bugün

birçok nedeni olabilir; cool görünmek, sinirlenince eline birşey geçmeyeceği gerçeğini bilmek vb.
tebrik edilmesi gereken insandır. eğer insan kendini karşısındakinden üstün görürse bir haksızlık veya hakaret karşısında sinirlenebilir ve bu sinirini belli etmek çok tatlı gelir. buna rağmen sinirini kontrol edip sakin kalabiliyorsa tebrik ediyorum.
akrep burcudur(ahahahaaa kendime güldüm lan burc dedim) dünyaya parmak atmıştır felekle elim sende oynamıştır vb. çok zekidir..
iki tanedir bunlar: cenk ve erdem beyler.
(bkz: pollyanna)
(bkz: frank rijkaard)
(bkz: sinirleri alınmış)

pek çok açıdan avantajı olsa da, kendilerine bazı art niyetli kişilerce; ruhsuz, vurdumduymaz vb. sıfatlar yakıştırılabilir.
Pısırık insandır. Başka bir izahı olamaz.
hayran olunası insandır. *
empati yapabilen, geniş düşünebilen, hızlı bir analitik zekaya sahip olabilen insandır. zira bişeye sinirlenmek için uzun süreli genel geçer bir neden olmayacağını bilir, siyah ve beyazdan daha çok griler vardır, anlaşılabilir.
gıcık olunası insandır.
insan değildir.
(bkz: yok böyle birşey)
okuldaki kimyacımızı tanımlayan söz öbeği. ses tonunun 3 yıldır sadece bir kez yükseldiğini duyduğum -ertesi gün gelip bütün sınıftan özür dilemişti- onun dışında en sinirli anlarında bile fısıltıyla konuşabilen, bazen kendi söylediğini kendi bile duymadığından şüphe ettiğimiz insan, birileri bizi bu adamla işletiyor olsa gerek.