bugün

entry'ler (167)

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

no church in the wild.. klibi müthiştir.. sadece dinlemek değil, izlemek amacım da vardır..

10 tl ye sigara alan kişiye söylenebilecekler

"ooooo Djarum mu? versene bi dal.." denir.. başka ne denecek?

karizma yapmak için facebook kullanmıyorum demek

yapılan bir toplantıda -artık sosyal medyayı da sıkça kullanacağımızdan kelli- facebookta kapalı bir grup kuracağımızdan ve bu yolla iletişime geçeceğimizden konuşuyorduk.. herkes facebooka evet derken bir tane kendini böyle bi şey sanan kız "mail yoluyla da yapılda olmaz mıaaa?" dedi.. sözde facebook kullanmıyormuş haspam.. efendim red cevabı aldı bu hatun.. daha sonra facebookta bu gruba dahil olan kızın deli gibi bir facebook kullanıcısı ve hatta özlü sözlü facebook kullanıcısı olduğunu, her daim paylaşım yaptığını gördüm.. ah be kızım.. :/

tek başına utanmadan içki içebilen kadın

illa ki öyle "dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe" gecesi yaşamasına gerek yoktur.. nezih bir yerde günün yorgunluğunu bi duble rakı, bi kadeh şarap ya da istediği herhangi bir alengirli kokteylle yapsa ne olur yani? aşın artık yavrum, aşın..

şakirt tarzı davranış çeşitleri

artık maalesef ki "çav bella'yı coverlamak" da diyebileceğimiz bir davranış biçimleri var.. :(

en güzel oyun müzikleri

tabi ki mortal kombat-street fighter müzikleridir..

özür dileyemeyecek kadar aciz olmak

bu acizlik bazen yüzü olmamaktan da kaynaklanıyor olabiliyor.. yakın zamanda hakkımda atıp tutan, şunu bunu yaptı diye yalan söyleyen eski sevgilim daha sonra özür dilemeye yüz bulamadığını itiraf ederek arkadaşıma gidip benden özür dilediğini söylemesini istemiş.. işte bu da özür dileyemeyecek kadar acizliktir.. hala bin bir pişman olan bu adam asla da affedilmeyecektir..

ayakkabıyı çıkarırken çorabın da çıkması

lanet gelesice.. artık içerde nasıl bir birleşme yaşıyorsanız.. çorapla ayakkabı ne yapiyim size ha söyleyin? kaynar su mu dökiyim hayvanlar!

yazım yalnışı düzelticisi

ben! metin yazarlığının diğer görevi de buymuş ağalar..

günün tek şarkılık özeti

http://inciswf.com/1302803070.swf

içmesi en keyifli sigara

Djarum allahsızıdır! çok pis içimi var..

hatice aslan ın memeleri

ulen.. neyse şimdi zaten kendinizi ifşa ediyorsunuz.. "üç maymun"u izlemediniz demek ki..(kesin google'da kastırmaya, estirmeye başlamışlardır.. * he "üç maymun" he.. he "hatice aslan+üç maymun+ meme" he.. cık cık cık ya..

edit: bunu eksilemiş olana da bi lafım yok! iç hesaplaşmanı kendin ver.. az önceki entrylerimden birisi "kadının cünsel obje olarak görülmesi"yle ilgiliydi.. anladın mı? ı ıh.. bence anlamadın..

taban tepmek

"tavan tepmek" diye okudum ve aklıma yurtta kalanda ranzanın üstünde yattığım zamanlar geldi.. evet bu bir "tavan tepme"dir..

aynı anda dar tayt mini külotlu çorap giyen kız

ne kadar iğrenç bir moda zevki vardır... bunu gözünde canlandırıp da cana gelenlere ise diyecek lafım yok.. ya bi düşünün bak iyice düşünün.. zaten en altta çorap üste tayt giyince çorap, eteği giyince de taytın önemi gider.. velhasılı kot pantolon üzerine mini etek giymekle aynı etkiye sahiptir.. höh be kardeşim!

türkiye de kadının cinsel obje olması

daha 1-2 saat önce dışarıda arkadaşlarla otururken rastladığım durum.. eleman yanında sevgilisi varken gelen 2 tane "bira tanıtım kızı"nın şebeği oldu.. kafaya şapka takmalar, ayağa kalkıp kendi etrafında dönerek dansımsı çabalar sarfetmek.. bunu yaptıran güç elbette ki sadece 2 kız değildi.. onların münü etekleri, dekolteli elbiseleri, yoğun makyajlarıydı.. objeler objesi ablalardı..

sütaş süzme peynir reklamı

bi an çok sapıkça geldi.. bu nasıl bir hayal dünyası, bu nasıl bir reklamcı fantezisidir! babanın peynirin "süt gibi" olmasını sürekli dillendirmesi beni biraz işkillendirdi..

lisede öğretmene kafa tutan serseri özentisi

geçmiş senelerde kısa süreli bir öğretmenlik maceram olması ve bu maceranın bulunduğum ilin en fena lisesinde(lakabı "Kerhane Lisesi") geçmesi sonucu birçok kez karşılaştığım durum.. tavsiyem; hiç korkmayın.. o ordan saçmalasın dursun, bırakın.. lafı bittiği zamansa sert bir şekilde masanızdan kalkın! bak bakalım o velet sıraların üzerinden üzerinden atlayarak nasıl kaçıyor.. şakadan da olsa bıçak çekenine bile denk geldim.. sakin olup bir üst oerdeden kabadayıca konuşunca kadın bile olsanız gıkı çıkamıyor..

iki gün art arda aynı şeyleri giyen insan

dünden kalmadır annem o kadar da "garipseme"yin "garib"i..

regl dönemi

kadınların sevişme isteklerinin had safhada olduğu bir dönem bence.. yumurtalar pek fazla hareket ettiğinden kelli midir nedir? sevişme dediysem sadece cinsel anlamda değil.. "sevelim, sevişelim".. yalnız fena ki ne fena.. böyle sürekli bir aşk isteği, sürekli bir öpme öpülme isteği, sürekli bir.. hassas dönem cidden..

sevgiliyle denize girmek

fantezileri harekete geçirir.. bunların hepsini -izlemesem de orta okulda falan erkek muhabbetine çok maruz kaldım- "emmanuelle"ler yüzünden bence.. gerçi güzel olur mu? olur.. insan doğası azizim bu.. bu zamana kadar denk gelmedi ama gelirse eminim ki vuhuuu olur..