entry'ler (52)

aşık olan erkeğin cinselliğinin bitmesi

Asla ve kati suretle gerceklesmeyecek olan onerme.

yaran diyaloglar

Yazin en sicak donemleridir ve nasil bir gaflete dusulmustur bilinmez ama suc benim mi yani ailecek bir yemege cikmaya he demistir. Bu sirada aile bireyleri "hadi ama cabuk!" diyerek germekte ve gerilmektedir. Sonunda hazirlanip gitmeye hazir olunmustur ve evin cikis kapisina dogru yururken orda hali hazirda bekleyen babanin dedigi insan oglunu umura ugratir:
-fazla heveslenmeyin geldi ama giyinmeyi unutmus

çükün sadece işemeye yaramadığını farkeden er kişi

iste tam o andan itibaren uzunca bir sure tehlike arz edecek olan er kisidir.

eski sevgilinin telefon numarası

En acilinden hem telefondan hemde hafizadan silinmesi gereken luzumsuz sayilar toplulugudur. Aksi takdirde en ufak bir boslukla dadanilacaktir alimallah.

birdenbire ankara ya gidesi gelmek

kendini bildi bileli ankara'da yasayan ben gibi garibanlarin asla anlayamayacagi sey.

ilkokulda yapılan salaklıklar

saçını at kuyruğu yapmış kızların saçlarını çekip "sifoooon!!" diye bağırmak.

okulların açılmasını dört gözle bekleyen insan

Okul zamani su finaller bi bitsin tatilin gozunu cikaricam deyipte 2 ay sonra tatile doydugunda okuldaki ortami ozleyen normal insandir. Deniz istedik girdik kum istedik bastik guneslenelim dedik yandik ee artik acilsin ya okullar gina geldi hep ayni mekanlara takilmaktan dedirtir insana.

zeynep sağdaş

internette sorf yaparken bir anda rast geldigim yarim kalanlara ragmen sarkisiyla beni benden almis guzel bayan. E tabi sevgiliden ayrilan bir bunyeye sahip olmanin da verdigi gazla sarkiyi dinlemeyi birakamiyorum sozluk yardim et.
(bkz: beynin sulanmasi)

bekaret önemsizdir diyen kız

yazıktır günahtır o kıza. tamam avrupa nın bazı özelliklerini örnek almalıyız da bu kadarda olmaz ki be dedirtir insana. bizim örfümüz adetimizdir. bekaret saflıktır masumiyettir. bi o kaldı zaten kaybedilmedik. neyse sinirlenmeden bunu söyleyen kız bekaretini kaybetmiştir veya kaybetmeyi kesin suretle kafaya koymuştur ve türkiyede yaşadığından kendisini aklamak istemektedir.

kankanızın sevgilisini sizden kıskanması

kendisine güveni yoktur o kankanın gerçi ona kanka demek için 1000 şahit ister ya neyse.

emin çölaşan

yakın zamanda müteahhitlere saldıran yazar. böyle boş konulara niye girer niye bunlarla uğraşır anlamam yani memleketin genel sorunlarıyla ilgilenmeli bir müteahhitin kendisiyle iyi geçinmesi gereken birinin annesinin ölümü üzerine gazeteye verdiği ilanlarla değil.

erdoğan ı çileden çıkaran maaşlar

döner sermaye(!) ile birlikte 8 bin liranın üstünde aldığı normal bir zeka seviyesine sahip her türk vatandaşının bildiği bir gerçektir. hala bu konuda çileden çıkması da güzel ironi ama
(bkz: burası türkiye)

hz muhammed e laf söyleyenlerin kellesini uçurmak

aynı şey atatürk e yapıldığında niye bu kadar sitem etmiyor bu yazarlar sorusunu akla getiren başlıktır. sonuçta onun üstün çabalarıyla kurulan bir hukuk devletinde yaşıyoruz ve bu saçma sapan başlıkları elimizi kolumuzu sallayarak açabiliyoruz hz muhammed in değil.
saygı sevgi sonsuzdur peygamberimize o ayrı.

ev kızı varken üniversite mezunu kızla evlenmek

üniversite mezunu kızın iş hayatına atıldığı zaman ondan daha fazla maaş aldığında kendini ezik hissedeceğini bilen ve haklı olan erkeğin düşüncesidir. evet haklıdır; çünkü hiçbir kadın kocasının kendisinden daha az maaş almasını istemez. hele ki türkiye gibi ataerkil aile yapısına sahip bir ülkede bu durum çevre tarafından da pek hoş karşılanmaz.

hamileyim diyen sevgiliye o zaman otur doğur demek

inşallah kendi annesine kız kardeşine yapılır da aynı tepkiyi o erkek verir şeklinde beddua edilmesi gereken kişinin sarfedeceği cümle.

kıvırcık saçlı kızlarında güzel olduğu gerçeği

kıvırcık saçlı kızın açtığı başlıktır. bu kızımıza kime göre neye göre denilip geçilmelidir.

her durumda sakin kalabilen insan

insan değildir.
(bkz: yok böyle birşey)

türk ün en kötüsü türk olmayandan iyidir

(bkz: faşist hareketler bunlar)

ldp dururken akp ye oy veren insan

hür insandır.

kemalist ailede büyüyen çocuktaki sevgi açlığı

atatürk ü kötülemek için başka bir bahane bulamamış boşbeleş yazarın açtığı başlıktır. haftanın şu güzel perşembesinde benim yine şalterimin atmasına sebebiyet vermiş olan bu başlığa sağlam küfür edilmesi gerekmektedir. ama yine bu insanların seviyesine düşülmemelidir.
(bkz: başlık sıçmaktan başka işi gücü olmayan yazar)