bugün

entry'ler (135)

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

Cok ihtiyacim olan tavsiyelerdir.
mf4 53bin siralamam var ve hala mezuna kalip kalmamaya karar veremedim. Mezuna kalmis olan ya da
olmayan tecrubeli yazar arkadaslar bi yardim edin be.

edit: bu entry daha sonra silinecektir.

lys 2014

itü çevre mühendisliği hakkında baya bir yardıma ihtiyaç duyduğum sınav.

lys 2014

"Geldi laağnn" diye bağırtan sınav. Hala bilmediğim formüller var ama öyle bir boşluktayım ki onlara bakamıyorum bile. Korkuyorum sözlük.

lys 2014

Aklıma geldikçe hönkürerek ağlamak istediğim sınav. bi bitsin artık kafayı yiycem az kaldı. Feni de son haftaya bıraktık gibi bir şey. Ne stresliymiş arkadaş, değse bari..

lys çalışan yazarlar

Benimde içinde olduğum yazarlardır malesef. Fenim çok iyiymiş gibi bi de edebiyat kitabı aldım ezber yapmaya çalışıyorum.

tıp okumak istemediği halde tıp yazmak

Başka yazacak bölüm bulamayan birinin yaptığı eylemdir. Mühendislikle tıp arasında kalmıştır ve Hangisi tutarsa demiştir. Aynısını maalesef yaşayacağım gibi. Tabii ama bunlar önemli değil iyi bir puan alayım da en üstten sırayla yazarım.

Bunları düşündükçe tüm çalışma hevesim kaçıyor işte.

irlanda denilince akla gelenler

(bkz: kızıl)

ygs 2013

yaklaştıkça gireceklerin psikolojisiyle oynayan sınav. Biri hapşurdu diye yarım saat kahkaha atabiliyorlar veya dersane koridorlarında bağıra bağıra ingilizce rap söylemeye çalışıyorlar. Anlaşılan böyle rahatlamaya çalışıyorlar.

babasına peder diyen ergen kamil

annesine de valide diyordur.

vikings

ilk bölümü gayet güzeldi. Ama 9 bölüm olacak diye bir şeyler okudum umarım yanlış bilgidir. Çünkü ciddi ciddi takip edeceğim nadir dizilerden olacak.

yakışıklı insan vs ağzı laf yapan insan

ağzı eğer boş laf yapmıyorsa alacağı karşılaştırmadır.

almanca entry girmek

ich singe bis der tag erwacht. Ein heller schein am firmament mein herz brennt.

kulaklığı evde unutmak

tüm günümün berbat geçmesini sağlar. Düşüncesi bile korkunç aman allah korusun.

vikings

ne zamandır beklediğim dizi. iskandinavya'ya hayranlığımdan sanırım ismini duyar duymaz merakla beklemeye başlamıştım. Ama hala izleyemedim ve bugün izleyemicem galiba.

sözlük yazarlarının doğum yerleri

(bkz: gaziantep)

en iyi kopya yazılacak yer

kola yazılır.

en iyi belgesel

(bkz: zeitgeist)

yazar nicklerinden yaş tahmini yapmak

kizkulesindenistanbulabakmak: 27.

tırnak batması

babamın tırnağını çektiren durum. Bende de olmuştu ama doktora gitmem diye ortalığı ayağa kaldırdım. Felaket bir acısı vardı ta ki yengem tutup tırnağımın batan kısmıyla derimi ayırıncaya kadar. Tırnak falan çektirmeyin çok kötü durumda değilse.

babanın garip huyları

felsefi konuşması. En saçma konuda bile dünya meselesiymiş gibi yorumlar yapıyor ve ben de hıhı, evet demekten başka bir şey yapamıyorum.