

Evdeyim evde evde kahvemi içiyorum. Hava çok sıcak sıcaktan bayılıyorum.

size bakıp durduk yere gülen kız

Ben de ona bakarım. Nasıl gülümsemesi önemli yani alaycı mı sonraa seksi mi nasıl bakıyor ulan bu kız?? Neyse hemen telefonumu açar ağzımda yüzümde sümük mü var aq diye bakarım. Yoksa gider ne gülüyon derim.

aşk acısını neden bir tek erkekler çekiyor

Çünkü bizim müşteri potansiyeli az. Kızlar birimizden ayrılır hemen bir başka bulur. Onlar için yarabandı ve yeni hayatlar bol bol. Bizim az amk az işte sinirlendirmeyin adamı.