bugün

Soru cümlesi.

En düşünceli halim ile Balkonda çay sigara ikilisini coşturuyorum.

Benden daha ilginç şeyler yapan yazar arkadaşlarım vardır muhakkak.
https://vocaroo.com/i/s0n8rwATfn96
Uyumaya hazırlanıyorum. Çünkü her gün sabah erkenden kalkarım, serserilik zordur ama bende kolay bi kişi değilim.
camiden çıktım yatsıyı cemaatle kıldık eve gidiyorum.
Kuzenimin evinde benimle söyle izliyorum. Ortam kalabalık, bebek de var.
Evde mutfaktayım.
Biriktirdiğim parayla camel white aldım bunun verdiği zevkle sözlüğe girdim.
evde olup bu entry'yi giriyorum.
alsancak'ta malum kafede oturuyorum. az önce ilçe merkezinde kordon'da dolaştım. ne kadar nezih ne kadar medeni ne kadar pozitif bir şehir yaa bu izmir. uzun bir aradan sonra nefes aldığımı farkettim. bir istanbullu olarak artık kendimi buraya ait hissediyorum. arap yok, afgan yok, barzo yok... bazı şeylerde yokluk iyidir.
hastayim, yataktayim.
ev sigara iciyor.

neyinize gerekse.
Otobüsün camında kafamı sektiriyorum. Anca böyle duruyor içerisi.
Yeni eve geldim, eşyalarımı boşaltıyorum.
ben mutfaga gectim sonra haber vermedin demeyin.

keyfim kacmazsa 3 entry yazip efendi gibi cikip gitmeyi dusunuyorum.
Ders arasındayım. Başım ağrıyor, eve gitmek istiyorum ühühüğ... Ühühüğ yazınca gülesim geldi ahahajah.
Yadıyom.
odadayım, masanın üzerinde dünden kalan işler var, ufak ufak onları tamamlıyorum. bir yandan şarap (kırmızı) husule geliyor. yarım saate tıraş olup duşa gireceğim. sonra dormire.
evdeyim, telegram'da geziyorum. internet yavaş hala anlamıyorum...
Hem yatıyor, hem twitch izliyor, hem entry giriyor, hemi de nöbet tutuyorum. Ne çok şey yapıyormuşum. beynime bir maşallah.
Evde Sırbistan Türkiye basketbol maçını izleyeceğim.
Ümraniye Namık Kemal mahallesinde misafirlikte cepten ulu sözlüğe girip yorumları okuyup yorum giriyorum.
(img:#2270764)

Haydari ile tekir yiyorum.
görsel
kalbimde uzaklara, karanlıklara kaçmak varken beynim "otur oturduğun yerde" diye söyleniyor ve ben kararsızlıklardayım.
boş boş vakit geçiriyorum...
Mutfağa gidip kahve mi yapsam yoksa telekinezi yeteneği mi edinsem diye düşünüyorum *
Üşengeçlik zor bir şey.
istanbul yolunda.
güncel Önemli Başlıklar