hala kız olduğuna gören yalan söyleyenin önde gidenidir.
büyük ihtimal vericidir, verici olmasa bile ilerde kendisinin de basına böyle bir sey gelebilecegini düsünüp gelecege yatırım yapar. kısaca bekaret önemlidir, namus göstergesidir, o zaman tüm kızlar önüne gelenle yatsın sonra da cıksın bekaret önemli degildir desin. oldu...
(bkz: general motor)
görüşüne saygı duyulması gereken kişidir. nasıl ki bekaret önemlidir diyen kızın görüşlerine saygı duyuluyorsa.

burada bekareti önemsemeyen kıza motor, orospu, sürtük gibi yaftalar yapıştıran sevgili arkadaşlarımız öyle bir motor düşürmek için neler yapıyorlar acaba gerçek hayatta? biz de erkeğiz az çok biliyoruz birbirimizi.

üstad freud'un da dediği gibi insaların tüm davranışlarının temelinde cinsellik ve şiddet yatar. herkesin günün çoğunu seksi düşünerek geçirdiği gerçeğini de gözardı etmezsek, bugün motor diye tabir ettiğiniz bu hatunu bulan arkadaşın sevinçten kıçı tavana vurur ve hemen kankasını arar "oğlum bi karı buldum taş, hem de motor. yaşadım valla." diyerek sevincini paylaşır. di mi canlar?
takdir edilesi kız örneği..
"verilecek"

"kaybedilecek"

ve akabinde de "dikilecek"

bir şey olmadığı için, tıbbi bir zar oduğu için, hak verilecek olan kızdır.
(bkz: seks önemsizdir diyen erkek)
k - bekaret önemsizdir aslında tankut.
e - kime göre neye göre?
k - bana göre canııım. çok severim ben mokarı.
(bkz: motor)
edit: muhakkak ki namus iki bacak arasında değil beyindedir. ama ya ahlak?
bekaret önemsizdir diyen erkekten bir farkı yoktur.
cinsiyet vererek aşağılamakta nereden çıkıyor.
kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz da, başlık altına motor yazılıyor.
kişi için bu mevzu önemlidir ya da değildir..
bizi birbirimizden farklı kılan görüşlerimiz değil midir?
gökkuşağı sadece pembelerden ya da kırmızılardan oluşmaz!
namusu iki bacak arasına sığdırmayan bir kişiliktir. Tabi ki bu görüş doğru denilebilir. Çünkü bekareti önemli kılan toplumların ortak görüşüdür. Neticede ahlakla pekitirilmiştir. Ama ahlak insanlar tarafından düzenlenmişse; yine insanlar tarafından şekillenecektir. ileride bekaretin önemli olmadığı bir topluma bürünürsek belki de bu görüş hepimiz için çok saçma gelecektir. Bir zar nelere neden oluyor anlaşılacak gibi değil...
Gayet haklı bir kızdır, ama bunu belirtmesine gerek bile yoktur. Ufak bir operasyon veya türlü oyunlarla kendini namuslu gibi gösterenden çok daha namusludur.
en azından insandır.
hemfikir olunan kızdır. cinsellik erkeklere tanınmış bir hak değildir. kadında medeni durumu ne olursa olsun erkekle aynı hakka sahiptir.
erkekler nasıl bir şekilde cinsel ihtiyaçlarını karşılıyor ise o şekilde ihtiyaçlarını karşılayan kızdır.
motor değildir.
kaldı ki; kız arkadaşıyla beraber olan bir erkek sevgilisinede mi o gözle bakıyor acaba diye düşünmemi sağlamıştır bu başlık.
askım şimdi senle beraber olduk ya ben sana bundan sonra verengül diyeyim, gibi bir tabir içinemi girecektir acaba bu erkek bilemedim.tamamen kendi fikirleriyle cinsel deneyimin olması gerektiğini ve bekaretin bundan dolayı önemsiz olduğunu düşünen bir kızdır.

bekarete önem vermemek demek her önüne gelenle yatmak demek değildir.
ingilizdir ingiliz.
insan olduğunun farkında olan kızdır, hayvanların hakkında ne düşündüğünü ise muhtemelen sallamamaktadır.
1-soğan zarı kadar değeri olan bir zara kafaya takacak kadar down sendromu olmayan kız.
2-lüzumsuz feodal değerleri sallamayarak toplunu aşmış kız.
3-iyidir iyi.
sadece et olmadığının, hisseden , düşünen , arzulayan bir varlık olduğunun kendi bedeni üzerinde ancak kendisinin söz sahibi olduğunun farkında olan böyle buna benzer insancıl farkındalıkları olan hatundur.
"-bekaret önemsizdir" diyen bir sevgiliye sahip olan kızdır.
önemsizdir diyorsa...öyledir. kimseyi zerre kadar ilgilendirmeyen durumdur. ahlakı zarlarda arayan, gerçek yüzlerini gizleyen, dinci militanların, yalancıların, hırsızların, dolandırıcıların, katillerin ve tecavüzcülerin kol gezdiği bir toplumda; bir kız çıkıp da bekaret önemsizdir diyorsa...önemsizdir. kimseye de zararı yoktur.
madem ki bu olgu (bkz: bekaret) kendisine yapıştırılmış, kendi insiyatifinde olmadan; bunu demeye en çok hakkı olan insandır.
(bkz: polo delikli nane)
bütün dünyanın 25 gr. et etrafında dönmediğinin farkında olan kızdır.
koskoca göbeğine "dönemsel şişkinlik" diyen kızın ya kendisi ya da kankasıdır.